Krize ve vztahu..co dělat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

klobinka
Povídálka 43 příspěvků 11.03.18 13:19
Krize ve vztahu..co dělat??

Ahoj, zajímaly by mě vaše názory, s přítelem se známe 7 let, jsme cca 3,5 roku spolu a půl roku spolu společně bydlíme, v poslední době, se jen hádáme..o blbos­tech, já dělám práci, kde jsem o krátkej a dlouhej tejden 12-13 hod - pouze denní, když se mi blíží den volna, tak se se mnou hádá, že jdu třeba ve 21:30 spát, nechápe, že jsem unavená, ráda sportuji, to je taky špatně, pač se prej zase tolik nevidíme, jenze kdyz doma jsem, tak si hraje jen na mobilu a tabletu, kazdej ma odlisnej nazor na filmy, takze se hadame ze spolu vlastne nic nedelame, nechapu proc, ae mesíc a půl jsme spolu nespali, fakt nechapu proc pac me to proste nejak nechybi :/ driv jsem byla jak utrzena ze retezu a ted? nemam na to chut, coz rozumim ze ho taky stve..hleda na me furt nejaky chyby..ztratila jsem kvuli nemu plno kamaradu a znamych, pac jim nesedl..vcera jsem se slozila uz, ze to takhle dal nejde..jenze ja ho miluju porad a nechci od nej odejit, ae uz jsme o tomhle mluvili 100× a nic se nemení..prijde mi, ze je to horsi, chceme spolu zustat ae presto me to uz vycerpava tohle chovaní..zmenila jsem se uz dost, ja proste nevim co dal delat? nechci se vzdat neceho co me bavi, to je sport..kdyz na sobe makam, zase posloucham ze to je kvuli hubnutí a porad mi komentuje co jim a kolik toho mam..vcera jsem napriklad delala smetanovou omacku, prej mame furt to samý, ja, která dělá jidla na milion zpusobu..doma kdyz byl u mamy jedl jen mastna a nedobra jidla, byly to tri ktere se u nich vzdy tocily(rajská, řízek, bramborovy knedlíky+hektolitry omastku)jestli tohle je mozny ustat a pokracovat v tom? nebo to zkusit naposled? vim ze to jsou takovy blbosti ae ja nwm jak a jestli vubec z toho ven..

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

BaMaK
Závislačka 2661 příspěvků 4 inzeráty 11.03.18 13:29

Pokud jste to mockrát řešili a nevyřešili, tak to asi nemá cenu. Jděte od sebe, dokud je čas a nemáte děti, nebo společné dluhy…byla bych jen s někým s kým je mi dobře.

lalalyla
Kecalka 314 příspěvků 11.03.18 13:29

Jestli jste o tom mluvili a on se chova stejne, tak proste nema snahu na vztahu pracovat a to se ty muzes snazit horem dolem, ale jeden clovek ten vztah neutahne.Musi na to byt dva. Pokud ani po rozmluve neni ochotny na sobe zapracovat tak mi prijde ze mu na vas nezalezi a je mu asi jedno jestli spolu jste nebo ne.

Verun83
Echt Kelišová 7829 příspěvků 65 inzerátů 11.03.18 13:31

V partnerstvi ma byt respekt, proc by ses mela vzdavat sveho konicku? On zadny nema? A jako to kritizovani jidla, komentovani kdy jdes spat :roll: des. Chapu, ze nemas naladu na sex. Z vecne buzerace by nemela kazda zenska. Resili jste to dost a jestli ani potom se to neda, rekla bych, at se rozejdete. Pokud z jeho neni snaha…

klobinka
Povídálka 43 příspěvků 11.03.18 13:33

Mluvili..něko­likrát, a i jsem si jistá tím, že mě miluje taky, včera z toho všeho taky byl špatnej, taky mě napadá, zda to není věkem, je mezi námi 15 let rozdíl, on mi tvrdí, že už lepší ženskou jako já nenajde a nechce abych od něj odešla, jenže já už jsem z toho zoufalá, a děti nemáme..chtěli jsme ale tímto stylem to asi nepujde, i když mám druhý den dva dny volna, tak mu vadí že jdu brzo spát, že si mě vubec neužije..je to těžký, ae já se nevzdam neceho co mě baví, je to jediný

lalalyla
Kecalka 314 příspěvků 11.03.18 13:39

No me neprijde ze se takhle chova nekdo pro koho ses nejlepsi zenska kterou si muze prat a nekdo kdo te miluje. Takhle opravdu ne

klobinka
Povídálka 43 příspěvků 11.03.18 13:44
@lalalyla píše:
No me neprijde ze se takhle chova nekdo pro koho ses nejlepsi zenska kterou si muze prat a nekdo kdo te miluje. Takhle opravdu ne

Podle nej jdu spat se slepicema, ja se chtela zeptat vseobecne, zda je tohle normalni pac uz to v hlave mam tak vsugerovany ze o tom premejlim uz i ja jestli to neni fakt brzo, kdyz odpovim ze proste jsem unavena, tak mi rekne ze moc sportuju, ja jdu 3× v tydne a to jsem to dost omezila..stve ho ze se nevidime, je to zmateny cely..ae dekuju, aspon jsem se presvedcila ze to opravdu neni normalni tohle nekomu vycitat..

Jana525
Závislačka 4501 příspěvků 11.03.18 13:46

Pokud nemate deti, tak bud strasne rada, ze se tohle vsechno mezi vami projevilo uz ted!!Zivot ti naznacuje, ze je cas si najit partnera s kterym budete na podobne vlne

3HE
Generální žvanilka 21399 příspěvků 11.03.18 13:52
@Jana525 píše:
Pokud nemate deti, tak bud strasne rada, ze se tohle vsechno mezi vami projevilo uz ted!!Zivot ti naznacuje, ze je cas si najit partnera s kterym budete na podobne vlne

a pokud děti do tohoto příjdou, tak je to ŠPATNÁ ZÁPLATA a budete všichni akorát nešťastní.

Jana525
Závislačka 4501 příspěvků 11.03.18 13:55
@3HE píše:
a pokud děti do tohoto příjdou, tak je to ŠPATNÁ ZÁPLATA a budete všichni akorát nešťastní.

Presne tak.

klobinka
Povídálka 43 příspěvků 11.03.18 14:00

Mate pravdu, ja tomu zkusim dat posledni sanci jeste asi, nebo ja nevim, ja tu nad tim premejslim uz asi 4 hodiny a nemuzu se rozhodnout :( je fakt ze mit deti ted to by byl asi mazec, a to jsme vazne chteli, hlavne mi vadi ze mi fakt vsechno komentuje, ae vse oduvodni tim ze se malo vidime..ja uz xkrat vysvetlovala, ze se neumim prepnout a jit treba chrnet v jednu rano, ja to nevydrzim proste..a odpoved? ty furt na sobe makas a sportujes, podrizujes tomu vse atd atd a pak ses unavena, porad jen unavena.. co jsi mela k obedu? odpovim, salat s tunakem a bagetkou, hm z toho se nenajis, to ti nic nedava, zadna zivina, on se naji jednou denne, ja jim 5× v mensich porcich, to taky nechape, pohyb delam kvuli hubnuti podle nej, jenze me to bavi a on ze to chape ALE nevidime se..je zmatenej jak lesni vcelka a vse hned otoci :nevim:

Hroznej puberťák
Ukecaná baba ;) 2397 příspěvků 11.03.18 14:03

Hele, a to ti ho přidělil Národní výbor, nebo proč s nim jsi? Vždyť se k sobě ukázkově nehodíte, najdi si jiného…

klobinka
Povídálka 43 příspěvků 11.03.18 14:07
@Hroznej puberťák píše:
Hele, a to ti ho přidělil Národní výbor, nebo proč s nim jsi? Vždyť se k sobě ukázkově nehodíte, najdi si jiného…

Ja ten cit k nemu furt mam, on ke me taky, jeho nici ze spolu netravime dost casu, po tom kdyz reknu ze si stejne hraje jen hry na tabletu tak mi neodpovi..a proc s nim jsem, no..pac ho miluju porad :( a holt jak jsme spolu porad, bydlime spolu teprve pul roku, tak se to asi zacina projevovat..scha­zeni kdysi a prespavani doma bylo neco jinyho no..ted to spolecny bydleni se asi ukazuje

Uživatel je onlineHeivka
Závislačka 2722 příspěvků 11.03.18 14:08

Mě jako první varování přijde už to, že jste kvůli němu přišla o některé přátele, přátelé jsou takový barometr našich vztahů přátelíme se s nimi, protože máme podobné hodnoty, zájmy a vidění světa když o některé (opravdu dobré) přátele přijdeme trvale kvůli vztahu je třeba se zamyslet nad tím přátelstvím ale i vztahem.

S mužem jsme po (hodně) zhruba roce a půl společného bydlení taky měli velké neshody, u nás pomohlo vysazení antikoncepce (způsobila mi přibrání na váze a apatii) a úprava vztahu s jeho matkou (vymodlený o hodně mladší syn, kdy to vypadalo že kromě dcery už nikdy další dítě mít nebude) kdy v podstatě náš volný čas (kterého bylo málo já studovala a muž dělal dvojité směny) se sestával z toho jestli jeho máti nebude chtít hodit autem na nákup (oni auto nemají a v té době to byli zdraví pracující lidé s tím že ona měla 0,4 úvazku) a když jsme omylem měli jiné plány tak se všechno posouvalo aby se mamince vyhovělo a to bydlíme ve velkém krajském městě s hustou sítí MHD. Ale museli jsme zamakat oba, našli jsme si životní styl který vyhovuje oběma. Po pár letech jsme se vzali a teď jsme spolu 12 let s druhým prckem na cestě. Ale my měli tu výhodu že jsme byli oba velmi mladí (poznali jsme se před maturitou) a bydlet jsme šli od rodičů, takže jsme byli oba dost pružní ve změnách návyků.

saphire
Kelišová 5960 příspěvků 11.03.18 14:09

No a kdyź chce po tobě ať se přizpůsobuješ…pŕiz­působil se on v něčem tobě? :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

MikeJePán ze Zlaté mládeže očima Arména: Je to největší ostuda mé země!

Na svůj původ by měl být člověk hrdý. Když se mě tedy na něj kdokoliv zeptá,... číst dále >

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bývalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Reklama