Krize vztahu - jak z ní ven?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Samuelsson
Nováček 2 příspěvky 07.03.18 10:25
Krize vztahu - jak z ní ven?

Zdravím všechny, chtěl bych poprosit o Vaše názory, tipy a rady. Se ženou jsme spolu více jak 12let, krátce jsme manželé. Máme tříletou dceru. V posledních měsících to však neklape, jak by asi mělo, a nevím co s tím. Kromě záležitostí týkajících se dcery, domácnosti, nákupů, vaření apod., spolu prakticky nekomunikujeme. Manželka je bezvadná máma, dceři se věnuje na 110%, ovšem o náš vztah muže a ženy už asi ztratila zájem. Sex máme průměrně tak jednou do měsíce, a to jsme se loni dohodli, že zkusíme druhé dítě. Dříve to samozřejmě bylo mnohem lepší, trávili jsme spolu hodně času, milovali jsme se často. Dnes žena raději sedí u televize s telefonem v ruce, častěji si ale jde hned po uspání dcery lehnout. Ta situace mě trápí, snažil jsem se jí to vysvětlit, ale říká, že to je dobré a že se vlastně ani nic neděje. Bořit rodinu nechci, manželku mám moc rád a ani jí nechci být nevěrný. Jen nevím, jak náš vztah zase nastartovat… :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18563 příspěvků 07.03.18 10:29

Jeďte někam sami bez dítěte. Mimo domov. Na dovolenou, aspoň na víkend.

beruska9
Extra třída :D 10400 příspěvků 07.03.18 10:31

@Samuelsson : jak se zapojujes do chodu domacnosti? Neni zena proste unavena? Nebo tak trochu vyhorela? Je s dcerou doma?

Hroznej puberťák
Závislačka 2767 příspěvků 07.03.18 10:33

Jak moc se věnuješ dceři ty? Pokud manželka na 110%, dělá taky něco jiného? Má nějaká volný čas pro sebe, mimo dcery? Tříletou můžeš vzít sám na víkend, děláš to někdy? Pokud se upnula na mód „opičí máma“, je třeba to trochu zkorigovat ;)

pikola
Neúnavná pisatelka 18563 příspěvků 07.03.18 10:33

Jinak já to mám doma podobné, prostě ten stereotyp y každý den to samé, prádlo, žrádlo a nic neprospěje víc než z toho na chvíli vypadnout, vyspat se, najíst se a pak jde všechno líp.

Lucie008
Ukecaná baba ;) 1433 příspěvků 07.03.18 10:41

Není nic lepšího než vypadnout ze stereotypu někam pryč, víkend stačí. Malou dejte na hlídání a někam si zajeďte. Nás to vždycky s manželem „nakopne“ :).

Šarlota4
Echt Kelišová 9445 příspěvků 07.03.18 10:41

Sežeń hlídání a udělej jí překvápko. Napiš jí instrukce třeba ať se hezky oblékne a zařid večeři a divadlo. Nebo co máte rádi, jděte na minigolf, nebo do vířivky. Zajímej se o ní, občasn jí něčim ulehči. Ale dlouhodobě.

Šarlota4
Echt Kelišová 9445 příspěvků 07.03.18 10:43

Dones jí občas malej dárek, třeba cestou z práce. Ale zase ze sebe nědělej idiota a podpantofla.

Samuelsson
Nováček 2 příspěvky 07.03.18 10:43

Stálé zaměstnání nemá, ale má své aktivity, v rámci kterých si i něco vydělá. Už několikrát byla na pár dní pryč, a já se staral o dcerku. V domácnosti se já starám hlavně o to, aby holkám nic nechybělo. Nakupuji, ve vaření se víceméně střídáme, pravidelně vysávám, vynáším odpadky, uklidím hračky, dám nádobí do myčky a nebo ho zase umyté vyskládám, prostě takové běžné věci. Neřekl bych, že jsem doma úplně k ničemu a že je všechno na manželce…

Šarlota4
Echt Kelišová 9445 příspěvků 07.03.18 10:47
@Samuelsson píše:
Stálé zaměstnání nemá, ale má své aktivity, v rámci kterých si i něco vydělá. Už několikrát byla na pár dní pryč, a já se staral o dcerku. V domácnosti se já starám hlavně o to, aby holkám nic nechybělo. Nakupuji, ve vaření se víceméně střídáme, pravidelně vysávám, vynáším odpadky, uklidím hračky, dám nádobí do myčky a nebo ho zase umyté vyskládám, prostě takové běžné věci. Neřekl bych, že jsem doma úplně k ničemu a že je všechno na manželce…

to je dobře. V tom případě to chce tedy vylézt ze stereotypu a mít hlavně společné zážitky. Mě vždycky udělalo radost, když mi už řekl " v 17:00 je tady taxík a hlídačka, oblíkni si něco pohodlnýho" a jeli jsme třeba na prohlídku Karlštejna. Po cestě jsme si dali vafli na špejli, já jsem hudrovala na kopec. On se mi smál a z toho jsou prostě takový celkem milý příhody na který si občas rádi vzpomenem.

zoidberg
Extra třída :D 11111 příspěvků 07.03.18 11:17
@Samuelsson píše:

Takže se chováš jako hospodyňka a přestal jsi ji přitahovat. Nevím jak na tom jsi, ale co kdybys začal cvičit? Pořádně. Zdravě se stravuj, hezky o sebe dbej a buduj tělo. Začneš se jí zase líbit :palec:

Martina712
Kecalka 133 příspěvků 07.03.18 11:18

Taky ji nezapominej dat najevo ze neni jen mama, ale ze te fyzicky pritahuje a ze ji chces. Treba ji to chybi.. takova ta chemie.

jakanas
Kelišová 6274 příspěvků 8 inzerátů 07.03.18 11:31
@zoidberg píše:
Takže se chováš jako hospodyňka a přestal jsi ji přitahovat. Nevím jak na tom jsi, ale co kdybys začal cvičit? Pořádně. Zdravě se stravuj, hezky o sebe dbej a buduj tělo. Začneš se jí zase líbit :palec:

nebo nějaké jiné, až to vzdáš s tou stávající.

Hroznej puberťák
Závislačka 2767 příspěvků 07.03.18 11:41
@zoidberg píše:
Takže se chováš jako hospodyňka a přestal jsi ji přitahovat. Nevím jak na tom jsi, ale co kdybys začal cvičit? Pořádně. Zdravě se stravuj, hezky o sebe dbej a buduj tělo. Začneš se jí zase líbit :palec:

On i ten hospodyňka se může líbit a být sexy, záleží na provedení. A nemyslím tím sexy obleček u zametání :jazyk:

zoidberg
Extra třída :D 11111 příspěvků 07.03.18 11:45
@Hroznej puberťák píše:
On i ten hospodyňka se může líbit a být sexy, záleží na provedení. A nemyslím tím sexy obleček u zametání :jazyk:

No možná ano, ale tady to viditelně nezabírá.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Narazil do autobusu! Bohumil Klepl měl vážnou nehodu na motorce

Hvězda filmů Účastníci zájezdu nebo Doktor od jezera hrochů, Bohumil Klepl... číst dále >

Ženy kolem slavného boxera Rockyho: Které z nich se to vymklo z rukou?

Představitel bájného boxera Rockyho byl na mušce naposledy před pár týdny,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Reklama