Krize z me strany v manzelstvi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.18 20:15
krize z me strany v manzelstvi

Jsem 5 let vdana, s manzelem jsem 13 let(jsme spolu od mych 18)Posledni dva roky zazivam z me strany strasnou krizi.Mame dite 4 roky. Manzel ma takove 2 strany.Ta jedna je strasne hodna, mila jen do doby nez se nastve, to uplne vse otoci, je schopny mi kvuli banalni hadce rict, ze se rozvede, jedna hodne v afektu. Jinak se nam venuje, drive jsme spolu netravili volny cas, zacala jsem si stezovat a ted je to posledni rok uplne super. Trapi me jeste jedna vec a to je alkohol. Manzel miluje pivo, silene me to vytaci, nepije moc, da si kazdy den 2.Kdyz dela na dome vetsinou v sobotu vypije vic.(Moje vina je, ze mam v detstvi velice spatnou zkusennost s alkoholem)proste bych si predstavovala min-i kdyz vim, ze to neni strasne.Taky mi vadi, ze se uz dost casto hadame kvuli kravinam a odnasi to uz i syn, je to i moje chyba.Vim,ze mam krizi a jsem asi strasne narocna, neumim brat veci s nadhledem. Vlastne me mrzi, ze se mi manzel celkem dost sprotivil-je to jako na houpacce. Nevim co delat, mel to nekdo podobne? Chtela bych zapracovat i na sobe. Omlouvam se za chyby jsem na mobilu

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
terien
Echt Kelišová 8463 příspěvků 07.09.18 20:22

A co chceš poradit? Chyba je na obou stranách. Mluvili jste o tom? Co poradna? Jak to vidí manžel?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.18 20:23

@terien man

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.18 20:25

@terien u manzela je to jako na houpacce,ale spise bych rekla,ze on je spokojeny,do poradny nepujde,on problem nema.Spise me zajimalo jak znovu nalest v parterovi to dobre,jak najit uctu i kdyz vam silene nektere veci vadi?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.18 20:28

treba zrovna dneska mame vyroci svatby,jenze on mel uz naplanovanou akci,takze neni doma.A to me zamrzelo

nika1988
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 07.09.18 20:31

radu nemam,u me je to nekdy podobny,i kdyz si rikam,ze jsou i horsi(reci kamaradek)

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16783 příspěvků 07.09.18 20:32

já nechápu nějaký zásadní problém :think: Manžel pracuje, na domě taky maká, věnuje se vám, má vás rád a je spokojený :think: Občas je při hádce vznětlivý (jako většina lidí), denně vypije dvě piva (za mě přijatelné) :think:
Mě přijde, že máš takovou tu krizi okoukanosti :think: Jenže to je průvodní jev každého dlohodobého vztahu :think:
Zkus si představit, jaké by to bylo, kdybys měla opravdu problém - chlastal by první ligu, dělal dluhy a naháněl ženské! To bys určitě nechtěla, ne? Tak si to zkus srovnat v hlavě :kytka:

axelina
Ukecaná baba ;) 2177 příspěvků 3 inzeráty 07.09.18 20:32
@Anonymní píše:
Jsem 5 let vdana, s manzelem jsem 13 let(jsme spolu od mych 18)Posledni dva roky zazivam z me strany strasnou krizi.Mame dite 4 roky. Manzel ma takove 2 strany.Ta jedna je strasne hodna, mila jen do doby nez se nastve, to uplne vse otoci, je schopny mi kvuli banalni hadce rict, ze se rozvede, jedna hodne v afektu. Jinak se nam venuje, drive jsme spolu netravili volny cas, zacala jsem si stezovat a ted je to posledni rok uplne super. Trapi me jeste jedna vec a to je alkohol. Manzel miluje pivo, silene me to vytaci, nepije moc, da si kazdy den 2.Kdyz dela na dome vetsinou v sobotu vypije vic.(Moje vina je, ze mam v detstvi velice spatnou zkusennost s alkoholem)proste bych si predstavovala min-i kdyz vim, ze to neni strasne.Taky mi vadi, ze se uz dost casto hadame kvuli kravinam a odnasi to uz i syn, je to i moje chyba.Vim,ze mam krizi a jsem asi strasne narocna, neumim brat veci s nadhledem. Vlastne me mrzi, ze se mi manzel celkem dost sprotivil-je to jako na houpacce. Nevim co delat, mel to nekdo podobne? Chtela bych zapracovat i na sobe. Omlouvam se za chyby jsem na mobilu

chyba je podle mě v tom, že dělá neco co třeba delat nechce…psala jsi že s Vámi netrávil čas… to je nejspíš jeho přirozenost… ale ty jsi se zlobila a tak ho ted s Vámi tráví - ač nechce…takže dela neco co nechce - uvnitř v něm se to pere…je nastvaný - vybíjí si to na Tobě, hledá chyby atd… podle mě tohle vede časem casto k rozchodu u hodne dvojic.......sa­mozřejme je fajn když chlap pomuže ale je třeba trochu číst mezi radky jestli pomáhá od srdce nebo z donucení nebo že je to zrovna „in“ a Franta od sousedu to taky dela :-) muj chlap v živote nebyl s kočárem, rano když odcházíme spí a vrací ce v 19 kdy už deti vetsinou spí :mrgreen: protože on ten chaos okolo detí nedává a když je s nama třeba celý den tak je na zabití takže se tomu snažím vyhý
bat :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.18 20:51

@axelina on je s nama rad,driv mu to vyhovovala,ze mel klid,syn v tu dobu hodne zlobil,na me toho bylo moc v te dobe jeste na materske,do toho jsme staveli dum,zacali jsme se sobe odcizovat,to pocitil hodne on,byli jsme kazdej nekde jinde,chtel to zmenit,za to jsem rada,no holt asi bych nemela resit kraviny,proste asi ta okoukannost z moji strany

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.18 20:54

@pe-terka to pivo mi dost vadi i kdyz to uz prehlizim,uvnitr me to trapi,zasadni problem asi nemame,asi cekam od druheho moc,vadi mi ty hadky,nechci aby jim prihlizel syn,za to muze i manzelova povaha,protoze jak nema den,rve kvuli blbosti,nekdy i po synovi.Jsem asi moc narocna

Mallorka
Závislačka 3033 příspěvků 07.09.18 20:59

Vadí ti 2 piva? Teď v tom parnym létě. Chudak tvůj manžel.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.18 21:01

@Mallorka on je pije i kdyz je venku minus 30,neni to o pocasi a kdyz byli ty souvisly vedra kolem 30 st dal i vic,ale jak jsem psala,moje tolerance nebo spise netolerance souvisi z detstvim

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16783 příspěvků 07.09.18 21:03
@Anonymní píše:
@pe-terka to pivo mi dost vadi i kdyz to uz prehlizim,uvnitr me to trapi,zasadni problem asi nemame,asi cekam od druheho moc,vadi mi ty hadky,nechci aby jim prihlizel syn,za to muze i manzelova povaha,protoze jak nema den,rve kvuli blbosti,nekdy i po synovi.Jsem asi moc narocna

ty hádky těžko posoudím, to se musáte dohodnout vy dva, aby k nim nedocházelo :think: Ostražitost kvůli pivu chápu, moji předci taky dost pili, někteří se i upili k smrti :,( Ale dvě piva denně mi fakt přijdou celkem v pohodě :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.18 21:14

@pe-terka dekuju za pochopeni,clovek co to nezazil to nepochopi,upil se mi otec a chlastem mi skazi detstvi.Jo asi to s tim pivem prehanim,ale proste si neumim pomoct,proste mi vadi ta pravidelnnost-bez piva je cca 5 dni v roce.Proste me nejvic stve,ze kdyz je akce narozeniny a pod vetsinou se opije,a na druhej den zase ty svoje dve,proste zadna pauza

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.18 21:17

@pe-terka co se tyce hadek,je to tezky,staci blbej den a uz to je,zacne trebas nejaky nesmysl vycitat synovi a uz to jede-to se zas neudrzim ja,ale vesmes jsou to hlouposti

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >