Krize, zoufalství

135
21.4.17 22:09

Krize, zoufalství

Je mi 23, mám skoro 2 letého syna. S přítelem jsem 3,5 roku. Od té doby co se nám narodil malej, nás vztah ztratil jiskru. Ještě dodám, před otěhotněním mě přítel opustil kvůli jiné. Jenže vrátil se ke mě ( teď jsem na vážkách, zda to nebyla chyba ale dala mi to obrovské štěstí do života - syna ). Přítel je stále v práci (taxikář), stále unavený. V poslední době je doma, jen když se jde na chvíli vyspat. Na maleho, který ho skoro nevidí je protivný. Já už jsem totálně zničena, na malého jsem sama. Ještě dodám, že malej je strašné aktivní. Nezastaví se celý den. Jsem už unavená, z toho jak jsem na vše sama. Nemám ani jeden den pro sebe. Už jsem od přítele chtěla odejít, nevidím v tom budoucnost. Ale pořád mě u něj něco drží. Už ani nevím jestli ho milují, nebo mám jen řada. Úplně jsem ztratila chuť k sexu, někdy se do toho fakt musím nutit jen aby mi dal pokoj. Vysvětlovala jsem mu to, ale jediný co mi na to řekl, že mám někoho jinýho. Já? Co jsem celý dny s malým, co si nikam nezajdu? Zamrzelo mě to. Starám se o oba jak nejlíp můžu. Pro přítele nejsem asi ani nijak přitažlivá, najednou mi začal kupovat make-up atd..
Neříkám, že je to špatně, ale chce mě měnit něco co nejsem.
S malým nás nevezme na žádný vylet, dokud si nedupnu. Jenže to si pak přijdu že ho nutim. Jeho odpověď na vše, jsem unavený. Chápu to, ale on úplně zapomněla že má rodinu. Nevím co dělat. Zda je to jen moje krize a zvyknu si časem na jeho náročnou praci,. Ale trvá to Dyk. Vše mi na něm vadí.
Omlouvám, zda to nedává žádný smysl, ale chtěla jsem už vypovídat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
21.4.17 22:11

Ty chlapy fakt střílet. Lepší bez nich. :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
31420
21.4.17 22:22

Chyba je otěhotnět s prvním, co vstoupil do života. Moc partnerských zkušeností jsi vzhledem k věku nasbírat nemohla.Pak nemůžeš porovnat a zjistit, že jsou i kvalitnější partneři a otcové.
K tomu odchodu - ano, i tudy vede cesta.Ale máš kam jít a být soběstačná?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
135
21.4.17 22:32

Není to můj první. Před tímto partnerem jsem měla tříletý vztah. Ano, kam jít máme a myslím, že soběstačná bych také zvládla. Ale pořád mě u přítele něco drží. Nedokážu si to bez něj představit ale mám chvíle kdy si zase říkám, že to bez něj zvládnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.4.17 22:35

@Burj Chalifa me bude 35, chlapu jsem poznala dost a musim rict, ze je to u nas hodne podobne.
Nevim co poradit, taky porad doufam, ze se to zmeni. Vecer prijde domu, naji se a usne. Zadne zpestreni, zadne prekvapeni. Na vikend odjizdi k rodicum a me napada, ze chodim flamovat. S rocnim prckem, se kterym jsem 24 hodin denne toho naflamuju :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
135
21.4.17 22:38

Já hlavně nechci udělat chybu, kterých bych mohla litovat. Malej ho má strašně rád. Když jsme venku a vidí projet auto s majákem taxi, křičí Tata. :,( vidím na něm, že mu chybí jeho pozornost stejně jako mě. To mě ničí dvakrát víc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7629
21.4.17 22:47

Tak na jednu stranu jsi mlada, mas hodne casu zacit znovu a lepe…nevim, jestli bych chtela ztracet sve nejlepsi roky v partnerstvi kde jsem nestastna. Jestli mate oba chut to nejak resit, zacala bych u zmeny prace u pritele a naopak treba s praci pro sebe. malyho dat do jesli… Dostanes se mezi lidi, ziskas novy pohled na celou situaci. U vas je to takove stokrat nic umorilo vola. Casem to bouchne a jeden z vas se bude hodne divit. No, nicmene. Jednou je to tata tveho synka. Takze zadne hrdinske uteky a trucovani na tyden, ci baleni kufru a italie s talirky. Sednout si, probrat to i kdyby za ucasti rodinneho terapeuta(myslim, ze nestranny pohled vam obema otevre oci, abyste prestali videt jen tu svoji pravdu).Hodne zdaru ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1042
22.4.17 08:08

Muj manzel ma praci na hlavni prac pomer, zaroven podnika jako taxikar a v preprave osob, stehuje. Doma je malo, je hodne pracovne vytizeny. Ale co doma je, tak se nam 100% venuje. Dokonce vytirani, vysavani a okna jsou jen jeho zalezitost. Minimalne 1× tydne jde s kocarem. Takze hodne je to o pristupu toho druheho. To co ty zazivas jsem mela s ex. Nakonec mi bylo nejlip kdyz jsem s dcerou zustala sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
22.4.17 08:46

Co si zkusit promluvit? Aby si zkusil na Vás udělal víc času..když bude mít chvíli volna aby se vám věnoval.
Kdyby to nepomohlo, a bylo to pořád stejný tak jít pryč :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31420
22.4.17 09:36
@Aniel píše:
Co si zkusit promluvit? Aby si zkusil na Vás udělal víc času..když bude mít chvíli volna aby se vám věnoval.
Kdyby to nepomohlo, a bylo to pořád stejný tak jít pryč :)

určitě, sednout si v klidu, klidně ke skleničce, popovídat, co Tě trápí, co by Vašemu vztahu pomohlo. A vyslyšet i jeho představy, potřeby, zkusit se na něčem oboustranně výhodném domluvit. Plánovali jste dítko nebo bylo dílem náhody? To by také mohlo hrát svoji roli v nezájmu, zda to dítě vůbec chtěl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.7.17 17:19

Ahoj
Ne každemu moje situace přijde tak hrozná ale ja sem na zhrouceni.
Sem v 8tt tehotenstvi a všechno se mi hroutí. Na začatku těhotenstvi sem byla v nemocnici takže sem volala do práce že nemužu přijit do práce že ležim v nemocnici a šef se mě zeptal co se děje a já že sem těhotná na začatku to byl asi 4tt a on se na mě naštval a vyhodil mě. měla sem smlouvu na DPČ takže mě mohl hned vyhodit.
Volala sem to přitelovy a ten z toho nebyl nadšeny, jenže den před tim si zlomil ruku takže ja bez práce a on zlomenou ruku takže na neschopence. ted mame takovou situaci jak je doma že se furt hadame, sme na sebe neprijemny a on chodi po večerech po 22:00 ven s klukama. A ja zustavam doma sama tim se hadame protože mě to vadí. Takže řešime finance furt dokola ale na kazdo denni pivo na to ma. pak sem zjistila že dal do fortunu penize :( přemejšlela sem že to mimco dam pryč sem takove situaci že nevim co mám dělat :( vim že všechno má svoje řešení ale ja už nemam sílu a ani podporu od něj kterou bych potrebovala.. omlouvám se že sem pišu nechtěla sem zakladat novou skupinu

• Nahlásit
  • Citovat
31420
7.7.17 17:23
@Anonymní píše:
Ahoj
Ne každemu moje situace přijde tak hrozná ale ja sem na zhrouceni.
Sem v 8tt tehotenstvi a všechno se mi hroutí. Na začatku těhotenstvi sem byla v nemocnici takže sem volala do práce že nemužu přijit do práce že ležim v nemocnici a šef se mě zeptal co se děje a já že sem těhotná na začatku to byl asi 4tt a on se na mě naštval a vyhodil mě. měla sem smlouvu na DPČ takže mě mohl hned vyhodit.
Volala sem to přitelovy a ten z toho nebyl nadšeny, jenže den před tim si zlomil ruku takže ja bez práce a on zlomenou ruku takže na neschopence. ted mame takovou situaci jak je doma že se furt hadame, sme na sebe neprijemny a on chodi po večerech po 22:00 ven s klukama. A ja zustavam doma sama tim se hadame protože mě to vadí. Takže řešime finance furt dokola ale na kazdo denni pivo na to ma. pak sem zjistila že dal do fortunu penize :( přemejšlela sem že to mimco dam pryč sem takove situaci že nevim co mám dělat :( vim že všechno má svoje řešení ale ja už nemam sílu a ani podporu od něj kterou bych potrebovala.. omlouvám se že sem pišu nechtěla sem zakladat novou skupinu

dítě jistě plánované.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18012
7.7.17 17:24

Holka zlatá vždy může být hůř, co jsi dělala za práci? A zlomená ruka není žádná katastrofa, to se zahojí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31420
7.7.17 17:28
@ka2ka píše:
Holka zlatá vždy může být hůř, co jsi dělala za práci? A zlomená ruka není žádná katastrofa, to se zahojí.

spíše než zlomená ruka vzbuzuje mé pochybnosti úroveň chlapa, se kterým dotyčná dítě čeká. I když podle úrovně textu zakladatelky… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18012
7.7.17 17:34
@Burj Chalifa píše:
spíše než zlomená ruka vzbuzuje mé pochybnosti úroveň chlapa, se kterým dotyčná dítě čeká. I když podle úrovně textu zakladatelky… :think:

chlap z dítěte nadšený není ale tak třeba se to změní :nevim: mě spíš děsí že si neumí sednout a v klidu všechno probrat, ono se jim snadno může stát i horší průser v životě a pak se budou zlomené ruce jen smát

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama