Křížové bolesti a pnutí břicha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Leila156
Povídálka 43 příspěvků 03.03.18 17:52
Křížové bolesti a pnutí břicha

Zdravim maminky chtěla bych se zeptat už asi hodinu mám jakoby pnutí břicha a křížové bolesti může se jednat o začínající porod? V pondělí mám první termín :) předem děkuji za odpověď :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Veru1987
Kecalka 349 příspěvků 03.03.18 18:04

Joo může být, já měla kontrakce přesně takto. Křížové bolesti, v podbříšku vůbec. Celý porod jen v křížch.

Leila156
Povídálka 43 příspěvků 03.03.18 18:06

@Veru1987 a měla si ty křížový bolesti celou dobu nebo si mela i chvili klid? :D

Veru1987
Kecalka 349 příspěvků 03.03.18 18:10

Vždy u kontrakce… takže pár minut klid… :D

Kristyna.Vechtova
Kelišová 5070 příspěvků 03.03.18 20:05

@Leila156 měla jsem u prvního křížové bolesti a přišlo mi to snad horší než kdyby mi šly do břicha (ale nemám porovnání :lol: ) každopádně jsem je měla vždy při kontrakcích, takže může být, dej si teplou vanu a pokud to nepřejde tak je to ono, pokud to rozeženeš tak to jsou poslíčci :)

Leila156
Povídálka 43 příspěvků 03.03.18 20:09

@Kristyna.Vechto­va horkou vanu sem si dala :D jen nedokazu porovnat jestli jde o kontrakce nebo ne protoze je mam tak nejak stabilne ale nemuzu se poradne zvednou protoze mi to pak vystreluje jakoby do stehen.. 8o

Kristyna.Vechtova
Kelišová 5070 příspěvků 03.03.18 20:11

@Leila156 a bolestí neustoupily? Stále trvají? V jakých intervalech? Pokud se Ti to nezdá a máš jak, raději dojeď do porodnice, maximálně Tě pošlou domů :)

Peťula21
Zasloužilá kecalka 970 příspěvků 03.03.18 20:17

@Leila156 Určitě bych to konzultovala minimálně s porodnicí. Uvidíš, oc ti řeknou, ale myslím, že tě určo budou chtít vidět. Pro jistotu bych jela, abych věděla na čem jsem. A jak tu už bylo řečeno - kdyžtak tě pošlou domů. Jak daleko to máš do porodnice?
Držím palce, aby bylo všechno v pořádku ;) :palec:

Leila156
Povídálka 43 příspěvků 03.03.18 20:18

@Kristyna.Vechto­va bolesti neustoupily.. a rekla bych ze se nejedna o nejaky intervaly spis o staly boleti.. a obcasne jakoby pichmuti v podbřišku

Leila156
Povídálka 43 příspěvků 03.03.18 20:19

@Peťula21 no do porodnice to mam celkem kus.. a dekuju snad vsechno bude v poradku. :)

Peťula21
Zasloužilá kecalka 970 příspěvků 03.03.18 20:20

Jinak já měla křížový bolesti u porodu prvního syna. Měla jsem „klasický“ kontrakce a křížový bolesti bez přestávky pořád až do jeho narození. Ale ty křížový přišly myslím cca tak 3-4 hodinky před jeho narozením, neměla jsem je od začátku…

Kristyna.Vechtova
Kelišová 5070 příspěvků 03.03.18 20:22

@Leila156 tak těžko říct ono Ti i mimčo může tlačit na nějaký nerv s z toho Tě to může bolet, ale já bych asi zajela do porodnice, pro jistotu :) Přeci jen zítra máš termín.. Určitě se na Tebe nikdo zlobit nebude..
Když mě můj Dr předal do porodnice, tak mi hned na první kontrole řekli, kdyby se vám cokoli nezdálo, raději přijeďte 3× zbytečně, klidně i o půlnoci :) Takže za ně raději do porodnice :)

Peťula21
Zasloužilá kecalka 970 příspěvků 03.03.18 20:22

@Leila156 No, i to píchnutí v podbřišku… Radši si tam opravdu zavolej. V porodnici tě skouknout, ty budeš vědět na čem jsi a budeš vědět, že je všechno ok ;)

Leila156
Povídálka 43 příspěvků 03.03.18 20:24

Moc dekuji za rady.. :)

Peťula21
Zasloužilá kecalka 970 příspěvků 03.03.18 20:24
@Kristyna.Vechto­va píše:
Takže za ně raději do porodnice :)

TAky bych to tak viděla. Lepší jet zbytečně, ale mít jistotu a být v klidu. A přesně, může to značit začátek porodu, ale i nějaký skříplý nerv…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Hadamczik se po mistrovství pustil do Jandače a spol.: Udělali jste chybu!

Výkony hráčů ho potěšily, taktická příprava od realizačního týmu však... číst dále >

Ondřej Koptík o léčbě: Doživotní abstinence nebude jednoduchá!

Staronový milenec Hanky Gregorové Ondřej Koptík, který přiznal drogovou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Reklama