Krizové bolesti - porod nebo posličci? Máte zkušenost?

Anonymní
27.11.19 06:34

Krizové bolesti - porod nebo posličci? Máte zkušenost?

Zdravím Vás, začínám 39tt a večer mě začalo píchat dole jak kdyby u čípku. Byla jsem ve vaně, povolilo. V noci mi zaclo tvrdnout břicho, ale břicho neboli, cítím spíš bolest vzadu v zádech(trochu křeč při ztvrdnuti) ale ne úplně nesnesitelnou. Tvrdne cca po půl hodce nebo 20min, myslíte že mám raději vyrazit? Občas cítím i tlak jako kdyby na střeva, ale už nevím jestli se mi chce na záchod nebo je to něco jiného, nepoznám to už 8o Jsem prvorodicka a nerada bych byla za hysterku..znáte to :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
277
27.11.19 06:37

Prvni porod jsem mela jen krizove bolesti. Zkus si dat jeste sprchu, pokud to nepolevi a porad to bude pravidelne, tak porodnice. Kdyz tak Te poslou domu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
673
27.11.19 06:38

Doma to stejne nevymyslis. Jet do porodnice a uvidíš. V porodnici Te prohlednou a budes moudrejsi. Hlavne nic nezanedbas. Hodně štěstí a klidný porod. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.19 06:39

@M-77 ve vaně jsem teď byla tak uvidíme :roll: jak dlouho jste rodila?

• Citovat
  • Nahlásit
1275
27.11.19 06:46

A to já bych zůstala ještě doma. Až budou po cca 5-10 minutách pravidelně, jela bych. Mě bylo vždy lépe doma než v nemocnici. U druhého porodu jsem jela když jsem měla kontrakce co 2-3 minuty cca hodinu. Nebyly to teda ty nesnesitelné strašně bolavé ale věděla jsem že rodím. Po příjezdu byla malá do dvou hodin na světě ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4089
27.11.19 07:01

Taky bych jeste nespechala, pokud to jsou kontrakce, tak jsou stejne malo casty, tak, proc se hnat do porodnice tak brzo? Az budou po 5 nebo aspon po 10 minitach, tak bych pomalu vyrazila ;)… ja jsem mela pri porodu taky krizovy bolesti a ty byly opravdu hooodne nesnesitelny, tak si myslim, ze mate jeste cas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
277
27.11.19 07:03
@Anonymní píše:
@M-77 ve vaně jsem teď byla tak uvidíme :roll: jak dlouho jste rodila?

Prvni radej nebudu rikat ;-) Ale pri bolestech a 10min jsem.byla otevrena na dva cm.
Druhy bylo turbo…to mi prave k tem bolestem i tvrdlo bricho, ale bylo to pravidelne a 10-7.5min. a kdyz bylo 5minut, tak porodnice. Po dojezdu do porodnice co minutu a behem hodiny jsme meli druhatko. Takze je to nevyzpytatelne. Jo voda mi rupla v az tesne pred.
Pokud se necitite, radej at se kouknou-vzdy Vam muzou udelat vys a monitor s kdyz nic poslat domu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
673
27.11.19 07:08
@M-77 píše:
Prvni radej nebudu rikat ;-) Ale pri bolestech a 10min jsem.byla otevrena na dva cm.
Druhy bylo turbo…to mi prave k tem bolestem i tvrdlo bricho, ale bylo to pravidelne a 10-7.5min. a kdyz bylo 5minut, tak porodnice. Po dojezdu do porodnice co minutu a behem hodiny jsme meli druhatko. Takze je to nevyzpytatelne. Jo voda mi rupla v az tesne pred.
Pokud se necitite, radej at se kouknou-vzdy Vam muzou udelat vys a monitor s kdyz nic poslat domu

souhlasím :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12622
27.11.19 08:29

Já teda pravidelně kontrakce měla u prvního porodu, další dva byly bolesti tak, že priste nastartovala a byly, postupem intenzivnely. Ty dotazy v porodnici jak časté jsou mě fakt stvaly :). Bolesti prostě byly pořád. Jo a ještě mi tvrdili, že nerodim, když nejsou pravidelně kontrakce. No rodila jsem.
Raději jed, každý porod je jiný. Pošlou te nejhůř domů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9029
27.11.19 09:26

Mě začali bolesti v zádech v 6h ráno pravidelne po 7 minutach na 9 jsme jeli na plánovanou kontrolu do porodnice, tam mě řekli že to vůbec na porod nevypadá. Tak jsem to celej den různě rozhazela sprchou atd. v 10 večer to přešlo do břicha a v 1 ráno sme jeli. Malá se narodila až v 1 odpo. :roll:
Klidně jeď, kdyžtak te pošlou domů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
112
14.3.20 20:20

Ahojky! Holky jsem 38+5 a pokaždé když si lehnu tak mě začnou bolet bedra, konecnik a tvrdnout brisko. Ale jen v leze :nevim: akorát tvrdnuti mám i když stojím nebo něco dělám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.3.20 20:32

Ahoj, mimčo má asi polohu, že Ti na zádech tlačí na páteř, lež na boku, kontrakce poznáš. Držím palce

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat