Křížové bolesti u porodu

579
12.6.15 08:03

Křížové bolesti u porodu

Příští týden mám termín druhého porodu, u prvního jsem měla šílené křížové bolesti, je nějaká možnost, že by to u druhého bylo jinak? :)) jaké zkušenosti s rozdílem porodů? :) děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9140
12.6.15 08:15

Já naopak křížové bolesti posznala a u druhého porodu. Myslím, že každý porod může být jiný, tak se snaž neděsit se dopředu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
12.6.15 08:15

@wesny každý porod je jiný. U prvního jsem je neměla, u druhého ano. Neboj předem ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
579
12.6.15 08:21

Já se bojím proto, protože mám celý těhu šílený bolesti s bederkou :))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3995
12.6.15 08:28
@wesny píše:
Já se bojím proto, protože mám celý těhu šílený bolesti s bederkou :))

Ja mela krizove bolesti u druheho porodu a fakt hruza- cele tehotenstvi jsem kvuli bederce a vysunute plotence protrpela! Ale snad se te to vyhne i kdyz o bolesti brisni taky neni o co stat, ty jsem mela u dcera a taky horor, bolesti mi strileli do stehen jako kdyby mi je chtel nekdo zaziva vyrvat 8o myslim ze nakonec to vyslo nastejno co se tyka bolesti, jen jsem si musela vyzkouset oboji :mrgreen:

T

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5807
12.6.15 08:30

@wesny u prvního jsem měla, u druhého vůbec  ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32084
12.6.15 08:36

Já měla bohužel u obou porodů..první porod jsem ani nepoznala protože mě nebolo břicho, podbříšek nic..jen záda tak jsem si furt říkala že to porod není a málem jsme to nestihli do porodnice..druhý byl opět přes kříže…ted pul roku po porodu stále nevím co to je mít záda..pořád je necítím, nevyspím se..no krása..myslím že už se to nezlepší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6378
12.6.15 08:45

@smurfka tak u prvního porodu jsem měla to samé. Vůbec nevím co jsou kontrakce bo jsem je přes křížové bolesti necítila. Mě porod vyvolávali, ale kdyby mě to chytlo doma taky mě nenapadne, že rodím…

Druhý porod mě čeká do týdne, tak jsem zvědavá na porovnání :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32084
12.6.15 08:51
@miriskaw píše:
@smurfka tak u prvního porodu jsem měla to samé. Vůbec nevím co jsou kontrakce bo jsem je přes křížové bolesti necítila. Mě porod vyvolávali, ale kdyby mě to chytlo doma taky mě nenapadne, že rodím…Druhý porod mě čeká do týdne, tak jsem zvědavá na porovnání :)

no já právě neměla ani během těhu poslíčky, nic, tak jsem si říkala že to ani nepoznám až mě začne bolet břicho…no a ono ani nezačlo :mrgreen: :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.6.15 09:06

@wesny Ahojki :), mám úplně stejný problém. U prvního porodu fakt hrozné křížové bolesti a bojím se jich znovu :(. V pondělí mám první termín taky brzy zjistím, jestli se budou opakovat. Ale ve 26. tt jsem měla velké tvrdnutí a bolesti a braly mě i do kříže tak si říkám, že u dalšího porodu budou taky(brala jsem pak hodně magnezka tak to přešlo)…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23880
12.6.15 09:38

Měla jsem u obou porodů křížové bolesti, jen u druhého už jsem věděla co a jak :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8115
12.6.15 09:41

Kamarádka u prvního měla u druhého ne, já měla bohužel u obou :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12685
12.6.15 09:55

Ano, určitě je možnost, já měla každý porod úplně jiný. První porod šílené křížové bolesti a v podstatě jen ty, břicho jsem necítila vůbec, jenom bolest kříž - boky - stehna - kolena. Nikam to nevedlo, pomalé otevírání, po 20 hodinách akutní sekce, myslela jsem, že tam bolestí umřu. Druhý porod křížové bolesti ani ťuk - dobře, asi jedna nebo dvě kontrakce mi projely do kříže, ale nic drastického. Opět jsem břicho skoro necítila, kontrakce byla pouhá bolest kyčlí - kdyby mi nepraskla voda, tak bych asi nevěřila, že rodím. Po asi 3 hodinách snesitelných bolestí byla malá venku a přirozeně, pohodička.
Takže mysli pozitivně, neboj se předem, opravdu může být vše úplně jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14605
12.6.15 10:08

@wesny já měla teda křížové u obou, ale každý porod je jiný. Raději to neřeš a nech to na přírodě :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.6.15 10:09

Já měla taky jen křížové bolesti a vůbec sem si nebyla jistá jestli už je to porod :D bolela mě jen záda, břicho nebo podbřišek vůbec. každá mamina co je měla a popisovala mi je, tak podle nich to byla nesnesitelná bolest. No a mě to sice bolelo ale celkem se to dalo zvládnout :) Nebylo to nic příšerného. Až pak porodní asistentka v porodnici mi řekla že to jsou křížové bolesti :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama