Křížové bolesti ve 35+4tt

76
15.1.20 10:31

Křížové bolesti ve 35+4tt

Ahoj holky jsem ve 35+4 tt jsem mladá prvorodička a skoro týden už mám křížové bolesti ze začátku mě to bolelo na levé straně a teď mi přijde že snad i na pravé prostě celé bedra.. nevydržím dlouho stát nebo cokoliv dělat musím si dávat pauzy..Taky poslední dobou chodím častěji na velkou tak 3× za den nejméně, ale to je asi tím jak je tam prcek už nasáčkovaný a na vše tlačí… Včera v noci jsem šla na záchod a ty křížové bolesti mě boleli tak že jsem pomalu nemohla vstát z postele natož dojít na ten záchod, navíc ráno jsem se vzbudila a bolest jakoby MS ale ktomu mě kopal malej pak ale Bolest odezněla tak po 10min.. Tak jsem si ulevila.. Může to znamenat předčasný porod? Je to vůbec bezpečné když by nebyl nedej bože nedonošený?? Slyšela jsem že těhulky s křížovými bolestmi při porodu nejvíce trpí je to pravda? Mám z toho všeho strach ☹️ale naštěstí si zatím neuvědomuji že budu rodit ????

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1022
15.1.20 10:47

@Kikirep Ahoj,tak já jsem dnes 34+1tt, od včerejška cca 20.00 až do teď mám menstruační bolesti, a bolesti v kříži, celkem dost nepříjemné ale nic co by se nedalo vydržet, dnes jsem měla zrovna poradnu tak jsem to říkala doktorovi, po vyšetření všechno v naprostém pořádku, čípek 3cm, uzavřený. Prostě to k tomu patří, bohužel :( :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
366
15.1.20 11:16

Ahoj. Na toto téma ti tady neporadíme - někdo rodit nemusí (viz. příspěvek výše), a někdo ano.
Já měla křížové bolesti v 31tt (dvojčata), trvaly týden, ležela jsem v nemocnici, lékaři o tom věděli a přikláněli se k tomu, že je to bolest zad z dlouhodobého ležení a za cca ten týden z toho byl překotný porod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1234
15.1.20 12:27

Těžko říci, uvidíš, jestli se to rozjede… Ale kdyby náhodou něco, tak si na konci 36 tt, to je dobré…Záleží, co ti řekne doktor na další kontrole…
Jinak já u obou porodů kontrakce pouze do zad (říká se, že nejsou tak efektivní jako u těch do břicha). Porod se starším dítětem naprostá katastrofa, samotné tlačení na sále 1,5 hodiny (nakonec mi museli stejně skočit na břicho a malá mi natrhla až konečník), u druhého dítěte to bylo mnohem lepší - do porodnice jsem přijela otevřená na 5 cm (do té doby to ani moc nebolelo) a malý se narodil na druhé zatlačení…Teď mě čeká třetí porod (38 tt) a jsem stejně nervózní, jelikož dle doktora je to už pouze na mimču (vše je přichystané). Drž se!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
379
15.1.20 17:33

Ahoj, já měla u porodu jen ty křížové bolesti, resp. ono prý to břicho bolelo taky, ale já to přes ty záda necítila :-D a jo, byly hustý, ale nic, co by se nedalo vydržet - naopak jak jsem pořád čekala (prvorodička), kdy začnou ty hrozný bolesti břicha, a najednou sestřička povídá že jdeme do boxu rodit :-D

jo a mě hrozně pomohlo chození - jakmile jsem poctivě chodila a dýchala, tak se to rozjelo krásně :-) a pak hodně prodýchávat dle pokynů no…mě teda i hodně pomohlo nekřičet, to mi poradila sestra a u mě to fungovalo - soustředíš se na nekřičení a dýchání a je to celý nějak efektivnější (prý) - u mě teda bylo aspoň :-) ke konci už jsem teda spíš seděla jak byly rychle za sebou :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat