Krizové ošetřovné nebo neschopenka?

Anonymní
11.3.21 04:57

Krizové ošetřovné nebo neschopenka?

Ahoj holky, jelikož mi včera nebylo dobře měla jsem horečky, tak jsem si zajela k lékaři a domluvili jsme se že se zeptám v práci jestli si to napíšeme na neschopenku nebo si vezmu krizové osetrovne. Jak by jste to řešili vy? A pokud bude ošetřovné dává se nějaký papír do práce nebo až na konci a jaký našla jsem dokumenty dva s nevim který plati. A nebudu za blbce v práci když si místo neschopenky vezmu krizové osetrovani? :oops: myslím že je šéfová dost naštvaná :( tak bych nerada A v práci…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4312
11.3.21 05:23

Jestli jsi nemocná, tak si vem neschopenku, kterou Tvůj lékař odešle do práce přes PC a i ukončení pak následně bude probíhat bezkontaktně.
Pokud budeš brát ošetřovné, tak šéfka bude naštvaná určitě víc, pokud jsi jej doteď neměla a najednou s ním přijdeš.
Obzvláště pokud jsi nemocná a v práci to vědí, tak papír o ošetřovačce bude vypadat z Tvé strany jako možnost během PN chodit ven a nedodržovat léčebný řád.
Brzo se uzdrav.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.3.21 05:30

@nonina no jenže ja byla doma nemocná s covid nákazou od 3.3 a teď znovu ach jo :( takže si myslí že si stejně vymýšlím což mě mrzí protože jsem chodila poctivě do práce minulý rok 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.3.21 05:35

@nonina do ne od

• Citovat
  • Nahlásit
1274
11.3.21 06:23
@Anonymní píše:
@nonina no jenže ja byla doma nemocná s covid nákazou od 3.3 a teď znovu ach jo :( takže si myslí že si stejně vymýšlím což mě mrzí protože jsem chodila poctivě do práce minulý rok 8o

Tak to by jsi měla být ještě v izolaci n bo karanténě, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46873
11.3.21 06:27
@nonina píše:
Jestli jsi nemocná, tak si vem neschopenku, kterou Tvůj lékař odešle do práce přes PC a i ukončení pak následně bude probíhat bezkontaktně.
Pokud budeš brát ošetřovné, tak šéfka bude naštvaná určitě víc, pokud jsi jej doteď neměla a najednou s ním přijdeš.
Obzvláště pokud jsi nemocná a v práci to vědí, tak papír o ošetřovačce bude vypadat z Tvé strany jako možnost během PN chodit ven a nedodržovat léčebný řád.
Brzo se uzdrav.

treba bude zamestnavatel rad, ze nemusi proplacet pn

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.3.21 06:31

@matkabagristy tak mělo být do ne od :)

• Citovat
  • Nahlásit
7839
11.3.21 07:27

Správně by si měla mít neschopenku. Nebo se domluv v práci, že si vezmeš na čtvrtek, pátek dovolenou a třeba to přes víkend vylezis pokud nemáš antibiotika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.3.21 07:35

@JancaS84 já byla včera u lékaře tak jsme se domlouvali buď neschopenka nebo osetrovne ale s tím že budu doma a účetní už jsem řekla osetrovne a v práci :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
3772
11.3.21 08:37

Tak co řešíš, když jsi nahlásila ošetřovné?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.3.21 09:03

@mamina2017 já kráva si řekla o neschopenku :D

• Citovat
  • Nahlásit
5842
11.3.21 09:16

Řeším to samé, mám horečky a zranět močáku. Atb mi přijde e recept. Neschopenku by mi zadal doktor přes net, ale musela bych tam pro průkaz nemocného, protože to vyžaduje firma, Doktora mám 40 km, byla jsem tam už včera kvůli jinému zdravotnímu problému a do rána horečka 39 a krev v moči. takže zvažuji, že si vezmu do pondělí covid očr.
To covid očr si zadává člověk sám na jejich portále, že? Pak jen nahlásí kód a potom na konci měsíce to vytiskne, zaškrta a pošle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28027
11.3.21 09:18
@alisekR píše: Řeším to samé, mám horečky a zranět močáku. Atb mi přijde e recept. Neschopenku by mi zadal doktor přes net, ale musela bych tam pro průkaz nemocného, protože to vyžaduje firma, Doktora mám 40 km, byla jsem tam už včera kvůli jinému zdravotnímu problému a do rána horečka 39 a krev v moči. takže zvažuji, že si vezmu do pondělí covid očr.
To covid očr si zadává člověk sám na jejich portále, že? Pak jen nahlásí kód a potom na konci měsíce to vytiskne, zaškrta a pošle.

Jaký průkaz nemocného, to je firemní doktor?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3772
11.3.21 09:20

Ale to Covid ošetřovné je, když máš děti ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7839
11.3.21 09:25
@Anonymní píše:
@mamina2017 já kráva si řekla o neschopenku :D

No, tak rekneš v práci že máš nakonec neschopenku :nevim: Není konec měsíce, tak to může být účetní jedno co zpracuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat