Krká, zvrací sliny, bolest břicha

4204
12.4.16 07:08

krka, zvraci sliny, bolest bricha

Zdravim. Dcera(v cervenci 3leta) vcera mela obed pak uz nic jist nechtela. Jen chtela vecer kakao. Od 5rana ze ji boli brisko. Ted zvraci sliny. Nikdy mi nezvracela :(. No problem je ze ona pije stavu a caj do ni nedostanu. Suchy rohlik taky nechce(napadlo me jestli to treba nema z hladu). Mam tu kuliska ale nevim davkovani ani jak to do ni dostanu. Nechce pit ani jist. Poradite nejaky rezim u tak maleho ditete? „teplotu“ mela rano 36,8

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4204
12.4.16 07:19

Jeste dodam ze chce kakao ale mam obavy abych ji nepritizila :think: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4376
12.4.16 07:23

Nic bych nedávala k jídlu. Kromě rohlíku /staršího, aby nenadýmal/, který tedy nechce. Může to být střevní viróza. Kakao určitě ne. Studený čaj nesladký po lžičkách, jestli nepije, tak převařenou vychlazenou vodu a uvidíte, jak se to vyvine.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Run
20713
12.4.16 08:04

Led - ať si ho cucá, černý čaj, klidně oslazený a a do mrazáku, ať je z toho tříšť. Podle mé zkušenosti tohle trvá max kolem 12 hodin, pak se může přidat průjem. Déle mi nikdy nezvracela. Ono už pak ani není co. Moje dítě léky ani kulíška nepozře a zatím jsme všechny blicí epizody zvládly takhle. A to když to chytne, tak blije fakt každou chvilku, když se vyprázdní žaludek, tak taky už jen hleny. Už mě to nechává vcelku chladnou, mívá to rychlý průběh.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4204
12.4.16 08:50

Tak holky, dostala jsem do ni kousek rozpeceneho rohliku a kousla si jednou do sunky… A uz je uplne v pohode…letela jsem rychle do kramu pro colu a tycinky a je uz ok. Pokud se to nevrati tak to mela fakt z hladu :zed:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Run
20713
12.4.16 11:35

Ne neměla to z hladu, prostě jí něco nesedlo nebo to byla viroza. Mívá to rychlý průběh.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.4.16 16:10

Teď hodně řádí různý střevní viry a chřipky… můžete zkusit i dát banán nebo nastrouhat jablko - nemělo by se tím nic zkazit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4204
12.4.16 21:01

Od te doby bez problemu a prujem zadny nebyl… Jedla jsem sni to same den predtim a nic mi neni. Zvlastni… Hlavne ze je v poradk

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama