Reklama

Krkonoše - z Černé hory na odrážedle?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Miichaella28
Stálice 70 příspěvků 16.07.18 15:20
Krkonoše - z černé hory na odrážedle?

Dobrý den, chystáme se do Krkonoš a rádi bychom lanovuou na černou horu a zpět pěšky s kočárkem a 3-letým na odrážedle. Máte někdo vyzkoušeno? Dočetli jsme se, že cesta je pro obojí vhodná, ovšem jde nám o to, aby to nebylo až moc strmé a malý to na odrážedle zvládl. Děkuji

Reklama

Reakce:

aiwwa
Neúnavná pisatelka 15955 příspěvků 16.07.18 15:23

Co si vzpomínám, tak je tam asfaltka, ale teda je to dost z kopce. Vím, že když jsme to šli směrem nahoru, tak mi to přišlo dost do kopce.

sediza
Ukecaná baba ;) 1482 příspěvků 16.07.18 15:30

Pokud umí syn dobře brzdit brzdičkou, tak ano. Ale je to celkem dost z kopce. Já bych svého syna raději nechala jít po svých.

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 16.07.18 15:32

Byli jsme vloni, a je to hodne strmy. Zalezi teda asi na tom, jakou si vyberete cestu, nevim jestli to tam je nejak prizpusobeny. Ale mrnata jsem nevidela zadny, ani na kolobezkach. Asfaltky tam jsou.

aiwwa
Neúnavná pisatelka 15955 příspěvků 16.07.18 15:35
@Azeretereza píše:
Byli jsme vloni, a je to hodne strmy. Zalezi teda asi na tom, jakou si vyberete cestu, nevim jestli to tam je nejak prizpusobeny. Ale mrnata jsem nevidela zadny, ani na kolobezkach. Asfaltky tam jsou.

asfaltka tam je slušná, ale fakt dost z kopce. Ještě se dá jít pod lanovkou, ale to bych nedoporučovala, strmé jako prase plus samý velký šutr.

Miichaella28
Stálice 70 příspěvků 16.07.18 15:39

děkuji Vám, takže toto ne a máte zkušenost s PRAMENEM LABE? to asi bude to same, že?

jednoslunicko
Zasloužilá kecalka 998 příspěvků 16.07.18 15:41

Na ten pramen Labe se mi to zdá skoro po rovině - od Vrbatovy boudy. Určitě lepší, než Černá hora, tam to fičí i na saních až moc. Záleží na vás, jak rychle běháte a jak ho uhlídáte, protože všude je cyklistů jak nadrbáno a že by byli ohleduplní, to teda říct nemůžu.

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 16.07.18 15:56
@aiwwa píše:
asfaltka tam je slušná, ale fakt dost z kopce. Ještě se dá jít pod lanovkou, ale to bych nedoporučovala, strmé jako prase plus samý velký šutr.

Tak to uz bych volila tu asfaltku :mrgreen: cesta pod lanovkou je masakr, to je dospelej rad ze to ve zdravi sleze. Pro deti obecne Cerna Hora nic moc, nic nahore neni, ale je to genialni vychozi bod pro turistiku.

Miichaella28
Stálice 70 příspěvků 16.07.18 15:57

mě to právě na fotografiích nepřišlo vhodné ani pro kočar ani pro odrážedlo a na netu jsou rozdílné informace, jedna stránka uvádí, že to vhodné je, jiná, že není… :nevim:

aiwwa
Neúnavná pisatelka 15955 příspěvků 16.07.18 16:23
@Azeretereza píše:
Tak to uz bych volila tu asfaltku :mrgreen: cesta pod lanovkou je masakr, to je dospelej rad ze to ve zdravi sleze. Pro deti obecne Cerna Hora nic moc, nic nahore neni, ale je to genialni vychozi bod pro turistiku.

Je tam rozhledna :jazyk: ale žádné občerstvení.

veria
Generální žvanilka 23233 příspěvků 1 inzerát 16.07.18 16:33
@Miichaella28 píše:
děkuji Vám, takže toto ne a máte zkušenost s PRAMENEM LABE? to asi bude to same, že?

Tam se mi to nezda ani na kočárek, ani na odrazedlo. Sice rovina ale místy hodně úzké a hlavně kamenite. Myslím tu část od Vrbatovy boudy.

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 16.07.18 19:28
@aiwwa píše:
Je tam rozhledna :jazyk: ale žádné občerstvení.

Je tam bistro, v Cerny boude. A vloni byla v lete i hromada snehu, umelyho, kousek od ty rozhledny :mrgreen: Pro me taky atrakce. Myslim pro deti. Me se tam moc libilo, byl to jeden z nejhezcich lonskych vikendu.

aiwwa
Neúnavná pisatelka 15955 příspěvků 16.07.18 20:53
@Azeretereza píše:
Je tam bistro, v Cerny boude. A vloni byla v lete i hromada snehu, umelyho, kousek od ty rozhledny :mrgreen: Pro me taky atrakce. Myslim pro deti. Me se tam moc libilo, byl to jeden z nejhezcich lonskych vikendu.

Aha, tak my tam byli před hodně lety, v té době tam nic otevřeného nebylo. Ale hezky tam je, krásné lesy, byli jsme tam v létě i v zimě i na podzim, ten byl asi nejhezčí.

srpen89
Ukecaná baba ;) 1478 příspěvků 16.07.18 21:18

Na Cerne Hoře samozrejme občerstvení je a cesta dolu po asfaltce je pro kocarky i na odrazedlo idealni. Nevim o jake cestě mluvi ostatni, ale pod lanovkou muze jit jediné blázen, ja jsem sla s tehdy 8 letym synem a pak uz nikdy a to jsme tam byli nekolikrat, bylo to fakt strasny i pro zdatneho dospeleho. :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >

Reklama