Krmení nedonošeného miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mia08
Zasloužilá kecalka 715 příspěvků 19.12.17 17:29
krmení nedonošeného miminka

Ahojky, prosím maminky nedonošených dětí o radu.
Minulý týden se nám narodil syn 33+1, byl 1den na dechové podpoře a teď už to zvládá sám, má žloutenku a špatně tráví. Má už sací reflex ale není schopen mléko strávit, vypije 3ml a za 3 hodiny se opět 2ml mléka odsávají před dalším krmením. Jsou to 4 dny od narození a nikdo mi neřekne kdy by se to mělo zlepšit, prosím o Vaše zkušenosti, děkuji.

Reakce:

tajnaorient
Zasloužilá kecalka 650 příspěvků 19.12.17 17:56
@Mia08 píše:
Ahojky, prosím maminky nedonošených dětí o radu.
Minulý týden se nám narodil syn 33+1, byl 1den na dechové podpoře a teď už to zvládá sám, má žloutenku a špatně tráví. Má už sací reflex ale není schopen mléko strávit, vypije 3ml a za 3 hodiny se opět 2ml mléka odsávají před dalším krmením. Jsou to 4 dny od narození a nikdo mi neřekne kdy by se to mělo zlepšit, prosím o Vaše zkušenosti, děkuji.

Já mám syna narozeného 30+4 a nejedl 14 dní než začal přijímat potravu. Neboj to chce čas ;) teď má 2 roky a 8 měsíců ještě kojeny a jedl vy pořád něco :lol:

R2
Závislačka 3629 příspěvků 19.12.17 18:05

Já mám holky narozené 33, taky jim to dlouho trvalo než začali stravu tolerovat, skoro týden, pak najendou zlom, ale mohli přidávat mléko pomalu, dlouho trvalo, než začali pořádně jíst, domů jsme šli za měsíce s váhou 2kila, byli jsme v Ov, a při propuštění vypili přes stříkačku 30, ale jedli hodně krát denně, s prsa si nikdy neuměli vytáhnout, tak jsem jim to nějaký čas odsávala ;)

Mia08
Zasloužilá kecalka 715 příspěvků 19.12.17 18:46

Děkuji za odpovědi, mám strach aby neměl nějaké komplikace s trávením, ale už trochu kakal tak snad se to zlepší.
mléko odstříkávám každé 3 hodiny a chci být připravená na kojení.

tajnaorient
Zasloužilá kecalka 650 příspěvků 19.12.17 19:34
@Mia08 píše:
Děkuji za odpovědi, mám strach aby neměl nějaké komplikace s trávením, ale už trochu kakal tak snad se to zlepší.
mléko odstříkávám každé 3 hodiny a chci být připravená na kojení.

Super jen tak dál, taky jsem odstrikavala,. Komplikace nebudou, pokud už kakal, tak je to super ;)

Mia08
Zasloužilá kecalka 715 příspěvků 19.12.17 20:47

@tajnaorient děkuji snad máš pravdu, zítra mě propouštějí domů a za malým budeme jezdit s mlékem. Musím doufat že se to každým dnem zlepší.

nettie
Kelišová 5486 příspěvků 20.12.17 13:48

Každé dítě je jiné, proto ti to nikdo neřekne. Já mám narozeného ještě o týden dřív a mlíko toleroval od narození, ale zas byl 4 dny na cpap. Poprvé jsem ho prikladala po týdnu(předtím odsavacka) a rozkojila jsem se. Kojila jsem ho 26 měsíců. Neboj, ono se to brzo zlepší.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Arichteva končí! O vítězství ve StarDance se poperou Tomicová, Dvořák a Svoboda

Semifinále populární taneční soutěže StarDance je minulostí. Dnešní díl byl... číst dále >

Největší sériový vrah? Pilčík brutálně vraždil emigranty, na holčičku sestrojil mučicí stroj

Spousta lidí jeho jméno nezná, přitom jde dost možná o vůbec největšího... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >