Krmení novorozených dvojčat

4.1.20 16:46

Krmení novorozených dvojčat

Ahoj holky, můžete mi prosím poradit - novorozená dvojčata (plně na UM), jak krmíte pokud se vzbudí obě najednou? Lze je položit například na polštář (jakoby aby měli zvednutou horní polovinu těla) a nakrmit a pak dát odkrknout? Nebo nějaké jiné fígle? Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

295
4.1.20 16:57

Ahoj, dávala jsem do lehátek (v nich jedli od narození až po první příkrmy cca 6 měsíců). Naopak ber to jako výhodu, že je nakrmíš na jednou a nezabere ti to tolik času.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1741
4.1.20 16:58

Takto to dělala moje mamka, když jsme byly se ségrou malé. Ale je to už 35 let zpátky, tak někdo třeba poradí nějakou novou vychytávku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13625

Ahoj, měla jsem kojící polštář o něj jsem oba opřela a v každé ruce měla láhev a krmila najednou. Určitě najednou, oni si rychle režim synchronizují.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1099

Případně je na to fajn i kojící polštář

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13625
4.1.20 17:00

Dokonce kluci I stejně vyměšovali, a ten kojo polštář se dá naformovat i tak, že se dá láhev o něj opřít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.1.20 19:21

Holky děkuju. Takže se nic nestane pokud je obě opřu o polštář a nakrmim soucasne. Me totiz sestricky v porodnici az urputne cpaly, ze to takhle neni mozny, ze musim krmit kazde mimi zvlast na ruce a holt to druhe musi pockat, jinak bych mu zadelala na problemy ci co, tak proto jsem chtela znat jak to delaly jine maminky dvojcatek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13625
6.1.20 17:39
@Michaela005 píše:
Holky děkuju. Takže se nic nestane pokud je obě opřu o polštář a nakrmim soucasne. Me totiz sestricky v porodnici az urputne cpaly, ze to takhle neni mozny, ze musim krmit kazde mimi zvlast na ruce a holt to druhe musi pockat, jinak bych mu zadelala na problemy ci co, tak proto jsem chtela znat jak to delaly jine maminky dvojcatek.

Hlavně co nejjednodušší! :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.1.20 21:28

Taky jsem nekrmila na ruce, ale na polštáři.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama