Krmení UM po návratu z porodnice

14.1.20 10:30

Krmení UM po návratu z porodnice

Hezký den,
včera jsem byla s malým propuštěna z porodnice (byla jsem s od 1.1. na rooming in). Doma pokračujeme s UM co měl v porodnici (Nenatal 1) a co mě trápí tady doma víc kajdí - téměř každé přebalení. Bobek má normální barvu i konzistenci. Používám kojeneckou vodu a doufám, že i dobře rozdělávám. Může to být změnou prostředí nebo to špatně rozmíchávám? Děkuji za zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

23135
14.1.20 10:39

Tak novorozenci kakají hodně často, to není nic zvláštního

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.20 10:51
@pikola píše:
Tak novorozenci kakají hodně často, to není nic zvláštního

Diky ;), mě jen znervóznělo, že v porodnici tak 4× za den a teď skoro pořad.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23135
14.1.20 11:05

Pak se to ustálí časem na třeba jednou denně. Mám kojeneho a ten kaká asi od měsíce jednou týdně. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.20 11:29

:) Mě malá ze začátku taky pořád kadila hlavně při jídle :lol: pak to bylo horší přebalit neboť mi pořád zvracela :lol: :lol: ale už to je lepší když už ji přikrmuju :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.20 11:30

Nekteri novorozenci kadi 3× denne, nekteri jednou za 14 dni.
Budte rada, ze kadi, aspon se procisti a pak mene trpi prdiky.
Muj syn byl jen kojeny, kakal jednou za 14 dni a hodne ho trapilo nafoukle brisko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.20 11:35
@Ghanaian Princess píše:
Nekteri novorozenci kadi 3× denne, nekteri jednou za 14 dni.
Budte rada, ze kadi, aspon se procisti a pak mene trpi prdiky.
Muj syn byl jen kojeny, kakal jednou za 14 dni a hodne ho trapilo nafoukle brisko.

Diky za uklidneni :) prvni dite, tak mi kazda odlisnost od porodnice znervozni :roll:
Malej se narodil ve 32tt tak o to vic..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.20 14:39
@Mispulinek2323 píše: :) Mě malá ze začátku taky pořád kadila hlavně při jídle :lol: pak to bylo horší přebalit neboť mi pořád zvracela :lol: :lol: ale už to je lepší když už ji přikrmuju :lol:

Joo to už jsem taky zjistila, že pokud přebaluji po jídle, tak si blinkne.. Na příkrm si bude muset malý ještě počkat :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
839
14.1.20 19:14

Moje pediatricka rikala, ze je to dusledek blahobytu ;) Takze mu asi dost chutná :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.20 19:22
@suzka1 píše:
Moje pediatricka rikala, ze je todusledek blahobytu ;) Takze mu asi dost chutná :)

Jeee tak to je parada, diky :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama