Krmicí síťka na první příkrmy?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

clea14
Ukecaná baba ;) 1365 příspěvků 04.03.18 10:28
Krmicí síťka na první příkrmy?

Zdravím, máte někdo prosím zkušenost s krmicí síťkou Munchin na začátku příkrmů? Malému jsem začala dávat první zeleninku před 14 dny a stále nemáme úspěch. Vzteká se u toho, křičí a pusinku neotevírá :?. Je mu skoro šest měsíců. Napadlo mě tedy dát mu do síťky třeba uvařenou mrkev, ať si ji cucá :think:.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

pannda
Kelišová 6374 příspěvků 29 inzerátů 04.03.18 10:35

Chce to čas…zkoušet po 2 lžičkách, dokojit, pak dávky třeba o jednu lžičku přidávat. Pamatuju si, jak jsem bojovala s první dcerou, ale pak se vše obrátilo, a začala jíst. Zkus ty příkrmy dělat s mléčnou složkou. Já jsem ze začátku vařila příkrm, naporcovala si ho do zásobníku na led, zamrazila do kostiček, a vždy vytáhla jen jednu dvě kostky, podle toho, kolik dítko snědlo.

pannda
Kelišová 6374 příspěvků 29 inzerátů 04.03.18 10:36

http://www.maminkam.cz/…me-s-prikrmy

Fonty
Kecalka 478 příspěvků 04.03.18 10:36

Dávala jsem tam jablíčko… zkuste to. Malýho to bavilo, vysal stavicku… podruhý bych to ale asi nekoupila. Taková zábavná zbytečnost

alialiali
Stálice 80 příspěvků 04.03.18 10:39

Syn vůbec nevěděl co s tím a sítku hned zahodil na zem. Takže pro nás zbytečnost.

kuchle
Zasloužilá kecalka 904 příspěvků 50 inzerátů 04.03.18 10:40

Za mě také zbytečnost

Svistice
Neúnavná pisatelka 16817 příspěvků 2 inzeráty 04.03.18 10:42

@clea14 Druhému dítěti trvalo 3 měsíce, než snědlo víc, jak 3-5 pidilžiček a dalo se to považovat za „jídlo“. Do 9 měsíců tak byla z 90% kojená.
Takže to chce netlačit na pilu, trpělivě nabízet a čekat, až se dítě rozjí samo.

Zkai
Ukecaná baba ;) 1126 příspěvků 46 inzerátů 04.03.18 10:47

Když jsem to dostala darem, tak se mi to moc líbilo, v praxi to bylo horší.

martina.hanus86
Kecalka 140 příspěvků 04.03.18 10:49

Co zkusit radeji blw nez nejakou sitku? A nespechat

Daenerys91
Kecalka 308 příspěvků 04.03.18 11:09

Co to je, to existuje? :mrgreen: o nějaké síťce slyším poprvé… :think: :mrgreen: chce to trpělivost a zkoušet a zkoušet…

Oplatečka
Zasloužilá kecalka 960 příspěvků 04.03.18 11:12

Přišlo mi pitomé dát dítěti jidlo do plastové nebo jiné sitky a divat se jak se to snaží sníst..to jsem radši dala do ručky a hlidala aby neukosl a nevdechnul kus (měl brzo zuby)..vždycky si říkám že mamka se bez těchto,,usnad­ňovačů" taky obešla, hold se musela snažit a věnovat nám pozornost. Nemyslím to osobně, všeobecně jsem proti těmto výrobkům co mají zajišťovat bezpečí misto rodičů.

cverunka
Ukecaná baba ;) 2412 příspěvků 04.03.18 11:24

Mě dcera od začátku třeba vůbec nechtěla ty mixované šlichty, ale o jídlo měla zájem velký, tak téměř hned od začátku jí vařím „normální“ jídla s tím, že vybírám samozřejmě suroviny, co už může.
Dnes má bulgur se špenátem, včera měla brambor s koprovou z UM a žloutek, před tím rizoto s hovězím. Jede takhle od 5 měsíců a jí pěkně, nc nemixuji.

Janli
Závislačka 4691 příspěvků 04.03.18 17:22

Já dávám příkrm až po kojení. Dcerka je v klidu, příkrm bere jako hru a baští. Před kojením mi pláče a lžičku bere jako týrání.

lucynka25
Kelišová 6878 příspěvků 2 inzeráty 05.03.18 07:11

@clea14 Moje dcerka se rozjídá trošku teď, a to už jí dávám přez měsíc jídlo. Také neotvírala pusinku. Chce to čas, trpělivost a pevné nervy. Síťku bych nepořizovala, podle mě je důležité se najíst lžící tak jako tak.. :mavam:

chs.jasmin
Kelišová 6823 příspěvků 07.03.18 10:31

No přiznám se, že v návalu euforie jsem ten dudlík starší dceři také koupila. Jedla z něj asi 10× a mladší ho nechtěla vůbec. leží mi v šuplíku - uplně zbytečné :lol: A zapatlané byly stejně, jako kdyby ho vůbec neměly :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Utajená veselka Hrdličky a Plíškové: Luxus, středomořská krmě a odložená svatební cesta!

Sportovní komentátor Michal Hrdlička (29) se řítí na hodně šťastné vlně. Po... číst dále >

Prázdniny Karly Šlechtové: Léto, kytičky a nová kérka!

Slunného počasí posledních dnů si užívají i čeští politici, například bývalá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Reklama