Krmivo Fitmin pro koťátka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MadameM
Povídálka 12 příspěvků 02.10.18 22:57
Krmivo Fitmin pro koťatka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda má někdo z Vás zkušenosti, s krmivem Fitmin pro koťátka.
Na internetu stále hledám recenze a názory na granule pro kočky. Ale nemůžu se rozhodnout. Spousta lidi vychvaluje Orient, RC, Taste of the Wild atd.. :roll: Samé dohadování co je pro kočičku lepší, ale značka Fitmin nikde moc zmíněna není. Má s tímto prosím někdo zkušenosti? Podle mě nepatří úplně do špatně třídy.
Děkuji za rady ;)

(vlastním britskou modrou kočičku)

Reakce:
Kykyka
Povídálka 49 příspěvků 02.10.18 23:11

Ahojda. Já měla tuto značku (Fitmin) jako mléko v prášku (ještě mi zbylo, měla jsem jich víc) pro štěňátka. A chutnalo jim. Žádný zažívací problém. Tak snad i u granulí to bude podobné. Asi klidně vyzkoušej a uvidíš, kočička si sama řekne, zda jí chutná :srdce:

Markéta80
Hvězda diskuse 40473 příspěvků 02.10.18 23:18

@MadameM jestli má podobné složení jako fitmin pro psy tak to kvalitní bohužel není :? A na čem byla u chovatele? Od toho bych se odpíchla. Pokud krmil kvalitně tak bych krmila stejně. RC fakt kvalitní není :jazyk:

MadameM
Povídálka 12 příspěvků 02.10.18 23:31

@Markéta80 U chovatele nevím. To mě vážně nenapadlo se zeptat. Má blbost. :zed:

No u těch Fitmin jsem četla složení a na prvních 4 místech není žádná obilovina což bych řekla ze je fajn.

Markéta80
Hvězda diskuse 40473 příspěvků 02.10.18 23:47

@MadameM mrkla jsem http://eshop.fitmin.cz/…Kitten-400-g ty konzervanty :? . Tak se poptej, divné že to sám neřekl čím krmí. Já krmím barking heads psy ;) a mají i kočičí verzi https://www.spokojenypes.cz/…light-1-5kg/ to bylo první co jsme našla ;) Marp taky slušné krmivo a taky dělá kočičí :palec: , N&D taky patří mezi ty lepší ;)

MadameM
Povídálka 12 příspěvků 03.10.18 00:02

@Markéta80 Super, děkuji za názor určitě kouknu a prostuduji :hug:

Run
Generální žvanilka 20606 příspěvků 03.10.18 06:33

U Fitminu myslam vadí chemická konzervace. Dostali jsme vzorky a Kocour ok a je to Česká výroba. Náš měl jako kotě Purizon, ty mu chutnaly moc. Teď má Brit Care a Carnilove, taky české, ale zase bydlím na západě Prahy a ten smrad z továrny je někdy masakr. TOTW, Applaws ho nijak nenadchlo. N&D výborne, ale dražší. Divné že neřekla chovatelka 8o co mu dávala… Valná většina CHS dává granule, hračku a spoustu doporučení. Rychle změny můžou způsobit problémy se zažíváním. Hlavně když se ze sraček přejde rychle na kvalitní.

Run
Generální žvanilka 20606 příspěvků 03.10.18 06:36

A

Markéta80
Hvězda diskuse 40473 příspěvků 03.10.18 13:09

@MadameM :* ono těch značek je moc :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >