Krok za lepším životem

Anonymní
1.3.21 07:17

Krok za lepším životem

Ahoj už jsem tu několikrát psala o rady a o názory. Každopádně s bejvalym přítelem mame syna 3 roky ( neměl lehký začátek prodělal několik operaci ze začátku teď má omezení v jídle ) začal chodit do školky ale v téhle situaci co v dnešní době je 🤭 každopádně odcházíme od přítele a malej od tatínka. V tom vztahu byli nadávky, agresivita ze mlátil do nábytku schodil lampu s tycovym vysavacek byl u některých věci i malej.. furt samé neschody kdy se člověk s partnerem vymění třeba názor a hádka nebo dohadování konci my bohužel to vždy konci z jeho strany nadavkami pi.. / kund…/ debi…/ atd ze mě nenávidí já mu za ty roky co jsme spolu jsem vždycky si to nevhala líbit proste je tu malej jsme rodina a adtb.. jak to zvládnu.
Kolikrat při té hádce řekl ze ať pochopim ze nemůžeme bejt spolu ze chce bejt šťastný a chce jebat holky ze ho jen zdržují.. ze by rad byl šťastný semnou ale ze mi se nikdy nedohodneme. Ze mi pomůže s bytem, někdy jsme spala na zemi u malého v pokojicku na dekach a řekl ze mi tam koupi matraci. Pak zase při další hádce mi řekne ze se mu zdál sen jak jebe moji kamarádku a pak bejvalou jeho kamaráda říkám tak sní normální? Pak jsem mu to v palila ještě jednou a řekl ze chtěl abych žárlila zjistit. Potom ze mužů klidně tady bydlet té budu s malým v pokoji a on v obýváku a ze se nebudeme navzájem hlídat proste spolubydlící já budu doma fungovat a nemusím platit najem. Nedokázala jsem snim už ani spat takže. Jsem tím prihodila do kotle.

Každopádně jsem si našla byt 1+1 a včera jsem podepsala smlouvu jemu jsem řekla ze di najdu byt ještě jsem neměla odvahu mu říct ze ho mám. Furt si dávám otázky zvládnu to? Beru tátu malému! Je mi to hrozné líto… bojím se ze mi bude chybět :roll: :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9231
1.3.21 07:30

Líto ti může být akorát to, že jsi to neudělala už dávno. Jestli ti budou chybět nadávky a ponižování tak by jsi měla navštívit psychloga.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.3.21 07:33

@JancaS84
To mi říkají i všichni okolo. Je to hrozně těžký když jsem na toho člověka zvykla no.. :(

• Citovat
  • Nahlásit
8670
1.3.21 08:04

Mladej od tatínka neodejde a nemůžeš mu jej vzit. Budou se nadále vídat pokud bude otec mít zájem ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.3.21 08:07

@Cenarius to je sice pravda, on mi tvrdí furt ze mu ho beru, ze z něho bude fetak ze bude žít s matkou ze nebude mít normální rodinu, a ze až si někoho najdu a bude horší ze si na nej vzpomenu a takhle mě ještě depta 🤭 🤭

• Citovat
  • Nahlásit
7
1.3.21 08:09

Takový blb ti bude chybět jen že začátku kdy budeš mít všemožné pocity… Myslí na malého, chceš aby měl takový vzor otce? Aby z něj vyrost stejný sobec? Asi neee… Vše děláme pro dobro děti ale v tomhle případě je to pro dobro tebe i malého… On ať si nahání frndy ale v podstatě nakonec budeš TY ta šťastná že si odešla, jen vydržet a nepovolit. Tipuji že se za nějakou dobu připlazi ale ty už z toho snad budeš venku a půjdeš dal :) držím palce :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.3.21 08:15

@Klaramak děkuji moc!
Taky si myslím ze mám nervy a blby pocity z toho ze jsem byla zvykla ikdyz to byl blb se starat o nej, čekala jsem na nej a věděla jsem ze přijde a tak..
já proste bulim několikrát za den ze mi to je líto a on je úplně v pohodě pátek šel na narozky v sobotu na pokru. Já doma s malým

• Citovat
  • Nahlásit
11779
1.3.21 08:17

Kromě oznámení o bytě ještě tatínkovi přihoď rozvrh, kdy má syna, protože jednou za 14 dní víkend je pro 3 leťáka brutus. Začněte na častěji a kratší dobu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
742
1.3.21 08:19

Beru tátu malýmu! Uz na to zacinam byt alergicka, kde je diskuse kde je agresivni chlap, co slovne napada, tam to holky vzdycky pisou. To se nekde učí, nebo co? Tohle slovni spojeni, ze nekdo bere detem tatu by melo vymizet.
Takze, jak uz jedna dobra duse nade mnou ti taky napisu, ze nikomu tatu neberes. Zrovna ty to dite zachranujes z patologickyho prostredi. Maly muze otce navstevovat, kontaktuj ospod a oni ti poradu, at mas vse uredne v poradku.
S jeho povahou bych odesla, az nebude doma a rozhodne bych mu nerikala kde jsem, az bude volat, hned tam pojede.
Dobre, ze odchazis. Jsi dobra. Kazda se neodhodla. Jen aby te nepresvedcil, ze se zmeni!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.3.21 08:30

@K. Rocánková
Já už tenkrát odešla na 2 měsíce a před Vánoci jsem se vrátila :roll: naivně ze to bude jiné, jsou Vánoce bude to krásný, bylo měsíc přes ty Vánoce od Ledna opět to vše začalo a já si tukala na hlavu proč jsem se vrátila 🤭 takže odcházím a nevrátím se. Jen to proste bolí a potřebuji si furt potvrzovat ze jsem udělala dobře.
:zed: :zed: :zed: :zed: Psychyka proste semnou pracuje

• Citovat
  • Nahlásit
2038
1.3.21 08:30

Od prosince bydlím s dětmi 1,5 a 2,5 jinde a zatím jsem fakt nelitovala. Daleko víc to asi žere chlapa, ale to si měl uvědomit dřív. Vždycky jsem byla nezávislá a sebevědomá žena, takže mu mohlo dojít, že urážky, nadávky a hnusný chování dlouho trpět nebudu, no nedošlo :-D Určitě se ti uleví. Jinak dětem jsem otce nesebrala, může si je brát, kdy chce, v tom mu nebráním. Žije se nám teď s dětmi o dost lépe, už žádné hádky, jen pohoda a klid :-D když teda děti neřadí, jak mají ve zvyku :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.3.21 08:31

@Lucie_Sx děkuji za radu! Určitě mu ho chci dávat častěji než jednou za 14 dni

• Citovat
  • Nahlásit
9231
1.3.21 08:32
@Anonymní píše:
@Cenarius to je sice pravda, on mi tvrdí furt ze mu ho beru, ze z něho bude fetak ze bude žít s matkou ze nebude mít normální rodinu, a ze až si někoho najdu a bude horší ze si na nej vzpomenu a takhle mě ještě depta 🤭 🤭

Ten kdo mu „sebral tátu“ je on sám. Svým chováním rozbil rodinu. Ne ty, ale ON.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.3.21 08:34

@Zoe1
A ze začátku to stěhování. Bylo náročné na psychyku? Co děti jak to zvládli? Malého jsem vzala dotoho bytu. A byl prázdný a začal plakat a ze chce pryč.. je to snim složitější musím vymyslet nějaký hry a způsob aby se tam těšil kupovat asi mu nějaký hračky, kindr vajicka aby když vždycky přijde do toho svého pokojicku aby se tam těším

• Citovat
  • Nahlásit
289
1.3.21 08:41
@Anonymní píše:
Ahoj už jsem tu několikrát psala o rady a o názory. Každopádně s bejvalym přítelem mame syna 3 roky ( neměl lehký začátek prodělal několik operaci ze začátku teď má omezení v jídle ) začal chodit do školky ale v téhle situaci co v dnešní době je 🤭 každopádně odcházíme od přítele a malej od tatínka. V tom vztahu byli nadávky, agresivita ze mlátil do nábytku schodil lampu s tycovym vysavacek byl u některých věci i malej.. furt samé neschody kdy se člověk s partnerem vymění třeba názor a hádka nebo dohadování konci my bohužel to vždy konci z jeho strany nadavkami pi.. / kund…/ debi…/ atd ze mě nenávidí já mu za ty roky co jsme spolu jsem vždycky si to nevhala líbit proste je tu malej jsme rodina a adtb.. jak to zvládnu.
Kolikrat při té hádce řekl ze ať pochopim ze nemůžeme bejt spolu ze chce bejt šťastný a chce jebat holky ze ho jen zdržují.. ze by rad byl šťastný semnou ale ze mi se nikdy nedohodneme. Ze mi pomůže s bytem, někdy jsme spala na zemi u malého v pokojicku na dekach a řekl ze mi tam koupi matraci. Pak zase při další hádce mi řekne ze se mu zdál sen jak jebe moji kamarádku a pak bejvalou jeho kamaráda říkám tak sní normální? Pak jsem mu to v palila ještě jednou a řekl ze chtěl abych žárlila zjistit. Potom ze mužů klidně tady bydlet té budu s malým v pokoji a on v obýváku a ze se nebudeme navzájem hlídat proste spolubydlící já budu doma fungovat a nemusím platit najem. Nedokázala jsem snim už ani spat takže. Jsem tím prihodila do kotle.Každopádně jsem si našla byt 1+1 a včera jsem podepsala smlouvu jemu jsem řekla ze di najdu byt ještě jsem neměla odvahu mu říct ze ho mám. Furt si dávám otázky zvládnu to? Beru tátu malému! Je mi to hrozné líto… bojím se ze mi bude chybět :roll: :roll:

Muzes mi prosím říct, kde jsi ba takoveho dementa narazila? Ja nejak nemuzu pochopit, jak si muze nekdo zvolit za otce ditete nekoho takoveho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat