Kropení základové desky a mikropraskliny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 19:54
Kropení základové desky a mikropraskliny

Chtěla jsem se informovat, jak dlouho jste kropili zakladovou desku domku?

Desku nám zalévali betonem ve středu dopoledne minulý týden, 4× denně jsme ji kropili do pátku při takových vedrech a v sobotu a v neděli (tj. dnes) dost pršelo, tak jsme nezalévali. Je potřeba dále kropit? Pršet už sice nemá, ale teploty už mají byt max. do 25 stupnů.

Další otázka je zda jsou normální mikropraskliny na povrchu desky a zda to něčemu vadí?

Děkuji

Reakce:
TMana
Ukecaná baba ;) 1146 příspěvků 26.08.18 20:04

Důvod k anonymu? Pokud nebude vedro, už kropit nemusíte, možná desku přikryjte, aby nedošlo k přesušení betonu. Co se týká mikroprasklin, chce to vidět na vlastní oči - domluvte se se stavebním dozorem, aby se na to podíval.

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1700 příspěvků 28.08.18 07:55

Ja kropil 14 dní. Bavilo mě to :mrgreen:

Mikropraskliny bych očekával jako vadu v trvale mokrém prostředí, které bude promrzat. Což toto není. Kdyby ano, volil by se taky jiný beton něž ten co jste tam pravděpodobně dali.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Antalová o skvělém manželství: Z premiéry půjdeme do hotelu jako milenci!

Herečka Alena Antalová (46) je jednou z hlavních hvězd nového filmu Jiřího... číst dále >

Šojdrová je pro smích: Kvůli čachrům se sirotky ji přirovnali k Saxaně

Uplynulo půl roku od doby, kdy lidovecká europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >