Reklama

Kropení základové desky a mikropraskliny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 19:54
Kropení základové desky a mikropraskliny

Chtěla jsem se informovat, jak dlouho jste kropili zakladovou desku domku?

Desku nám zalévali betonem ve středu dopoledne minulý týden, 4× denně jsme ji kropili do pátku při takových vedrech a v sobotu a v neděli (tj. dnes) dost pršelo, tak jsme nezalévali. Je potřeba dále kropit? Pršet už sice nemá, ale teploty už mají byt max. do 25 stupnů.

Další otázka je zda jsou normální mikropraskliny na povrchu desky a zda to něčemu vadí?

Děkuji

Reklama

Reakce:

TMana
Kecalka 423 příspěvků 26.08.18 20:04

Důvod k anonymu? Pokud nebude vedro, už kropit nemusíte, možná desku přikryjte, aby nedošlo k přesušení betonu. Co se týká mikroprasklin, chce to vidět na vlastní oči - domluvte se se stavebním dozorem, aby se na to podíval.

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1508 příspěvků 28.08.18 07:55

Ja kropil 14 dní. Bavilo mě to :mrgreen:

Mikropraskliny bych očekával jako vadu v trvale mokrém prostředí, které bude promrzat. Což toto není. Kdyby ano, volil by se taky jiný beton něž ten co jste tam pravděpodobně dali.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama