Kručení bříška a bílé hrudky ve stoličce u kojence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ajena16
Stálice 51 příspěvků 31.01.17 20:18
Kručení bříška a bílé hrudky ve stoličce u kojence

Dobrý den, chtěla bych se s vámi poradit. Jsem prvorodička a ze všeho mám hned strach asi to také znáte ;) Mám doma 5týdenního chlapečka. Od včerejška mu po kojení kručí v bříšku a má žlutozelenou stoličku s bílými hrudkami. Nepozoruji žádnou změnu v jeho chování. Mám se něčeho obávat? Máme zajít co nejdříve k doktorce nebo to nic není? Moc děkuji

Reakce:

lomis
Stálice 52 příspěvků 31.01.17 20:56

Já na základě mé zkušenosti bych vysadila na čas z jídelníčku mléko-teda pokud kojite..a doktorce bych se také ozvala. Pokud se to bude zhoršovat, bude mít aspoň záznam, kdy to začalo. Ať se to brzy srovná :kytka:

Edit - jen dodám, že se nám takhle také začínala projevovat intolerance na laktozu. Já to neřešila, pořád jsme si říkala, že to je jen nazelenalá stolička a občas kručení v bříšku. Časem se přidával hlen - já pořád neřešila, zase jsem si říkala, že nebudu plašit, že malý přibírá. Pak se objevila krev. Teď mne mrzí, že jsme nezačala rešit stolici už když zelenala a dráždila malého tak dlouho mlékem…

Příspěvek upraven 01.02.17 v 15:18

sara1000
Kelišová 5556 příspěvků 2 inzeráty 31.01.17 21:10

@Ajena16
Takhle to zacalo u me dcery. Nakonec mela intoleranci laktozy…
Musela jsem vysadit veskere mlene vyrobky s laktozou. A brat vapnik v tabletach. Zacala jsem se rozpadat :lol:.
Ted je to uz lepsi, dokonce uz snedla i dve lzicky jogurtu a zatim dobry.Je ji 7mesicu.

jakákoliv
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 31.01.17 21:29

Bílé hrudky jsou zbytky nestráveného tuku, to je naprosto normální ;) prcek si prostě vezme, co potřebuje..a co se týče barvy, u obou mých dětí se měnila, záleželo i na tom, co jsem jedla..někdy byla stolice přechodně hodně do zelena, ale vždycky to přešlo a jsou obě zdravé ;) sleduj, a pokud by se ve stolici objevilo nějak nenormálně moc hlenu, popřípadě s krvavými nitkami, nebo by byl prcek v nepohodě, tak zajdi k dr…ale toto je za mě úplně normální stav :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >