kruh po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

belavue
Ukecaná baba ;) 1268 příspěvků 29.11.09 11:00
kruh po porodu

Ahojky,
nevíte někdo, kde se dá na netu koupit nafukovací kruh, který se využívá po porodu??

Reakce:

fidla
Kecalka 469 příspěvků 29.11.09 11:23

Konkretni adresu nevim, maji je nektere e-shopy s potrebami pro miminka, taky jsem na to sveho casu koukala..ale je to hooodne drahe, takze jsem zvolila nahradni variantu - plavaci kruh- za zlomek ceny. Poslouzil dobre, je to jen na par dni-a pak ho jeste zdedila holka :lol:

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 29.11.09 11:26

Myslíš ten, co se na něm sedí? Dá se koupit kdekoli v hračkářství nebo v plaveckých potřebách. Skoro zbytečné ho kupovat na netu, neboť za poštovné dáš dvaktár tolik co za kruh. Mně taky dobře posloužil takový ten nafukovací límec, co se používá při cestování. Už jsem ho doma měla, tak nebylo třeba nic shánět :wink:

Hancza
Závislačka 5000 příspěvků 29.11.09 12:05

Nazdarek,
kup si normalni plavaci kruh pro deti, ale bacha na prumer. Ja si koupila moc veliky a pak jsem jim propadala a byl mi vicemene naprd:( Tak hodne stesti a zdravi:)

drevina
Kecalka 122 příspěvků 29.11.09 12:20

Já jsem dokonce použila starý dětský plavací kruh, už byl i prasklý, vycpala jsem ručníkem a paráda. opravdu je to na pár dní. nejvíc ho užiješ v porodnici!

Jana206
Nadpozemská drbna 26547 příspěvků 29.11.09 12:41

Taky jsem pro normální dětský plavací kruh.
Používala jsem ho tři týdny po klešťovém porodu Adámka.
Je daleko levnější a poslouží stejně.

katavit
Kelišová 5408 příspěvků 29.11.09 12:57

Kup si ten nejmenší kruh na plavání pro děti, stojí 30kč :mrgreen: Já ho užila měsíc.

NikolaM
Kecalka 124 příspěvků 29.11.09 14:47

jak píší ostatní…úplně vystačí malý dětský kruh…používala jsem ho po klešťovém porodu asi 2 týdny

Lesina
Echt Kelišová 9865 příspěvků 29.11.09 21:02

Používala jsem normální dětský kruh :) Posloužil dobře (a to rozhodně nejsem štílice hubená :)) - a třeba ho potřebovat nebudeš, já ho potřebovala jen po prvním porodu…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >