Reklama

kruh po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

belavue
Ukecaná baba ;) 1268 příspěvků 29.11.09 11:00
kruh po porodu

Ahojky,
nevíte někdo, kde se dá na netu koupit nafukovací kruh, který se využívá po porodu??

Reklama

Reakce:

fidla
Kecalka 468 příspěvků 29.11.09 11:23

Konkretni adresu nevim, maji je nektere e-shopy s potrebami pro miminka, taky jsem na to sveho casu koukala..ale je to hooodne drahe, takze jsem zvolila nahradni variantu - plavaci kruh- za zlomek ceny. Poslouzil dobre, je to jen na par dni-a pak ho jeste zdedila holka :lol:

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 29.11.09 11:26

Myslíš ten, co se na něm sedí? Dá se koupit kdekoli v hračkářství nebo v plaveckých potřebách. Skoro zbytečné ho kupovat na netu, neboť za poštovné dáš dvaktár tolik co za kruh. Mně taky dobře posloužil takový ten nafukovací límec, co se používá při cestování. Už jsem ho doma měla, tak nebylo třeba nic shánět :wink:

Hancza
Závislačka 5000 příspěvků 29.11.09 12:05

Nazdarek,
kup si normalni plavaci kruh pro deti, ale bacha na prumer. Ja si koupila moc veliky a pak jsem jim propadala a byl mi vicemene naprd:( Tak hodne stesti a zdravi:)

drevina
Kecalka 122 příspěvků 29.11.09 12:20

Já jsem dokonce použila starý dětský plavací kruh, už byl i prasklý, vycpala jsem ručníkem a paráda. opravdu je to na pár dní. nejvíc ho užiješ v porodnici!

Jana206
Nadpozemská drbna 26367 příspěvků 29.11.09 12:41

Taky jsem pro normální dětský plavací kruh.
Používala jsem ho tři týdny po klešťovém porodu Adámka.
Je daleko levnější a poslouží stejně.

katavit
Kelišová 5408 příspěvků 29.11.09 12:57

Kup si ten nejmenší kruh na plavání pro děti, stojí 30kč :mrgreen: Já ho užila měsíc.

NikolaM
Kecalka 124 příspěvků 29.11.09 14:47

jak píší ostatní…úplně vystačí malý dětský kruh…používala jsem ho po klešťovém porodu asi 2 týdny

Lesina
Echt Kelišová 9865 příspěvků 29.11.09 21:02

Používala jsem normální dětský kruh :) Posloužil dobře (a to rozhodně nejsem štílice hubená :)) - a třeba ho potřebovat nebudeš, já ho potřebovala jen po prvním porodu…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >