Kruhy pod očima u 2letého

Anonymní
17.12.19 11:44

Kruhy pod ocima.u 2leteho

Zdravim,
Co muze byt pricinou jakoby cervenych kruhu pod ocima u ditete? Od narozeni ma male „kruhy“.Ted se mi ale zda v nketerych uhlech, ze je ma lehce nacervenale, jak kdyz je to tam.vice prokrvene, nevim, jak popsat.Na jinem.svetle.zad jak do sv.hnede.Ale opravdu vse minimalne.3 tydny je doma..lecili jsme se z nemoci..za 3.tydny byl. venku dohromady mozna 2 hod. Predtim denne 2-3h.Mel rymu,kasel.Malo pije, nechce ovoce mi ted jist. Chodi spat v 22h..nechce spat, jak jeste nechodime.ven,bojim se, ze se mu to vrati.Ja mam silene pytle tmave i pritel…Tak nevim, bud to zacina mit po nas geneticke nebo neco z toho? Kdyby to pokracovalo, samozrejme zajdu j dr.Diky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30311
17.12.19 11:49
@Anonymní píše:
Zdravim,
Co muze byt pricinou jakoby cervenych kruhu pod ocima u ditete? Od narozeni ma male „kruhy“.Ted se mi ale zda v nketerych uhlech, ze je ma lehce nacervenale, jak kdyz je to tam.vice prokrvene, nevim, jak popsat.Na jinem.svetle.zad jak do sv.hnede.Ale opravdu vse minimalne.3 tydny je doma..lecili jsme se z nemoci..za 3.tydny byl. venku dohromady mozna 2 hod. Predtim denne 2-3h.Mel rymu,kasel.Malo pije, nechce ovoce mi ted jist. Chodi spat v 22h..nechce spat, jak jeste nechodime.ven,bojim se, ze se mu to vrati.Ja mam silene pytle tmave i pritel…Tak nevim, bud to zacina mit po nas geneticke nebo neco z toho? Kdyby to pokracovalo, samozrejme zajdu j dr.Diky

Nevidím důvod nejít s dítětem na chvilku ven, pokud je bez horeček. Je asi bledé a kruhy víc vystupují. Kdyby to vypadlo stále hůř, nechala bych mu vzít krev. Jestli mu nechybí nějaké důležité vitamíny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2747
17.12.19 11:56

Taky bych ho na chvíli vzala ven, třeba na kočárku. Kruhy můžou být genetické, pokud je máte taky, ale klidně požádejte třeba o krevní obraz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
449
17.12.19 12:16

Syn má kruhy pod očima a je bledý kdyz málo pije

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20897
17.12.19 12:44

Tak za a - to má po vás, píšeš, že ty i přítel máte kruhy pod očima
za b - je bledý, protože nechodí ven, tak je to víc vidět
za c- proč nechodíte ven, pokud není šílený mráz nebo šílený vítr, tak dítě i nemocné ven může - myslím na kočáře, u nás to vždy doporučuje i doktorka, jak opadnou horečky, opatrně chodit ven

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat