Krupičkatá vyrážka na vnitřní straně stehen a co s tím

Anonymní
14.9.19 22:12

Krupickata vyrazka na vnitřní straně stehen a co s tím

Nezazil někdo? Mazala jsem pudrem a je to horsi, tak mi v lekarne paní dala kalciovou mast a aspoň to teda tak nesvedi a nepali, ale vubec nevim, co s tim a proc se to objevilo. Cistotna jsem az až. Tak fakt nevím… nedostatek vitamínů ci alergie. K lekari se doazanu n4jdrive za za 14dni. :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19513
14.9.19 22:25
@Anonymní píše:
Nezazil někdo? Mazala jsem pudrem a je to horsi, tak mi v lekarne paní dala kalciovou mast a aspoň to teda tak nesvedi a nepali, ale vubec nevim, co s tim a proc se to objevilo. Cistotna jsem az až. Tak fakt nevím… nedostatek vitamínů ci alergie. K lekari se doazanu n4jdrive za za 14dni. :(

Bohužel neporadím, ale řeším stejný problém, v pondělí jdu k praktické lékařce, tak doufám, že mi vezme krev, ať se zjistí, co mi je… :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.9.19 22:30

@Klopotkova tam ja se doatanu, ale ne hned, nemam hlídání a cestu by kluk nedal. Kdyz tak treba napište. Ja tapu. Zacala jsem brát i vit. c tam jestli jsem neosypala z 6oho, ale to se mi nejak nezdá, ze by tahle vec byla jen na stehnech…

• Citovat
  • Nahlásit
19513
14.9.19 22:33
@Anonymní píše:
@Klopotkova tam ja se doatanu, ale ne hned, nemam hlídání a cestu by kluk nedal. Kdyz tak treba napište. Ja tapu. Zacala jsem brát i vit. c tam jestli jsem neosypala z 6oho, ale to se mi nejak nezdá, ze by tahle vec byla jen na stehnech…

Mně se to stalo po malinovce, druhý den jsem snědla sladké jídlo na večeři a vyrazily se mi ještě větší pupeny na stehnech a mírně na rukou, nikdy jsem na alergie netrpěla, pak napíšu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.19 00:02

@Klopotkova tak ja jsem blbec a po diete zacala pumpovat do tela miltivitaminy a jeste vit. c a najednou tohle. Jako je to neprijemne a premyslim, jestli by nepomohli bylinky atd. Na odber půjdu také, zlobila me stitna zlaza, tak si rovnou nechám udelat rozbor na x dalsich věci a uvidim. Jinak drzim palce, ať to dobre dopadne.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.19 08:59

Ještě nekdo, kdo by poradil?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.9.19 14:36

@Klopotkova tak jak jste dopadla? Ja musim zitra do Stresovicke nemocnice na kožní, protoze všude jinde musím čekat měsíc a vic a vyrazka je horsi a horsi. Siper dostupne zdravotnictví. No jo, clovek co neni VIP ma smůlu.

• Citovat
  • Nahlásit
19513
17.9.19 10:04
@Anonymní píše:
@Klopotkova tak jak jste dopadla? Ja musim zitra do Stresovicke nemocnice na kožní, protoze všude jinde musím čekat měsíc a vic a vyrazka je horsi a horsi. Siper dostupne zdravotnictví. No jo, clovek co neni VIP ma smůlu.

Včera doktorky a nebyla přítomna, ale sestra ano, tak mě objednala na odběr krve a v pondělí jdu na kožní, napíšu potom, držte se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.9.19 21:48

@Klopotkova Já dnes nakonec musela do Vojenské nemocnice na kožní a na ruce to vypadá na atop. ekzem a to ostatní se ukáže. Dostala jsem injekci kortikoidů, po které mi bylo celej den blbě a mám léky a bohužel mast s kortikoidama. :-( Jestli se to nezačne do 14dní srovnávat, budou další testy atd… Prý mám odpočívat, což s prckem jde těžko. Dnes mi aspon vypomohl manžel, což bylo fajn. Snad bude lépe

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama