Krvácení 14 dní v kuse po nasazení HA - Azalia

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
28.6.22 13:10

Krvácení 14 dní v kuse po nasazení HA - Azalia

Zdravím

Chtěla bych se zeptat, zda má někdo zkušenost s antikoncepcí Azalia. Lékař říkal, že nejspíše menstruovat ani nebudu pokud beru tuto HA (nedělají se u ní pauzy, jede se bez přestávky jedno platíčko za druhým).

Jenže problém je, že jsem Azalii nasadila před 21 dny a během užívání jsem začala krvácet, pak jsem jen špinila, potom 2 dny nic a teď opět špinění, ale takové silnější než obvykle. Nicméně to už je 12 dní v kuse co mám menstruaci. Za jak dlouho by se to mělo upravit?

U normální HA bych počkala až bude pauza a nasadím další platíčko, jenže tady se nedělá pauza, takže nevím kdy by se to mělo upravit :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1666
28.6.22 13:16

Měla jsem taky, gynekolog říkal, že je to normální u Azalie, srovná se to :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.6.22 13:25
@Suelinda píše:
Měla jsem taky, gynekolog říkal, že je to normální u Azalie, srovná se to :).

Aha, děkuji :) a opravdu pak krvácení zmizí, nebo bude alespoň pravidelně? :D

• Citovat
  • Nahlásit
29735
28.6.22 13:32

Nebo ti to taky nemuselo sednout, já teda měla jinou, ale krvácela sem a spinila v kuse několik měsíců, než sem ji zas úplně vysadila. Ale chvíli počkej, jestli se to upraví samo no, někdy si tělo musí jen zvyknout

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1666
28.6.22 13:36
@Anonymní píše:
Aha, děkuji :) a opravdu pak krvácení zmizí, nebo bude alespoň pravidelně? :D

Mně se to upravilo a už jsem pak nekrvácela, ale brala jsem ji jen cca třičtvrtě roku, pak jsem HA vysadila úplně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
288
28.6.22 15:16

Nebrala jsem azalii, byla to nějaká jiná (před 15 lety) ale take progesteronova a krvacela či spinila jsme 3 měsíce v kuse takže jako antikoncepce super musím říct. Doktorka mi říkala ještě vydržet pár měsíců že to možná přestane. Vysadila jsme ji, sex jsem mít nemohla, partnerovi to vadilo a já měla pořád vlozky, bylo to unavny. Nový doktor mi pak tehdy řekl, že část žen krvácí nebo špini pořád a část přestane mít MS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat