Reklama

Můžu krvácet po zapomenuté antikoncepci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Regina0100
Nováček 10 příspěvků 15.09.18 08:02
Krvaceni 2 tydni po menstruaci

Ahoj holky prosím o radu 2.9.mi začala menstruace 5.9.Jsem si zašla pro antikoncepce a prasky jsem brala než mi skonči což bylo 8.9. Antikoncepce jsem brala 2 dny na stejný čas ale potom už sem brala jinak asi 3krat jsem zapomněla vzít prášek.. a včera 14.9. Jsem slábe krvacela a dnes už trošku víc nevíte z čeho bych to mohla mýt nebo co je za problém v pondělí si budu muset zajít k dochtorce za vase odpovedi dekuji moc :hug: :? :nevim: :mavam:

Reklama

Reakce:

Barunkaska
Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 15.09.18 09:27

Ja teda nevim ale kdyz jsem si zapomnela prasek vzit treba dvakrat po sobe taky mi ms prisla. TKze bych si troufla tvrdit ze to je vynechanim prasku. :think:

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1019 příspěvků 15.09.18 09:27

To se nemůžeš divit, když antikoncepci bereš jako lentilky :D doktor tě nepoučil, jak se mají brát? Od prvního dne menstruace a pravidelně každý den? Pokud sis je nasadila jak ti to přišlo pod ruku a navíc jsi hned zapomínala, tak je jasný, že má tělo zmatky. Jsou to hormony. Nehledě na to, že když bereš prášky úplně poprvé, můžou se vyskytnout problémy tohoto typu, i kdybys je brala tak, jak máš.

Regina0100
Nováček 10 příspěvků 15.09.18 10:23

@Barunkaska predepsal/a vám nějaké přasky nebo tak něco?

Barunkaska
Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 15.09.18 10:38
@Regina0100 píše:
@Barunkaska predepsal/a vám nějaké přasky nebo tak něco?

Na co? Na to ze jsem byla lempl a zapomnela na antikoncepci, se prasky nedavaji :-) :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Stodůlková ve StarDance: Zažila výhru, rodinnou tragédii i zázračnou proměnu

Tanečnice Alice Stodůlková (31) se od doby, kdy se s Pavlem Křížem protančila... číst dále >

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >