Můžu krvácet po zapomenuté antikoncepci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Regina0100
Nováček 10 příspěvků 15.09.18 08:02
Krvaceni 2 tydni po menstruaci

Ahoj holky prosím o radu 2.9.mi začala menstruace 5.9.Jsem si zašla pro antikoncepce a prasky jsem brala než mi skonči což bylo 8.9. Antikoncepce jsem brala 2 dny na stejný čas ale potom už sem brala jinak asi 3krat jsem zapomněla vzít prášek.. a včera 14.9. Jsem slábe krvacela a dnes už trošku víc nevíte z čeho bych to mohla mýt nebo co je za problém v pondělí si budu muset zajít k dochtorce za vase odpovedi dekuji moc :hug: :? :nevim: :mavam:

Reakce:
Barunkaska
Zasloužilá kecalka 734 příspěvků 15.09.18 09:27

Ja teda nevim ale kdyz jsem si zapomnela prasek vzit treba dvakrat po sobe taky mi ms prisla. TKze bych si troufla tvrdit ze to je vynechanim prasku. :think:

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1157 příspěvků 1 inzerát 15.09.18 09:27

To se nemůžeš divit, když antikoncepci bereš jako lentilky :D doktor tě nepoučil, jak se mají brát? Od prvního dne menstruace a pravidelně každý den? Pokud sis je nasadila jak ti to přišlo pod ruku a navíc jsi hned zapomínala, tak je jasný, že má tělo zmatky. Jsou to hormony. Nehledě na to, že když bereš prášky úplně poprvé, můžou se vyskytnout problémy tohoto typu, i kdybys je brala tak, jak máš.

Regina0100
Nováček 10 příspěvků 15.09.18 10:23

@Barunkaska predepsal/a vám nějaké přasky nebo tak něco?

Barunkaska
Zasloužilá kecalka 734 příspěvků 15.09.18 10:38
@Regina0100 píše:
@Barunkaska predepsal/a vám nějaké přasky nebo tak něco?

Na co? Na to ze jsem byla lempl a zapomnela na antikoncepci, se prasky nedavaji :-) :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Pařmenka měsíce: V jakém stavu opouštěla Schneiderová večírek StarDance?

Jitka Schneiderová nepatří jen k nejkrásnějším českým herečkám, ale bezesporu... číst dále >

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >