Krvácení 4 dny před menstruací - mohu být těhotná?

16.12.19 13:18

Krvácení 4 dny před menstruací - mohu být těhotná?

Hezký den všem, s přítelem se snažíme o miminko, avšak začala jsem krvácet 4dny před pravidelnou menstruací. :( :think: Už 10 dní mě bolí prsa, mám zvýšenou teplotu a včerejší večer mi bylo zle od žaludku. Dnes ráno jsem začala slabě krvácet. Mam trošku obavy. Ale pokud vím, mohlo by to být i krvácení čípku po uhnízdění vajíčka že? :roll: Nebo že by ještě ovulační krvácení? Kdy je podle vás nejlepší udělat test? Moc děkuji za zkušenosti a komentáře. :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

224
16.12.19 13:25

Já bych počkala těch pár dní - buď se ti MŠ normálně rozjede, nebo pak uvidíš. Teď tam podle mě spíš nic neuvidíš, ani kdyby tam něco bylo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23149
16.12.19 13:27

Nebrala jsi předtím antikoncepci nebo jak jsi měla pravidelné cykly? Spíš bych to řekla že je to normální menstruace

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.12.19 13:32

@pikola antikoncepci jsem nikdy nebrala a menstruaci mám pravidelnou. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.12.19 13:43

Dostala jsi to o 4 dny drive, nelze to povazovat za nepravidelnou menstruaci. Telo neni stroj a obcas se to stava. Dle meho normalni menstruace, nac delat test kdyz si to dostala netusim, ale zkusit to muzes no. A jestli se o miminko snazite a ty i presto ze dostanes menstruaci se domnivas ze bys byla tehotna, tak radim se hodit do klidu, jinak ti z toho za pul roku hrabne, netlac na pilu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.12.19 13:43

Vždy jsem měla pravidelnou MS a od té doby, co se snažíme o dítě ji mám třeba o 4 dny dříve nebo o 2 dny později - prostě tělo dělá naschvály :? Udělejte si těhotenský test - třeba až to krvácení skončí, nebo když vám měla začít ta pravidelná MS - a uvidíte. Podle mě vám ale prostě přišla mrcha dřív :,( BTW. žádný čípek nekrvácí - implantační krvácení je zahnízdění vajíčka do sliznice dělohy - hloubí si tam domeček a narušuje žilky :)

• Nahlásit
  • Citovat
224
16.12.19 13:45

Co nachlazení? Když mám nachlazení před ovu, tak se cyklus o dobu nemoci prodlouží (ovu se posune), když při/těsně po ovu, tak se zkrátí (náhodou taky o 3-4 dny). Jinak, prosincovou mám vždycky o pár dní kratší (je to záhada :D ), ale je fakt, že bývám v před zimou nachlazená…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
MaM
128
16.12.19 13:48

Presne jako „listento“ - jakmile jsem se nachladila, přišla menstruace o čtyři dny dřív.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.12.19 14:04

@listento neachlazena jsem byla naposledy v září. Děkuji za komentář:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.12.19 15:10

Pokud se ti posune ovulace muzes to dostat drive

• Nahlásit
  • Citovat
5539
16.12.19 15:23

Prostě si dostala jen dřív menstruaci. Neřeš to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama