Krvácím mimo cyklus 6 měsíců po porodu, beru antikoncepci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Martina37
Povídálka 17 příspěvků 28.10.14 09:20
krvaceni 6 mesicu po porodu,antikoncepce

Krvaceni 6 mesicu po porodu
Ahoj maminky, mam takovy problem. Zacla sem brat 3mesice po porodu antikoncepci pri kojeni. V pulce plata sem zacla krvacet, tak sem ji musela vysadit.Ted sem skoro 7mesicu po porodu a pred 14 dny sem zacala brat jinou (uz nekojim) a vcera sem zacla zase krvacet i s jemnymi mens. bolestmi.Uz sem z toho na palici protoze ikdyz sem ji nebrala, tak treba tyden po menstruaci sem mela treba 5dni hnede a nekdy s krvi vytoky.Dr mi udelala veskere vytery a rekla ze je vse v poradku, ale ze nevi co mi ma na to dat, tak sme skusili tu antinu.Uz sem z toho otravena.Tak sem se chtela zeptat zda ma(mela) nektera z vas takovyto problem?? A jeste sem se chtela zeptat po tydnu brani te antikoncepce sem mela nechraneny sex, myslite ze fungovala i presto ze sem zacala krvacet?? :-D diky moc ;)

Reakce:
Lenka76
Ukecaná baba ;) 1375 příspěvků 28.10.14 09:46

Ahoj, ja jsem brala antiko pri kojeni a krvacela jsem kazdych 14 dni.pry se to stava.po 7 mesicich jsem prestala kojit a sla zpatky na mou starou antikoncepci a byl klid.Ted po 4,5 letech jsem vysadila antikoncepci uplne, protoze jsem se citila divne, menzes se vytracel uplne, byla jsem nafoukla, nechut na sex.Po mesici a pul vysazeni se citim skvele! zase jako JA.

Martina37
Povídálka 17 příspěvků 28.10.14 09:52

No me prave dr. doporucila tu na kojeni vysadit…a u tehle co beru se mi to stalo taky :(

ellievanessqa
Zasloužilá kecalka 724 příspěvků 28.10.14 11:19

Pri antikoncepci pro kojící kterou jsem brala 3 mesice jsem krvácela 3 mesice v kuse shodou okolnosti sem ve zhruba 4 a pul mesicich male prestala kojit a doktorka mi krvácení vyresila tak ze mi nejdriv dala na zastavení krvacení norethisteron který sem brala asi 10 dnu pak ho vysadila za 3 dny dostala menstruaci a hned první den menstruace nasadila už klasickou HA a od te doby krvácim tak jak mám :) :pankac:

Martina37
Povídálka 17 příspěvků 28.10.14 11:42

Taky me to zastavovala injekci no..nevim zda mam tu antiny brat ikdyz krvacim. Tudis az do beru plato dostanu to znovu :-/

ellievanessqa
Zasloužilá kecalka 724 příspěvků 28.10.14 13:37

@Martina37 tak třeba se to este spraví, dej tomu čas a uvidíš, pokud to ani ten další měsíc nebude v normálu tak bych být tebou asi skočila na gyndu :hug: kámoška mněla takhle asi mesic a pul kravácení když začla brát HA :)

Martina37
Povídálka 17 příspěvků 28.10.14 15:54

Aha, tak tomu dam cas :) dekuji za reakci :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >