Krvácení 9 týdnů po porodu

24
31.5.16 21:28

Krvácení 9 týdnů po porodu

Ahoj, v první řadě předesílám, že zítra jdu ke gynekologovi, ale zvědavost mi nedá, takže zkouším, zda se s tím některá z vás nesetkala. Jsem 9 týdnů po porodu, nekojím. Očistky trvaly cca 4 týdny, dva dny po konci šestinedělí jsem začala krvácet a přisuzovala jsem to MS. To trvalo asi šest dní, což by i odpovídalo. Přesunula jsem tedy kontrolu u gynekologa na další týden, bouchlo mi hlídání - mám doma i starší dítě, které jsem na gyndu fakt brát nechtěla, takže jsem se opět přeobjednala na další týden (můj gynekolog ordinuje pouze jeden den v týdnu).

Jenže 14 dní od začátku té domnělé menstruace jsem začala opět krvácet. Napadlo mě, že mám rozhozený cyklus, zavolala doktorovi a sestřička mi řekla, ať teda přijdu další týden (zítra), že pokud nemám bolesti, asi to opravdu bude rozhozený cyklus po porodu. Ale tentokrát krvácení po 6-ti dnech nepřestalo, trvá do dnes - takže 10 dní a nijak to neslábne. Už jsem z toho docela nervózní, tak tady zkouším sondovat, jestli s tím nemáte někdo zkušenost a co to případně bylo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1451
31.5.16 21:41

Měla jsem něco podobného.. Srovnalo se to do 3 měsíců.. Dr mi napsal léky od „A“ (nepamatuji si název) a měla jsem zobat vitamín C. Že se toto někdy stává.. než se tělo po porodu vzpamatuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
31.5.16 21:54

Mela jsem to podobne, MS hned na konci sestinedeli, trvala asi 2 tydny, pak 2 tydny pauza a dalsi MS trvajici asi 10 dni, dalsi prisla uz za 18 dni (takze tyden po skonceni predchozi).
volala jsem k doktorovi, ten rikal, at tomu dam jeste mesic, ze telo se proste srovnava, ze by to melo byt kazdy mesic lepsi. a fakt se to postupne zlepsovalo. ty prvni 2 mesice po sestinedeli byly nejhorsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
31.5.16 22:40

@darkblack @Ali-Ali Díky holky, to jste mě uklidnily…na jednu stranu, ale doufám, že to umně tak dlouho trvat nebude :cert: :). Já měla vždycky cyklus pravidelný jako hodinky, i po prvním porodu, tak v tom asi hledám bůh ví co :).Raději tam zítra tak jako tak zajdu, alespoň na ultrazvuk, snad to nic nebude a už to dá konečně pokoj :roll:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama