Krvácení 9. tt, přesto jste těhotenství dokončily?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ginger.Rothstein
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 10.10.14 16:35
Krvácení 9tt,přesto jste těhotenství dokončily ?

Maminky, prosim o podporu… :(
K memu nevim zda stesti ci smůle, jsem tehotná potřetí! Bohužel 2 potraty jsou za mnou. Takže jsem i vice vystrašení. Nemam pred nikým co skrývat, takže bez anonymu.
Ted jsem v 9tt, od zacatku mi absolutne nic neni, občas me jen boli hlava a nesedne mi jidlo nejake a citim, ze je mi tezko, ale zádné zvraceni, bolesti prsou a jine veci…od zacatku beru Utrogestan + Prednison
Bohužel dnes rano, jsem se utrela na WC a bylo tam hnědo, volala jsem hned doktorovi, ten rekl at koupim vitamin C a na stredu, kdy mam plánovanou kontrolu at dorazim, pokud se to zhorší mam volat hned a nebo dorazit v pondělí. Za 3 hodiny po tomto telefonu jsem šla znova na WC a to uz byla čista, svítící červena, bez hrudek. Omliuvam se za popis. Ihned jsem volala doktorovi, pry at hned dorazim do ambulance, ze prijede. Mrknul na me, srdicko bylo, mela jsem byt 8tt od minule navstevy, ale podle velikosti jsem 9tt ( přesne 8+3 ) asi vice prdola vyrostl. Nicméně, bolest žádná, kdyz me prohmatal, na UTZ vse v poradku naprosto, a udelal stery kvuli pripadne infekci.
V lekarne jsem si vyzvedla Augmentin beru ho 2×1 a Ascorutin 2×2, krvácení uz neni, pouze hnedo/tmavě cerveny utření po WC. Doktorovi mam pro kontrolu vecer zavolat. Zajímá me zda jste PROSIM, byla v podobne situaci ci stejne a miminko v poradku donosila.
Dekuji :srdce:

Příspěvek upraven 10.10.14 v 17:33

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Verun83
Echt Kelišová 9332 příspěvků 33 inzerátů 10.10.14 16:38

Ano, do 9tt jsem s prvnim krvacela tak 2-3× do tydne. Hodne a jednorazove. Od 10tt uz nic.

Ginger.Rothstein
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 10.10.14 16:42

@Verun83 Ja jsem 8+3 a do dnešního rana se mi to ani jednou nestalo, na UTZ jsem šla s jedinou vidinou…tou nejhorší a byla jsem velice překvapena, ze bojovnikovi tlouklo srdicko a byl i větší… 8o :srdce:

Verun83
Echt Kelišová 9332 příspěvků 33 inzerátů 10.10.14 16:48
@Ginger.Rothstein píše:
@Verun83 Ja jsem 8+3 a do dnešního rana se mi to ani jednou nestalo, na UTZ jsem šla s jedinou vidinou…tou nejhorší a byla jsem velice překvapena, ze bojovnikovi tlouklo srdicko a byl i větší… 8o :srdce:

Mohla si byt prekrvena. Prasknou nejaka zilka na cipku. Jsou to nervy, ale nemusi to nic byt.

Ginger.Rothstein
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 10.10.14 16:52

@Verun83 Tak dekuju, alespon tak…snad to nebude nic hrozného :,(

Verun83
Echt Kelišová 9332 příspěvků 33 inzerátů 10.10.14 16:54

@Ginger.Rothstein nemela jsi to po nejake namaze?

Moruma
Zasloužilá kecalka 773 příspěvků 10.10.14 16:55

Ahoj já to takto měla od 7tt do konce 9tt a vše je v pořádku… Držím palce, ale určitě to bude ok… :hug:

Ginger.Rothstein
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 10.10.14 16:58
@Verun83 píše:
@Ginger.Rothstein nemela jsi to po nejake namaze?

nevim, vcera jsem jen byla na nákupu a přendavala ho z košíku do auta, a doma uz ho vyndal manzel, ale jinak nic nedělám, nenosím, manzel me hlídá, ma o nas taky strach :roll: :oops:

Ginger.Rothstein
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 10.10.14 17:00

@Moruma A zjistili proc jsi to tak mela? A brala jsi na to neco?

j-p
Extra třída :D 11763 příspěvků 10.10.14 17:01

Neboj, bude to dobry.Ja mela to same! Zakaz sexu 3.mesice, lezet a byt v klidu, ted vedle mne radi 5.mesicni rostanda!! :hug:

Moruma
Zasloužilá kecalka 773 příspěvků 10.10.14 17:05

@Ginger.Rothstein nn na nic nepřišlo… já brala od začátku těhu utrogestan, protože jsem o první mimčo přišla, ale dr. mi říkal, že mám plašit, až ze mně bude téct krev víc než při ms a budu mít bolesti, pak dodal, že zná spoustu žen které v těhu takto krvácely a mimčo v pořádku donosily…

Lishaa
Zasloužilá kecalka 959 příspěvků 10.10.14 17:06

Mela jsem to same od 7tt do 11tt, udelala jsem si hematom pri zvedani starsiho syna. Vsechno dobre dopadlo a mame druheho chlapecka. :)

Moruma
Zasloužilá kecalka 773 příspěvků 10.10.14 17:07

Jj a jak se tady píše měla jsem zákaz sexu a nařízeno co nejvíce ležet…

Markéta80
Hvězda diskuse 42479 příspěvků 10.10.14 17:09

@Ginger.Rothstein já u Vali taky krvácela ale fakt strašně moc i velké sražené kusy krve :(, při potratu jsem ani tolik nekrvácela takže jsem pak jela k doktorovi že jsem potratila a malá byla ok ale obrovský hematom a v nemocnici radili ukončení :?, nakonec to dopadlo dobře ale proležela jsem půlku těhu :jazyk:

Bisu
Kelišová 6939 příspěvků 10.10.14 17:12

@Ginger.Rothstein Zacatky obou tehotenstvi jsem narazove prospinila a prokrvacela. V tom prvnim az do 16tt. Brala jsem Utrogestan, Ascorutin a obe deti rodila v terminu. Snad to bude v nejlepsim poradku :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Český lev ON-LINE: Červený koberec zazářil hvězdami, kdo ale zazáří u cen?

Dnes je tu 26. ročník Českého lva, kdy se po červeném koberci do Rudolfina... číst dále >

Pohřeb Věry Bílé: Bendig poslal polibky, průvod lidí míří na hřbitov

Dnes od 10.45 hodin probíhá pohřeb romské zpěvačky Věry Bílé, která nedávno... číst dále >