Krvácení a bolest v šestinedělí

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
13
8.12.21 08:07

Krvácení a bolest v sestinedelich

Ahoj skupinko. Potrebuji se trosku uklidnit. Jsem ted paty týden po porodu. Ocistky jsem uz neměla tak týden, jakoby to přestalo. Uz jsem měla čirý hlen a nenosila uz vlozku. Od včerejška jsem začala mírně krvacet jasnou krvi a dneska se to rozjelo vic a bolí me přitom jakoby vaječníky. Mam strach zda to není neco špatného. Krev je opravdu jasné červená. Měl jste to také někdo? Je možné, ze se zase čistím. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1217
8.12.21 08:25

@Janik11q
Krev může být celých 6 týdnů, od toho je to šestinedělí. Mně řekli, že vše je normální, jen nesmí být při krvácení očistky jako pěst nebo až moc silné. :nevim: Ale pokud se ti něco nezdá, tak kontaktuj lékaře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
981
8.12.21 08:30
@Janik11q píše:
Ahoj skupinko. Potrebuji se trosku uklidnit. Jsem ted paty týden po porodu. Ocistky jsem uz neměla tak týden, jakoby to přestalo. Uz jsem měla čirý hlen a nenosila uz vlozku. Od včerejška jsem začala mírně krvacet jasnou krvi a dneska se to rozjelo vic a bolí me přitom jakoby vaječníky. Mam strach zda to není neco špatného. Krev je opravdu jasné červená. Měl jste to také někdo? Je možné, ze se zase čistím. ;)

A není to MS? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
981
8.12.21 08:31
@Janik11q píše:
Ahoj skupinko. Potrebuji se trosku uklidnit. Jsem ted paty týden po porodu. Ocistky jsem uz neměla tak týden, jakoby to přestalo. Uz jsem měla čirý hlen a nenosila uz vlozku. Od včerejška jsem začala mírně krvacet jasnou krvi a dneska se to rozjelo vic a bolí me přitom jakoby vaječníky. Mam strach zda to není neco špatného. Krev je opravdu jasné červená. Měl jste to také někdo? Je možné, ze se zase čistím. ;)

Ale určitě bych pro jistotu volala na gyndu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18967
8.12.21 08:32

To může být klidně ms

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu