Krvácení a hnědý výtok po sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.19 16:49
Krvácení a hnědý výtok po sexu

Už několik měsíců mě trápí krvácení při sexu a následný hnědý výtok, který mám i druhý den po..na gyndě jsem kvůli tomu byla už 2× a doktorka mi k tomu nic moc neřekla, už opravdu nevím, co mám dělat, je to tak nepříjemné, že ztrácím i chuť na sex, ještě navíc mám při tom někdy bolesti v podbříšku..má někdo podobnou zkušenost?

Přečtěte si článek: Hnědý výtok – proč dochází ke špinění?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.19 18:13

Já to měla podobné. Doktor že mě udělal nymfomanku, která si to dělá kdoví čím. Po přechodu k jiné doktorce jsem okamžitě dostala ATB na zánět a upozornila mě, že mám hodně prokrvený čípek, a proto můžu krvácet. Krvácela jsem i při stěru z čípku. Po ATB a nasazení Cicatridine to přešlo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.19 19:08

Měla jsem a dle doktorky pravděpodobně chronický zánět čípku. Neměla jsem to po každém styku, ale celkem často. Po přeléčení antibiotiky se to již neobjevilo, takže pravděpodobně nějaká bakterie (stěry by mi udělali, až pokid by atb nezabrala). Být tebou, vyžádala bych si stěry na bakterie (mohou to způsobovat chlamydie, ureoplasmata atd.). Jinak mě to někdy také bolelo.

Safrik
Ukecaná baba ;) 1555 příspěvků 01.08.19 21:34

Ano, taky jsem mela kdysi, ale jeste me k tomu silene bolelo bricho po sexu. Po antibiotikach bylo vse ok

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.19 06:26

Já to mám, ale jenom občas, když se přítel nekontroluje a je trochu neobratný. U dr bylo vše ok a prý na jedničku.

Váš příspěvek
Reklama