Krvácení a křeče v 6+3

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
klarucha
Zasloužilá kecalka 876 příspěvků 25.12.18 16:43
Krvácení a křeče v 6+3

Dobrý den,

dvě hodiny zpátky, jsem začala mít silné bolesti v podbrisku.
Lehla jsem si na půl hodiny a po probuzení jsem si na záchodě všimla, ze krvacim světlou krvi. Křeče velké…
Pro jistotu, jsem zajela na pohotovost se slovy, ze minuly tyden byl vidět, akorát žloutkový váček, jestli je i teď vše, jak bylo.
Doktor provedl UTZ, sdělil ze vidí i srdeční činnost a ze vypada vše normálně. Hematom vyloučil a poslal mě s Ultrogestanem domu. Sám viděl po UTZ na přístroji tmavou srazeninu krve.
Kdyby se jednalo o potrat, třeba i v počátku, bylo by to na UTZ vidět?
Jediné, na čem se pozastavil, byla srdeční akce miminka 80 tepu/ minuta. Podle UTZ jsem 5+6, podle MS 6+3.
Jsem z toho vystrasena.
Ty křeče bych přirovnala, jako k zacatecnim kontrakcim…
Zobla jsem ultrogestan a křeče i krvácení jsou o dost slabší.
Mate někdo podobnou zkušenost?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.18 16:59

@klarucha proste s tim nic neudelas, Utrogestan mas a ted cekat. Neni to jeste miminko, je to plod, moc maly. Nad srdecni akci bych se nepozastovala. Spise se uklidni. Kamaradka krvacela skoro cele tehotenstvi a ma zdrave miminko (jiz na svete). Ted to nijak neovlivnis.

Lendie
Zasloužilá kecalka 641 příspěvků 25.12.18 17:03

@klarucha nemam zkusenost s ultrogestanem ale zda se mi nehak brzo na srdeční akci v 6+3 :think: Myslim, ze bych ja osobne letela na pohotovost aspon pro svuj klid. Krvácení takto na zacatku je dost riskantni podcenovat…, ale je pravda, ze takto na zacatku je to bud a nebo.

xantule
Ukecaná baba ;) 2271 příspěvků 25.12.18 17:06

Taky jsem v začátcích těhu krvacela, jako by praskla cévka, nahromadilo se to a pak se to najednou uvolnilo. Byla jsem dvakrát na pohotovosti, vždy bylo vše v pořádku, jen byly vždy pozůstatky čerstvé krve, brala jsem utrogestan a detralex. A teď mám 14 měsíčního syna. Takže věř, že to bude OK a mimi to vybojuje.

klarucha
Zasloužilá kecalka 876 příspěvků 25.12.18 17:08
@xantule píše:
Taky jsem v začátcích těhu krvacela, jako by praskla cévka, nahromadilo se to a pak se to najednou uvolnilo. Byla jsem dvakrát na pohotovosti, vždy bylo vše v pořádku, jen byly vždy pozůstatky čerstvé krve. A teď mám 14 měsíčního syna. Takže věř, že to bude OK a mimi to vybojuje.

Já vím, ze je to teď pouze o přírodě. U dcerky takovou zkušenost nemám.
Měla jsi i bolesti? Krvácení mi ustalo. Břicho cítím pořad…

xantule
Ukecaná baba ;) 2271 příspěvků 25.12.18 17:11

@klarucha bolesti ani křeče jsem neměla, vždy jen hodně krve jak z vola, strašně jsem se bála, že jsem potratila, takže tě úplně chápu :hug:

klarucha
Zasloužilá kecalka 876 příspěvků 25.12.18 17:13

@xantule

Děkuji za uklidnění…

Qadra
Kecalka 165 příspěvků 25.12.18 17:20

Bohužel u mě to nedopadlo. U třetího těhotenství jsem měla silné křížové bolesti zad se špiněním.Jela jsem k dr,(protože druhé těhotenství jsem potratila) a dr konstatovala,že vše je ok,srdíčko tlouklo.Nasadila Utrogestan a Ascorutin a vše ustalo,ale týden nato jsem začala silně krvácet a potratila jsem. Prostě tohle moc neovlivníš. Nyní jsem těhotná popáté ( čtvrté těhotenství skončilo též potratem) a znovu se bojím.Přitom první těhotenství bylo bezproblémové.

karkarka
Závislačka 3074 příspěvků 25.12.18 17:23

@Lendie v 6+3 rozhodne neni na srdecni akci brzy.je to 7tt. Ja mela ted srdicko uz v 5+6.

rozand
Závislačka 4109 příspěvků 25.12.18 18:17
@Lendie píše:
@klarucha nemam zkusenost s ultrogestanem ale zda se mi nehak brzo na srdeční akci v 6+3 :think: Myslim, ze bych ja osobne letela na pohotovost aspon pro svuj klid. Krvácení takto na zacatku je dost riskantni podcenovat…, ale je pravda, ze takto na zacatku je to bud a nebo.

Co je na tom riskantniho, kdyz je dite v deloze a srdicko mu tluce? :roll: Mimodelozni to tedy nejspis neni a nic jineho se ovlivnit neda.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Trest za autonehodu? Lucie Gelemová vystřídala v rodině Dádu Patrasovou

Herečce Dagmar Patrasové (62) se celý život bortí přímo pod rukama. Nejenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >