Krvácení a menstruace po šestinedělí

Anonymní
24.1.20 21:40

Krvaceni a menstruace po sestinedeli

Ahojky. Prosim mate nektera zkusenost s krvacenim po skonceni sestinedeli? Uz jsem tak dva tri tydny byla cista i nastrih se zahojil, najednou dnes zase krev. Je to slabe a jasne cervene. Napadla me menstruace? No a kdyby, nezmeni to nejak kojeni? Plne kojim a tak me to prekvapilo. A docela me to trapi, protoze maly je na kojeni zavisly hodne, u prsu usina takze odber je opravdu velky, prsa porad vyrabi tak to nechapu :nevim: na 6t kontrole mel 5.4 kg takze mu hodne chutna :pankac:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20786
24.1.20 21:46

Tak po šestinedělí klidně můžeš MS dostat, to není nic divného. Zdaleka ne každá, která kojí má od MS pokoj. Ale na kojení to vliv nemá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1107
24.1.20 21:53

Měla jsem to stejně, po šestinedělí šup a hned menstruace a od té doby pravidelná až do dalšího otěhotnění, kojila jsem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7740
24.1.20 21:56

Já jsem MS dostala když byly malé 3 měsíce a byla plně kojena, žádný vliv to nemělo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4018
24.1.20 22:08

MS mi přišla hned po 6ti neděli. Dcera plně kojena do 10ti měsíců, nepocitila jsem, že by to nějak vnímala. Po 6ti neděli jsem nasadila ant při kojení a další MS jsem dostala až jsem přestala kojit. Je to běžné, není na tom nic divného, nijak se to s dalším kojením nevylučuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19752
24.1.20 23:03

Já měl první ovulaci už během šestinedělí a hned na to menzes. Kojila jsem plně, částečně až do dvou a půl. Celou dobu jsem měla pravidelnou menstruaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat