Krvácení a návštěva gynekologie

Anonymní
8.4.16 07:27

Krvácení a návštěva gynekologie

Mam takovy asi hloupy dotaz-po styku jsem zacala celkem dost krvacet takze mazu na gyndu, a ted k dotazu-jak to udelat cestou z kabinky na lehatko? Krvacim pomerne dost, sampzrejme vlhceny ubrousky si sebou vezmu at se otru ale bojim se ze to zeme bude kapat a udelam cesticku
Anonym, zaprvy mi muj dotaz prijde hloupy a za druhy sem chodi znamy

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2391
8.4.16 07:29

Vem si kapesníček a než vylezeš na kozu tak si ho dej mezi nohy :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3589
8.4.16 07:38

Nechej si kalhotky a jak pujdes na kozu vyslečeš pak hned zase oblekneš, mě tak dávala tělísko při ms

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64767
8.4.16 07:59
@Anonymní píše:
Mam takovy asi hloupy dotaz-po styku jsem zacala celkem dost krvacet takze mazu na gyndu, a ted k dotazu-jak to udelat cestou z kabinky na lehatko? Krvacim pomerne dost, sampzrejme vlhceny ubrousky si sebou vezmu at se otru ale bojim se ze to zeme bude kapat a udelam cesticku
Anonym, zaprvy mi muj dotaz prijde hloupy a za druhy sem chodi znamy

já si nechvávám tampon, poté, co si s dr popovídám odběhnu do kabinky, „odstraním“, hopnu na kozu a pak rychle zpět :oops: :mrgreen: nebo jak psaly holky výše, nechat si kalhoty, svléknout se na poslední chvíli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.4.16 08:05

Tampon prave nemam, jsem takova nejak rozbolavela i ve vnitr tak se bojim si ho vzit. Diky holky

• Citovat
  • Nahlásit
2391
8.4.16 08:10
@Anonymní píše:
Tampon prave nemam, jsem takova nejak rozbolavela i ve vnitr tak se bojim si ho vzit. Diky holky

Páni co jste dělali že tak moc krvácíš?? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3070
8.4.16 08:11

Nebyla jsi těhotná? Mohlo by jít o spontánní potrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3580
8.4.16 08:27

Vzala bych si kapesnik a podrzela si ho cestou mezi nohama..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
456
8.4.16 08:27

Já myslím, že na gyndě jsou zvyklý na krvácení. 8o :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6101
8.4.16 10:12

Neresila bych to. Kdyz jsem u potratu krvacela a musela nekolikrat na ultrazvuk, tak bych to ani nejakym kapesnickem neposbirala. Jsou to doktori a videli uz ledacos, nejaka krev je nemuze prekvapit. Pro Tvuj vlastni dobry pocit si vem ten ubrousek treba, ale rozhodne se z nejake krve na zemi nestresuj!!! :hug: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.4.16 15:27

Tehotna ne, mam telisko. Zvykly asi jsou ale trapne mi bylo… nakon3c jsem si nechala kalhotky a sundala je az u kozy, pak hned natahla.
Ikdyz asi vic trapne mi bylo kdyz jsem mudr rikala co mam za problem, no jen se pousmal ze tohle je celkem casty. Mam trhliny na cipku
No manzel se me snazil uspokojit rukou (mam problem dosahnout vyvrcholeni) asi to bylo moc razantni (ale stalo to za to, takovej orgasmus jsem nemela nekolik let :oops: )

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat