Krvácení a pozitivní tehotensky test

Anonymní
23.11.20 17:21

Krvácení a pozitivní tehotensky test

Ahoj holky, prosim vás nesetkala jste některá z vás s tím ze jste mela pozitivní tehotensky test hned po vynechání ms ale cca za 4 dny prislo spineni a následně krvácení? Byla jsem na gynekologii a do toho prázdná deloha. Vzali mi krev jestli nejde o mimodelozni ale ze mi ten test urcite jen vyšel spatne a ze jsem to jen mela opožděný. Doma mi to nedalo a nemohla jsem cekat jak dopadnou výsledky z krve a udelala jsem si další test. Ten mi opět ukázal pozitivní. Nechapu o co jde a jeste k tomu ze me jdou takové krvavé menší cucky.
Neboli me ani na levé a ani na prave straně ale jen v místech dělohy. Doufam ze nejde o mimodelozni.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8601
23.11.20 17:34

Nejspíš jen biochemické těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3036
23.11.20 17:48

Ano, měl, 5 dni zpoždění a pozitivní test. Odešlo to jako klasická menstruace

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75
23.11.20 17:51

Jo, mela jsem to pred mesicem, rano v den ocekavane MS pozitivni test, pak normalni MS - neresila jsem to, myslela jsem ze to bylo biochemicke…Pak za 14dnu 4 dny po sobe pozitivni ovu testy - bylo mi to divny tak jsem zkusila tehotensky a pozitivni! Od te doby chodim od utz k utz a zjistuje se kde to je, HCG zatim normalne roste :nevim: Dnes mi rekli, ze mimodelozni je vysoce nepravdepodobne ale mam HCG odpovidajici 4.-5.tt a v deloze zatim nic (nasli 1 moznou dutinku). Tak zase par dnu cekani a uvidime :zed: Doporucuji pockat na vysledek HCG a v pripade pozitivity opakovat kvuli vylouceni mozneho mimodelozniho/ZT atd. Drzim palce! Jinak je mozne ze to je jeste zbytkove HCG z pripadneho potratu, mne se po revizi drzelo v krvi temer 8 tydnu, takze neboj, pokud bude nizka hladina z dnesniho odberu tak je to ok ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.11.20 17:54

@mama_1234 a pořad krvacis? Nebo mela si strazeniny?

• Citovat
  • Nahlásit
75
23.11.20 18:00
@Anonymní píše:
@mama_1234 a pořad krvacis? Nebo mela si strazeniny?

nene, krvacela jsem jenom tehdy v dobe MS (normalne se vsim vsudy uplne jak u kazde jedne MS) a ted uz mi dalsi MS vynechala. Tak to byl tehdy bud falesne pozitivni test a otehotnela jsem po MS nebo to je spatne se vyvijejici tehotenstvi (nebo i to mimodelozne ktere treba zatim neodhalili) :nevim: Nastesti 1000× tukam, zadne problemy zatim nemam :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1987
23.11.20 18:03

Já jsem po pozitivním testu dostala MS, čárka pořád sílila i přes krvácení, dr. na UTZ konstatoval jenom nízkou sliznici jako po MS, do týdne už bylo hcg na nule. Nejhorší je, že tušíš, že to špatně dopadne, ale nejde s tím nic dělat. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75
23.11.20 18:54

@stín katedrál Tohle je vzdycky smutne. Ale z vlastni zkusenosti vim, ze je lepsi kdyz miminko odejde se spozdenou MS, nez zamlkle tehotenstvi na ktere se prijde na konci 1.trimestru i kdyz je celou dobu vse ok, miminku bije :srdce: a pak to z niceho nic skonci a jeste se musi na zakrok/pripadne se prijde na nejakou vyvojovou vadu u screeningu. Takto si priroda poradi sama a je to vzdycky nejlepsi moznost ;) Hlavne se nemusi resit zadna revize, telo je hned fit a pripravene na dalsi tehotenstvi :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1987
23.11.20 19:24

@mama_1234 Díky. Stalo se mi to teď dvakrát po sobě se stejným průběhem, pořád přemýšlím, kde je chyba, když čárka normálně sílí, ale tělo se toho chce prostě zbavit. Ale aspoň je čas se postupně smířit s tím, že to zase špatně dopadne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
23.11.20 19:53

Pozitivní test po týdenním zpoždění

Dobrý den,

Prosím Vás mám dotaz. Poslední ms jsem měla 17.10. Po týdenním zpoždění jsem si udělala test, vyšel pozitivní. Po dvou dnech jsem začala krvácet- spíše špinit a mám bolesti v podbřišku, chvílemi slabší, chvílemi silné křeče. Dnes jsem byla u lékaře, na ultrazvuku nic vidět nebylo. Vzali mi krev kvůli MT. Setkali jste se s tím? Navíc jsem celkově velice slabá, unavená a dnes i šílená bolest hlavy a zvracení. Nejvíce mám obavy z MT, jsem většinu času sama se dvěma dětmi (4 a 2 roky). Může se jednat o zamlklé těhotenství? I když jen lehce špiním, bez sraženin?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8601
23.11.20 20:03

@Pata1312 to ti bohužel nikdo neřekne. Může to být cokoliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75
23.11.20 20:34

@stín katedrál Chyba nemusi byt absolutne nikde. Proste vzniklo chybne spojeni, nebo telo vyhodnotilo, ze neni vhodna doba a priste to klidne uz muze vyjit ;) Kdyby se to opakovalo dlouhodobe tak bych pak asi hledala pricinu, klidne to muze byt napr. jenom docasna hormonalni nerovnovaha. Ale muzou to byt jenom blbe nahody. Ja jsem s prvnim ditetem otehotnela okamzite a cele tehotenstvi probihalo bez problemu. Pak jsem otehotnela po 2letech opet, taky celkem rychle, vsechno se vyvijelo uplne normalne az pak v 12tt sok a miminku prestalo byt srdce - pry nahoda/spatne zalozene tehotenstvi. Ted je zrejme opet nekde chyba, akorat se neprislo zatim kde - a bohuzel i tak to muze byt zase jenom blba nahoda a nikdo to jeste resit nebude :nevim: A musim rict, i kdyz to bude znit blbe a to miminko bychom si hrozne prali, ze od zacatku doufam v spontanni potrat protoze vim, ze to je pro telo i psychiku nejjednoduchsi a nejprirozenejsi :srdce: I tak ti ale preju hodne stesti a snad to brzy vyjde az do uspesneho konce! :kytka:

Příspěvek upraven 23.11.20 v 20:41

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75
23.11.20 20:40

@Pata1312 Muze se jednat o cokoliv a nebo to bude uplne normalne probihajici tehotenstvi. Ja jsem u zamlkleho tehotenstvi sice nespinila vubec ale u mnoho zen se zamlkle tehotenstvi klidne muze projevit prave spinenim. Zaroven se muze jednat o spontanni potrat, ktery se chysta (to by ale dr. zrejme videl podle sliznice). S MT je to trochu slozitejsi. Hlavne at do dr. sleduje. U me se tehotenstvi hleda uz 2 tydny, HCG stoupa uplne normalne a porad nemam potvrzeno ani MT ani tehotenstvi v deloze. Pry to muze byt cokoliv :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75
23.11.20 20:51

@stín katedrál Jo a jeste me napadlo, ze to, ze jsi uz 2× po sobe otehotnela je nahodou dobre znameni, ze jsi plodna az az ;) Vzdycky si vzpomen na zeny, co marne cekaji 2 carky i roky. V tu chvili je to hodne tezke, ja vim, ale psychika dela hodne. Ja jsem se priserne bala, ze po revizi nebudu moci otehotnet, uplne jsem vysilovala a nemyslela na nic jineho. No a otehotnela jsem v podstate hned, no ale ted si zas rikam, ze to mohlo radeji chvilku pockat a byt to bez problemu. Kdovi co prave u toho vseho zpusobila moje hlava a prehnany strach a hledani nejakeho problemu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
23.11.20 20:55

Jo, to znám. Moje 1. těhotenství skončilo v 7 týdnů kdy nebyly srdeční ozvy. Hodně mě to vzalo. Naštěstí další další bylo v pořádku, starší syn už bude mít 4 roky. Další i když s menšími problémy ( 12 tt něco s placentou, později vyšší tlak) taky v pořádku. Taky doufám v samovolný potrat. I když bych chtěla další, tak současná doba na to není nejvhodnější( jsem ve velkem stresu, málo spím, a ani má životospráva není nejvhodnější).Moje obavy pramení hlavně z toho, že začnu silně krvácet (u prvního potratu), a budu muset do nemocnice. Obavy mám hlavně o děti, aby nebyli sami. Vím, že si tělo samo řekne, co a jak má být, a ani nemusíme vědět proč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat