Krvácení a špinění na začátku těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  19.04.18 17:13
Krvácení a špinění na začátku těhotenství

Ahoj holky, jdu si k vám pro radu a asi i uklidnění. Jsem těhotná 5-6týden. Bohužel od úterka mě trápí špinění, sem tam trošku zakrvácím, hlavně když zatlačím na záchodě, bohužel snad od začátku těhu trpím zácpou a nafouknutým břichem. Špinění jě většinou celodenní, nejvíc když něco začnu dělat, bohužel ležet nemůžu, mám 20ti měsíčního prcka. Na gyndě jsem byla včera, udělal mi ultrazvuk, aby vyloučil mimoděložní, vše bylo tam kde má být, byl vidět váček, o hematomu dr nemluvil.Ani mi nedokázal říct proč se to děje, předepsal mi Ascorutin. U prvího těhu se mi nic takového nedělo, jen jednou jedinkát jsem silně zakrvácela, na pohotovosti mi taky nedokázali proč, předepsali Ascorutin, Utrogestan a potíže hned zmizeli. Tak mě to špinění a opakované zakrvácení teď děsí. Máte s tím holky některá zkušenosti, úplně se děsím toho, aby se to nějak ještě víc nerozjelo. Moc všem děkuji. :hug:
Anonym z důvodu neprozrazení těhotentsví ;)

Reklama

Reakce:

ludmilaadamkova
Zasloužilá kecalka 518 příspěvků 19.04.18 17:28

Měla jsem slabé růžové špinění v období kdy měla přijít první menstruace. CCa 2 dny. Po tom to odeznělo od té doby nic zvláštního. Nemohlo být být ono? Pokud ano, tak jsem v 17, týdnua těhoteství zatím bez nějakých komplikací.

Margery
Kelišová 6158 příspěvků 1 inzerát 19.04.18 17:29

Ahoj, uklidním tě, špinila jsem prakticky od početí až doteď (15.týden), pomalu to přechází, ale dr taky nepřišel na to, proč to tak mám. Plod byl celou dobu v pořádku, měla jsem klidový režim, ascorutin a utrogestan, starám se o staršího syna, tak to taky úplně klid nebyl a vše bylo OK. Určitě to tak bude i u tebe, držím palečky :kytka:

Oliverka28
Kecalka 393 příspěvků 2 inzeráty 19.04.18 17:37

@Margery Moc děkuji :hug: Kéž by jsi měla pravdu, o druhé mimi jsme se snažili přes půl roku, navíc jsem po císaři, mám srůsty tak jsem se bála, že to ani nevýjde a teď tohle :zed:

Anonymní  19.04.18 18:23

@ludmilaadamkova Bohužel, ted mam „jakoby“ 14 dni od menstruace co nepřišla. Ale je fakt, ze jsem po menstruaci, jeste dlouho spinila, tak jestli je to tim :nevim: Spis me desi ta krev, ale zase kdyz doktor nic nenasel…

ludmilaadamkova
Zasloužilá kecalka 518 příspěvků 19.04.18 18:54

Tak uvidis. Pokud doktor nic nenasel asi s tim nic neudelas. Proste tomu nechej volny prubeh a dopadne to jak to dopadnout ma. Stres tomu urcite nepomuze. :srdce:

Anonymní  19.04.18 20:32

Zakladatelko mrzi me co prozivas. Ale nejsi v tom sama. Mam uplne to same. Jen jsem v 8 tt, spinim od 6tt. Doktorka nevi proc, nezbyva nez cekat. Mam Utros a Ascorutin. Drzim pesti :palec:

lucinka84v
Kecalka 118 příspěvků 20.04.18 07:14
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jdu si k vám pro radu a asi i uklidnění. Jsem těhotná 5-6týden. Bohužel od úterka mě trápí špinění, sem tam trošku zakrvácím, hlavně když zatlačím na záchodě, bohužel snad od začátku těhu trpím zácpou a nafouknutým břichem. Špinění jě většinou celodenní, nejvíc když něco začnu dělat, bohužel ležet nemůžu, mám 20ti měsíčního prcka. Na gyndě jsem byla včera, udělal mi ultrazvuk, aby vyloučil mimoděložní, vše bylo tam kde má být, byl vidět váček, o hematomu dr nemluvil.Ani mi nedokázal říct proč se to děje, předepsal mi Ascorutin. U prvího těhu se mi nic takového nedělo, jen jednou jedinkát jsem silně zakrvácela, na pohotovosti mi taky nedokázali proč, předepsali Ascorutin, Utrogestan a potíže hned zmizeli. Tak mě to špinění a opakované zakrvácení teď děsí. Máte s tím holky některá zkušenosti, úplně se děsím toho, aby se to nějak ještě víc nerozjelo. Moc všem děkuji. :hug:
Anonym z důvodu neprozrazení těhotentsví ;)

Ahojik, uz jsem trosku dal jako ty, ale problemy se spinenim a dokonce obcasnym zakrvaceni mam od 12.tydne az do ted(19.tyden).Ted beru utrogestan, ascorutin, kanavit a magnosolv.Na pohotovosti mi rekli vzdy, ze je vse v poradku.Moje dr. mi zjistili maly vridek na cipku a taky rikala, ze mam dost prekrvenoy delohu mozna tim by mohli praskat cevky a z toho ten neustaly problem ze spinenim…

Anonymní  20.04.18 14:10

@lucinka84v Moc děkuji :hug: Ja dneska pro jistotu volala na gyndu, aby mu rekla, ze me to porad trapi a bylo mi řečeno, ze se to nekdy stava, byva pry casto ma vinně placenta. Tak snad to bude v ppradku. :think:

Anonymní  20.04.18 14:13
@lucinka84v Moc děkuji :hug: Ja dneska pro jistotu volala na gyndu, aby mu rekla, ze me to porad trapi a bylo mi řečeno, ze se to nekdy stava, byva pry casto ma vinně placenta. Tak snad to bude v ppradku. :think:
@Anonymní píše:
Zakladatelko mrzi me co prozivas. Ale nejsi v tom sama. Mam uplne to same. Jen jsem v 8 tt, spinim od 6tt. Doktorka nevi proc, nezbyva nez cekat. Mam Utros a Ascorutin. Drzim pesti :palec:

Moc děkuji, drzim pesti nam oboum at to dobře dopadne :hug: Clovek si mysli, ze kdyz za sebou tehotenstvi ma, tak uz vi do ceho, ze uz ho nemuze nic prekvapit a ono to je vsechno jinak :think:

lucinka84v
Kecalka 118 příspěvků 20.04.18 14:22
@Anonymní píše:
@lucinka84v Moc děkuji :hug: Ja dneska pro jistotu volala na gyndu, aby mu rekla, ze me to porad trapi a bylo mi řečeno, ze se to nekdy stava, byva pry casto ma vinně placenta. Tak snad to bude v ppradku. :think:Moc děkuji, drzim pesti nam oboum at to dobře dopadne :hug: Clovek si mysli, ze kdyz za sebou tehotenstvi ma, tak uz vi do ceho, ze uz ho nemuze nic prekvapit a ono to je vsechno jinak :think:

Presne tak jako pises.Take uz mam za sebou jedno tehotenstvi a to pred 8 roky, ale tohle mi prijde takove jine :D Jako kdybych si vseho vic vsimala na sobe a zkoumala kazdou malickost. Nekdy je to trochu i na palici. Urcite te dopadne dobre, musime doufat. :hug:

Anonymní  20.04.18 15:53

@lucinka84v Ja mam teda rodila pred 20ti mesici, i kdyz mi to teda prijde jak pred deseti lety jak ten cas leti :zed:

Luss.r.m.
Zasloužilá kecalka 775 příspěvků 3 inzeráty 24.04.18 09:02

Ahoj holky. potřebuju radu. v době ovulace jsme se d manželem zapomněli tak sem si do 12 hodin stihla dat escapelle neboli prášek po. No po 5 dnech sem začala trosku krvácet a pak se to změnilo jen ve špinění a dneska 2 dny před ms mam pozitivní těhotenský test takže prášek nezabral. CHtěla jsem se zeptat z čeho může být teda to špinění myslíte že ještě po tom escapelle nebo uz to priradit k těhotenství? Jsem z toho jelen

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

VÍME PRVNÍ: David Švehlík se stal trojnásobným otcem. Je to kluk, nebo holka?

David Švehlík se stal trojnásobným otcem. Jeho manželka Vendula mu v úterý... číst dále >

O záchranu fotbalistů se snaží čeští hasiči. Jaký plán Thajcům navrhli?

Situace dvanácti mladých thajských fotbalistů a jejich trenéra začíná být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Její noha s lymfedémem váží 68 kilogramů. Manžel Janice miluje

Pravá noha Janice Greenové váží neuvěřitelných 68 kilogramů. Třiapadesátiletá... číst dále >

Reklama