Krvácení a špinení po stěru z čípku v 2. trimestru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.19 15:07
Krvácení a špinení po stěru z čípku v 2. trimestru

Jsem ve 14tt a včera mi gynekolozka dělala ster z děložního čípku. Bezprostředně po něm jsem dost krvacela (pode mnou mala kaluž krve, cítila jsem, jak teče), dost krve bylo ještě na ubrousku.. V průběhu dne to přešlo do spineni. Nicméně dnes stále spinim, zasla jsem znovu k dr. a ta říká, ze to vypadá, ze krvacim z dělohy (tmavá krev) a ze to určitě není způsobené tím stěrem. Mám šílený strach, protože mě děsí hrozícím potratem. Doted jsem měla bezproblémové těhotenství, ani náznak spineni nebo krvaceni, vše v pořádku. Stalo se to některé? Nedokážu pochopit, co se děje. Dr. ještě argumentuje tím, ze jsem riziková po IVF. (Prosím anonym, velmi citlivé)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
marketak5
Ukecaná baba ;) 1284 příspěvků 29.08.19 16:24

Nechápu dr, kteří dělají ster z čípku v těhotenství.. Navíc výsledky můžou být hormonálními změnami zkresleny.. Držím palce ať vše dobře dopadne

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.19 16:36

Nejsem doktor, ale myslím, že půjde jen o krvácení vinou stěru. Můžeš mít citlivější čípek. Já mám a krvácím jasně červenou krví po příchodu domů vždy tak, že jdu do sprchy a vyloženě to ze mě kape :roll: Zbytek dne dál na intimce jasně červená a krvavé kusy. A pak 2-3 dny špinění. Bylo to tak po každém vnitřním vyšetření v těhotenství. Nemuselo ani jít o stěry, ale že si lékař sáhl, jak jsem otevřená :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.19 18:19

Můj gynekolog stěr z čípku dělá i v těhotenství a říká, že ten stěr způsobí max. špinění. Ale jestli jsi začala krvácet bezprostředně po tom stěru plus ještě co píše anonymní přede mnou, tak si myslím, že to bude asi fakt způsobeno tím stěrem :-( To by ale mohlo znamenat, že těhotenství je v pořádku, jen je podrážděný čípek. Na druhou stranu jestli gynekoložka říká, že krvácíš z dělohy, tak nevím :-( Poznala by, že to krvácení není z čípku?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.19 18:33

Doktorka tvrdí, ze to tím sterem byt nemůže. Asi kdyby připustila, ze mě skrabla, byla bych klidnější. To ona ale odmítá, ze rozhodne ne. Na čípku je krev tmavá. Neví, čím to je… Nejde mi ale do hlavy, co jiného by to způsobilo, když doteď bylo vše naprosto v pořádku. Po tom steru včera jsem krvacela jak nikdy- udělalo se mi až špatne při pohledu, kolik krve to bylo… Nikdy predtim jsem při steru ani nezaspinila (ale byla jsem u jiných, toto je nová dr.)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.19 18:42

Tyjo, tohle by mě teda vyděsilo dost taky. Jestli to dobře chápu, teď už nekrvácíš, ale špiníš. Je to jasně červená barva? A přestává to nebo je to pořád stejné? Nevím, jestli bych v tvém případě raději nezajela na pohotovost někam do nemocnice nebo porodnice.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.19 19:10

Teď už jen spinim, beru ascorutin. Dr. říkala, ze bych už špinit neměla, ze max. par hodin.. Zítra tam jdu zase, ale mám strach z dalších vnitřních vyšetření… Včera bezprostředně po tom kaluz jasne červené krve. Ten pohled mám pořad před očima.

Kajka9
Kelišová 5770 příspěvků 29.08.19 19:12
@Anonymní píše:
Doktorka tvrdí, ze to tím sterem byt nemůže. Asi kdyby připustila, ze mě skrabla, byla bych klidnější. To ona ale odmítá, ze rozhodne ne. Na čípku je krev tmavá. Neví, čím to je… Nejde mi ale do hlavy, co jiného by to způsobilo, když doteď bylo vše naprosto v pořádku. Po tom steru včera jsem krvacela jak nikdy- udělalo se mi až špatne při pohledu, kolik krve to bylo… Nikdy predtim jsem při steru ani nezaspinila (ale byla jsem u jiných, toto je nová dr.)

Míč krve a ty si nikam nejela? Zajela bych na pohotovost…
Něco jiného je spineni ale moc krve…radeji bych se nechala zkontrolovat

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.19 19:16
@Anonymní píše:
Teď už jen spinim, beru ascorutin. Dr. říkala, ze bych už špinit neměla, ze max. par hodin.. Zítra tam jdu zase, ale mám strach z dalších vnitřních vyšetření… Včera bezprostředně po tom kaluz jasne červené krve. Ten pohled mám pořad před očima.

A ty se necháš zase vnitřně vyšetřit? Nestačilo by, kdyby ti udělala kontrolní ultrazvuk? Já nevím, jestli bych v tu doktorku měla důvěru… :-(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.19 19:16

Krvacela jsem včera přímo v ordinaci u doktorky. Pak to přešlo ve spineni, které neustává. Dnes opět u dr., která tvrdí, ze neví, čím to je, ale poranění čípku ze včerejšího steru odmítá.. Ze to už by prý dávno přestalo. Doteď jsem neměla žádný problém…

@Kajka9 píše:
Míč krve a ty si nikam nejela? Zajela bych na pohotovost…
Něco jiného je spineni ale moc krve…radeji bych se nechala zkontrolovat
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.19 19:21

Prave ze tu důvěru přestavam mít. Uklidnovala jsem se tím, ze to mohlo byt tím překrvenym cipkem. Doktorka mi tvrdí, ze tím to rozhodne byt nemůže a ze to je hrozící potrat. Z ničeho nic?? Tak už jsem si po naprosto pohodovém 1. trimestru chtěla oddechnout, ze jsem konečně v 2. :(

@Anonymní píše:
A ty se necháš zase vnitřně vyšetřit? Nestačilo by, kdyby ti udělala kontrolní ultrazvuk? Já nevím, jestli bych v tu doktorku měla důvěru… :-(
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.19 19:49

Píšeš, že doktorka neví, čím to je. Jela bych na gyn. pohotovost, aby to viděl jiný doktor a měla bys druhý názor. Nechci tě teda plašit, jenom píšu, co bych dělala já.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.19 19:58

Trochu jsem googlila a našla např. tuto odpověď.
https://www.maminka.cz/…ozniho-cipku
Pak jsou tu ještě nějaké diskuze, tak na to můžeš mrknout
https://www.emimino.cz/…nstvi-66625/
https://www.emimino.cz/…rankovani/2/
https://www.modrykonik.cz/…o-se-vam-to/

Kajka9
Kelišová 5770 příspěvků 29.08.19 20:14
@Anonymní píše:
Krvacela jsem včera přímo v ordinaci u doktorky. Pak to přešlo ve spineni, které neustává. Dnes opět u dr., která tvrdí, ze neví, čím to je, ale poranění čípku ze včerejšího steru odmítá.. Ze to už by prý dávno přestalo. Doteď jsem neměla žádný problém…

Měla bych na pohotovost přece není možné že nic a až pak po prohlídce toto a ještě říká že neví ž čeho to je divné

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.19 20:48

Tak jsem volala do nemocnice a řekli mi, ze je to běžné, ze se to stává, ze mě zřejmě poranila a hojí se to a mám se domluvit se svou doktorkou na kontrolu. Každopádně mě moje gynekolozka tak vystresovala, ze si nechám od ni udělat jen ultrazvuk. Neprizna, ze by mě mohla poradit a stresuje mě potratem. Ještě mi řekne, ze to je tím, ze to není prirozene těhotenství…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama