Krvácení a test pozitivní, když ráno byl negativní?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 23:11
krvaceni a test pozitivni, kdyz rano byl negativni?

Prosim o radu, muze krev zpusobit falesnou pozitivitu? Rano jsem delala tt a nic, mozna vykoukany duch, dosla ms a jeste ten den, nevim, co me to popadlo, udelala vecer test a jsou tam //, ale slabe. Je mlzne, ze to krev udela, nebo co to je? Prsa boli dal, proto jsem ten test udelala, abych se sklidnila :mrgreen:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 23:13

Doplnuji, ze mam strach z mimodelozniho :(

Uživatel je onlineMichaela02993
Závislačka 3139 příspěvků 29.05.19 23:29

Krev by neměla ovlivnit výsledek testu

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 23:47

@Michaela02993 :think: No jo, ale co to muze byt? :( Jako, ze by se zavrtavalo behem ms? :think: Testovala jsem i pred ms a sem tam duchacek, na Mamatestu bilo, toto byl taky Mamatest, tak cucim jak puk :roll:, ale na druhou stranu mam strach z mimodelozniho. Nic me neboli, ani bricho, jako vzdy na ms, dokonce jsem mela zpozdeni. Sice jeden den, ale bez pms jako vzdy. Zkusim test za dna dny, to bude lip videt, jestli zesili nebo zeslabne. :think:

Uživatel je onlineMichaela02993
Závislačka 3139 příspěvků 29.05.19 23:56
@Anonymní píše:
@Michaela02993 :think: No jo, ale co to muze byt? :( Jako, ze by se zavrtavalo behem ms? :think: Testovala jsem i pred ms a sem tam duchacek, na Mamatestu bilo, toto byl taky Mamatest, tak cucim jak puk :roll:, ale na druhou stranu mam strach z mimodelozniho. Nic me neboli, ani bricho, jako vzdy na ms, dokonce jsem mela zpozdeni. Sice jeden den, ale bez pms jako vzdy. Zkusim test za dna dny, to bude lip videt, jestli zesili nebo zeslabne. :think:

Asi nevíš kdy byla ovulace že? Mohlo se ti to totiž posunout a proto bLo třeba hnízdění v době ms ;) je toho spousta, ale já jen řekla že krev by na výsledek testu neměla mít vliv ;)

beruska9
Extra třída :D 11172 příspěvků 30.05.19 04:40

Krev by to ovlivnit nemela a nektere zeny krvaceji I behem tehotenstvi…ja bych pockala par dni a zkusila testnout znova.

beruska9
Extra třída :D 11172 příspěvků 30.05.19 04:41

Taky muze odchazet biochemicke :nevim:

Kajka9
Závislačka 4368 příspěvků 30.05.19 09:27

No tak krev to určitě neovlivnila… uvidíš po ms zkus test

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.05.19 09:47

Tak holky dobry, rano tt nic, asi biochemko. Ufff, ja se bala mimodel. To je snad poprve, co mam radost z negat testu. Dekuji moc za uklidneni. :kytka:

Váš příspěvek
Reklama