Krvácení a změna gynekologa

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
19.10.21 18:31

Krvácení a změna gynekologa

Ahoj holky,
mám na Vás dotaz. Nepřišla mi menstruace, udelala jsem si dva testy (Dr.max a ClearBlue), oba pozitivní, bolesti prsou, změny nálad, posledních par dni pocity na zvracení, nechuť k jídlu. Můj gynekolog se rozhodl, že prostě v práci nebude a na telefonu v ordinaci taky nikdo. Dneska 7 den po vynechání menstruace jsem začala krvácet, musí se hned jednat o MS :,( nebo je nějaká šance, ze jsem pořad těhotná? Po přečtení diskuzi se bojím jit na pohotovost, protože takhle brzy mě pošlou k mému, který tam proste není.. :( a telefon na pohotovost skončil taky protivnou sestrou a poslední dotaz jestli mi můžete doporučit někoho fakt dobrého a hlavně lidského, kqm nebudu chodit vydesena, kdekoliv po Praze. Moc děkuji za cokoli :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
33276
19.10.21 19:08

Šance, že se těhotenství udrží je.
Na pohotovosti tě bez vyšetření na obvod neodešlou. Sice s tebou taky nic neudělají, ale vyšetřit tě musí.
Edit zapomněla jsem držím :palec: :palec:

Příspěvek upraven 19.10.21 v 19:09

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12077
19.10.21 19:08

Záleží jak je krvácení silný, může to být biochemicke a nebo jen nějaká praskla zilka. Začátek je buď a nebo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3651
19.10.21 19:09

Hele asi to nechces slyset, ale ted je to proste bud a nebo a nepomuze ti ani tvuj doktor, ani pohotovost, ani nikdo jiny. Krvaceni nutne potrat znamenat nemusi, ale dost casto to tak proste skonci a neda se s tim nic moc udelat. A tvuj doktor ma dovolenou nebo jak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.10.21 19:11

Drzim palce. Zkus tady jsou opravdu top:

https://www.poliklinikamazurska.cz/…lovamyslena/

• Citovat
  • Nahlásit
65400
19.10.21 19:20

Teď je to hop nebo trop..šance je vždycky, Dr by to stejně neměl jak pomoci :hug: hlavně klid

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2563
19.10.21 19:22

Je to 50:50 a takhle brzy s tim nic neudělají ani na pohotovosti, ani nikde jinde :nevim:
Mě gynekolog řekl, že se mám objednat nejdřív 2 týdny po pozitivním testu - a to díky předešlým potížím, jinak by mě takhle brzy taky nevzal protože nic neuvidí a nic nevymyslí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1267
19.10.21 19:30

Mne takhle na pohotovosti na Bulovce (mezi Vanocemi a Silvestrem) sice vynadali, ze jdu brzo, ale aspon mi napsali Utrogestan. Muzou napsat i CYCLO 3 FORT, je silnejsi nez Ascorutin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.10.21 19:30

Děkuji moc holky ❤️ Klid jsem se snažila, ale pak už to moc neslo. A můj doktor je kapitola sama pro sebe. Nebyl v ordinaci každý den, pak o den min a teď jenom 3 hodiny v týdnu.. Absolutně nechápu k čemu tam je a sestra tam taky není.. Kdyby mi tohle řekla do telefonu, co vy, nemusím tady cely den řešit, co mám dělat 😔

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat