Krvácení během pozitivního těhotenského testu

259
30.5.18 01:24

Krvácení během pozitivního těhotenského testu

Ahoj holky, psala jsem tu do dvou diskuzi, ale žádná odpoved se mi nedostává, tak zakládám novou diskuzi a treba se ozve nekdo s radou, nebo podobnou zkušenosti :palec: Snažíme se teprve prvni mesic o miminko a co jsem vypozorovala podle hlenu a bolesti (BT zatim nemerim a ovulacni testy nedělám) byla ovulace 14.5. - což by i podle cyklu sedelo +- 2 dny. V nedeli jsem si delala test a byl lehce pozitivni. Proste duch. V noci jsem začala špinit, růžová Vodička a pak se mi spustila asi ms. Delala jsem další den test (nikdy ne z ranni moci - mam nocni smenu) a stejne jemně pozitivni. Ale do toho ta krev. Co myslíte, muzu byt těhotná a jen jsem proste dostala jeste jednu MS, nebo to tou MS konci a nejsem? Prosim aspon o nejakou radu či dedukci :D hned rano volam na gyndu. Děkuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4927
30.5.18 02:25

Tehotna byt muzes a nemusis. To ti tady nikdo nerekne :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
259
30.5.18 02:27

@vertunka me stačilo slyset, jestli nekdo taky krvacel a přesto byl trhu, nebo jestli mel pozitivni test a skrz krvácení tehu nebyl :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4927
30.5.18 02:42
@A-dé-la píše:
@vertunka me stačilo slyset, jestli nekdo taky krvacel a přesto byl trhu, nebo jestli mel pozitivni test a skrz krvácení tehu nebyl :)

Ja jsem mela pozitivni test a zacala jsem krvacet. To byl konec. Test jsem mela pozitivni celou dobu co bylo HCG v krvi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
259
30.5.18 02:50

@vertunka jejda tak tohle neni to, v co jsem doufala :( ale dekuju, aspon mam nejaky poznatek!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3130
30.5.18 05:17

Nema cenu delat si test pred ocekavanou ms, protoze plno tehotenstvi s menstruaci odejde. Krvacela jsem dost v 8tt, ted mam 2,5 letou holcicku. Co ti muzu poradit odpoutej se od toho, protoze to moc resis a stresujes se

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
259
30.5.18 05:32

@elinka90 ja jsem Ale nedelala test před, ale az po vynechání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4227
30.5.18 05:39

U prvního jsem měla i jednu MS 3dny a slabší, ale měla. Do 12.týdne jsem často špinila a teď má rok. ;) Ty začátky jsou vždycky těžké, je to buď a nebo, plno nervů a nadějí.
Trochu si myslím že test na to, že je po vynechání MS je docela slabý.
Dr. Ti určitě řekne víc než my tady :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
259
30.5.18 05:45

@VeHE jeden je dělaný s 2 denním zpožděním a ten druhy je dělaný s 3 denním zpožděním. To nebývají jeste dálnice, ne? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4227
30.5.18 05:54

@A-dé-la Ono to dost záleží na testu, měla jsem Pepino a ty ukazovaly hrozně slabě, pak dr max a to vyletěla dálnice hned. Ikdyž oba měli stejnou citlivost. Jen nevím kolik jsem měla zpoždění :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13735
30.5.18 06:06

Pockala bych týden a testla znovu. Na gyndu bych nešla, stejně s tím nic neudělá a na utz nic neuvidí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
259
30.5.18 06:17

@VeHE jeden je z dr Maxe a druhy je mamatest citlivost 10 oba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
259
30.5.18 06:17

@lachtanice86 ja tam aspon zavolam, tim nic nezkazim, ne? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13735
30.5.18 06:20

@A-dé-la a co myslíš že ti poradí? Ale jasně tvoje věc. Jen říkám že takhle na začátku je to buď a nebo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13735
30.5.18 06:29

@A-dé-la jo a ještě k těm testům. Posílám foto mých. Jak vypadaly moje čárky. Tam kde je 375hcg je druhý den vynechání. I když síla čárky záleží kdy byla ovulace. Já ji měla 14dnu před ms

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama