Krvácení behem sexu v 38tt.

107
11.6.21 23:32

Krvácení behem sexu v 38tt.

Holky pomoc,
Dnes jsme měli s manželem sex po hodně dlouhé době, kdy jsme měli zákaz od dr. Sex super až do chvíle kdy těsně před tím nejlepším se mi spustila jasně červená krev, letěla jsem do sprchy, umyla se, trochu se mi zatocila hlava jak jsem se lekla a teď už dobré. Mám plasit a jet na pohotovost nebo to mohlo být jen poranění z čípku, po dlouhé době abstinence z překrveni apod.?
Jsem ve 38tt., cipek citlivý, krátký 1cm a cesty připravený k porodu. Teď mě zatím nic nebolí, břicho tvrdé nemám… Na pohovosti mi neberou telefon..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
11.6.21 23:45

Ptala jsem se Dr. nedávno na to samé (v té době také 38tt). Trochu jsem krvácela po cvičení s Aniballem. Řekl mi, že je to v pohodě. Kdyby prý ze mě šlo více krve, tak teprve jet. Prý jsem si mohla jen trochu natrhnout poševní stěnu. Krve jsem ale měla malinko, jen na utření. Pokud tě nic nebolí a krev už neteče a pohyby cítíš, byla bych asi v klidu. :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
107
11.6.21 23:50
@Anonymní píše:
Ptala jsem se Dr. nedávno na to samé (v té době také 38tt). Trochu jsem krvácela po cvičení s Aniballem. Řekl mi, že je to v pohodě. Kdyby prý ze mě šlo více krve, tak teprve jet. Prý jsem si mohla jen trochu natrhnout poševní stěnu. Krve jsem ale měla malinko, jen na utření. Pokud tě nic nebolí a krev už neteče a pohyby cítíš, byla bych asi v klidu. :palec:

Dekuji, no na utreni to nebylo, pár kapek ze mě kapalo, naštěstí na deku a pak ve sprše to bylo smíchané s vodou, tak neodhadnu množství. Teď mám vložku a jen trochu to teče, ja mam tedy cipek citlivý i při větším vyšetření. Ale hrozně mě to vylekalo. Jsem těhotná po prvé a od 26.tt na rizikovem a dnes po 12 týdnech sex a hned toto :D
Břicho tvrdé nemám a malý se tam hybal, i když teď se už moc poslední dobou nehybe :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.6.21 23:58
@smvladenka píše:
Dekuji, no na utreni to nebylo, pár kapek ze mě kapalo, naštěstí na deku a pak ve sprše to bylo smíchané s vodou, tak neodhadnu množství. Teď mám vložku a jen trochu to teče, ja mam tedy cipek citlivý i při větším vyšetření. Ale hrozně mě to vylekalo. Jsem těhotná po prvé a od 26.tt na rizikovem a dnes po 12 týdnech sex a hned toto :D
Břicho tvrdé nemám a malý se tam hybal, i když teď se už moc poslední dobou nehybe :)

Doktor mi říkal, že pokud bude krve nějak více, tak prý mám jet do porodnice. Může to být i porod, ale pokud jinak nic necítíš, tak to snad bude ok. Pokud ale píšeš, že krve bylo trochu více a ještě pořád je, tak bych se možná raději nechala jet zkontrolovat. Bude to jen formalita, ale budeš v klidu úplně. :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
14443
11.6.21 23:58

Já bych pro jistotu jela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1626
12.6.21 06:41

Tak já souhlasím s @kaja00, taky bych jela. Gynekolog mě vždy upozorňoval snad už od 36tt v jakých případech mám jet do porodnice a že vůbec nemám řešit, jak tam na mě budou koukat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1524
12.6.21 07:31

Urcite bych jela. Si na rizikovem a dr. zakazal sex a presto sexujete jak kralici 8o nedivila bych se nejakemu problemu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
12.6.21 08:38

@migmina dr. nám sex zakázal od 26tt pro předčasný porod, nyní ho máme dovolený ba dokonce doporučený kvůli lékům které jsem brala abychom neprenaseli, určitě jsme neudělali žádnou chybu přes zákaz doktora :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
12.6.21 08:42

Nikam jsem nejela, nakonec jsem se dovolala a dr. nahlédla do papírů z poradny. Mám citlivější cipek vždy, placentu dobře a vše ok, řekla že pokud se nebudu cítit, bude to téct stále, necítím pohyb, vezmou mě křeče apod. hned jet ale že nejspíš je dole vše prekrvene a sex po tak dlouhé době to ještě více rozjel. Tak uvidím jak mi dnes bude, v pondělí jdu na kontrolu do poradny. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14443
12.6.21 10:58
@Ginella píše:
Tak já souhlasím s @kaja00, taky bych jela. Gynekolog mě vždy upozorňoval snad už od 36tt v jakých případech mám jet do porodnice a že vůbec nemám řešit, jak tam na mě budou koukat.

přesně tak. Jako pravděpodobně to nic nebude, ale jistota je jistota. Před několika týdny bych to asi nepsala, případně bych se rozmýšlela zda to není zbytečné. Po případu v rodině (ale tam teda nešlo o sex, ale pomalu rozjetý porod, ale absolutně bezproblémové těhotenství :,( )…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat