Krvácení, BT neklesá, duch na tt

Anonymní
25.10.20 14:53

Krvácení, BT neklesá, duch na tt

Ahoj holky, už si vážně nevím rady :zed: od 31 DC (15dpo) jsem 4 dny krvácela. Na tt stále duch, pořád stejně silný, BT klesla jen na začátku krvácení a další den už byla opět vysoko a tak zůstává. Únava, bolest prsou, tlak v podbřišku zůstávají.
Myslíte, že je to neprosperujici těhotenství nebo zbytkové HCG a krvácení byl ranný potrat nebo jsou to falesne pozitivní testy a jsem jen vadná? :zed: :zed: :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8108
25.10.20 15:09
@Anonymní píše:
Ahoj holky, už si vážně nevím rady :zed: od 31 DC (15dpo) jsem 4 dny krvácela. Na tt stále duch, pořád stejně silný, BT klesla jen na začátku krvácení a další den už byla opět vysoko a tak zůstává. Únava, bolest prsou, tlak v podbřišku zůstávají.
Myslíte, že je to neprosperujici těhotenství nebo zbytkové HCG a krvácení byl ranný potrat nebo jsou to falesne pozitivní testy a jsem jen vadná? :zed: :zed: :zed:

To ti tu nikdo neřekne, skoč si k doktorce nebo na HCG do labiny..to co popisujes může být všechno.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1930
25.10.20 17:12

Může to být také mimodelozni… Nechci strašit. Já měla na testu ducha špinila a krvacela jsem… Těhu příznaky byly taky… Málem jsem umřela… Krvacela jsem do břicha. Takže obědnat k dr a na hcg… Není to sranda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.20 17:23

@Ufinka87 taky mě to napadlo, ale nemám žádné bolesti. Myslela jsem že u mimodelozniho jsou velké bolesti podbřišku. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
1930
25.10.20 17:42
@Anonymní píše:
@Ufinka87 taky mě to napadlo, ale nemám žádné bolesti. Myslela jsem že u mimodelozniho jsou velké bolesti podbřišku. :think:

Nemusí být… Ja měla takové slabé bolesti… Nic co by stálo za řeč

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama