Krvácení do nadledvin - výsledky z endokrinologie

13.3.17 11:45

Krvácení do nadledvin - výsledky z endokrinologie

Ahojte holky, chci se zeptat, jestli nemáte některá podobnou zkušenost. Malý měl po porodu krvácení do nadledvin. Z endokrinologie nám brali dvakrát odběry hormon, který vylučují nadledviny je v pořádku. Druhý,,,nadhormon" máme ale vysoký… Jdeme za týden na další odběry, případně pak asi hospitalizace a vyšetření. Setkala jste se některá se stejnou situací? Jaký to mělo pro miminko dopad, nebo co to vlastně znamená? Ať jsem v obraze, než se tam za týden dostaneme. Mě akorát paní doktorka zatím řekla, že ten hormon je důležitý například při nemocech, nebo při stresové situaci. Ale jak důležitý? V čem je to jiné když je hormon v normě a když je zvýšený. Děkuji za vaše zkušenosti. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23773
13.3.17 12:13

@Marketkr vzhledem k tomu, že hormony nejmenuješ, tak se těžko odpovídá. Budiž Ti útěchou ode mě, že naše dítě má kompletně nefunkční nadledvinky (nevyrábí vůbec hormony kůry nadledvinek) a žije normálním životem, dostává je v tabletkách v substitučních dávkách.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.3.17 12:18

Děkuji za zprávu. Já právě zatím taky nevím, který hormon právě má ten vysoký. Tak uvidíme ve středu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2647
13.3.17 12:23

@Marketkr neboj oni to zjisti a vše se pořeší..jak píše @danyk jde to i tak. Moje neteř se narodila bez nadledvinek a je jí už 21 let a žije obyčejný plnohodnotný život..jen prostě bere léky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.3.17 17:09

Děkuji moc za zprávy :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie