Krvácení mimo cyklus a otěhotnění

3
9.4.20 10:07

Krvaceni mimo cyklus a otěhotnění

Ahoj holky jsem tu nová, s přítelem se tak z lehká snažíme o miminko. Je to asi 10 dni od menstruace a zacla jsem opět krvacet, krev mi prisla první den světla jak kdyby jste se rizly, dnes je to druhy den, mám krece v podbrisku a krev je tmavší, nedelam si naděje, jen bych potrebovala poradit jestli nemáte nějaká zkušenost?????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3201
9.4.20 10:12

To může být cokoliv :nevim: těhotenství ale spíš ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11790
9.4.20 10:24

@Jul47 třeba cysta, hormonální výkyv, tehotenství spíš ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
101
1.5.20 12:15

Holky, je tu někdo s podobným případem jako já???týden před očekávanou ms jsem 1 den krvacela a 2 dny spinila. Mesicky bych měla dostat 29.4. Takže mám zpoždění. Dr jsem si dělala 26.4. A dva dny pozitivní. Teď jsem si dělala digi test a je negativní… Ještě jsem byla na krvi, ale to bylo toho 26.4. A byla tam prý 0. Mám šanci nebo ne? Myslím když ta 0 byla ještě před termínem ms? Nebo mám brat za ms to před tím týdnem???Jsem zoufalá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14689
1.5.20 12:20

Už jsem ti na to jednou odpověděla. Udělej si normální desítkový test a uvidíš!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
101
1.5.20 12:33

@Janli
Já vím, jen hledám tady jestli je nebo byl na tom podobně jako já…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47
1.5.20 12:54

@Markeetinka
Jaa, tak jsem poznala, že asi budu opět těhotná s tím že opravdu tak tři dny krvácela mimo cyklus. Neběžela jsem koupit test, počkala jsem až jsem měla dva týdny zpoždění :joy: a test vyšel pozitivní. Držím palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14689
1.5.20 13:11
@Markeetinka píše:
@Janli
Já vím, jen hledám tady jestli je nebo byl na tom podobně jako já…

Kdykoliv jsem měla test pozitivní a za pár dní byl negativní, bylo to biochemické těhotenství. Proč jsi vlastně šla na krev tak brzo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
101
1.5.20 13:12

@Janli
Protože mi to řekl doktor, aby mi hned kdyžtak nasadil prášky na udržení

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
101
1.5.20 13:14

@Tinamarie
A to jste krvacela nebo jen spinila? A cítila jste něco? Já mám hrozný návaly horka, sedím a koukám do tel a pitím se :D a břicho a v krizi poboliva tak právě nevím..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47
1.5.20 13:21

@Markeetinka
Opravdu krvácela, u syna jsem to nebrala nějak vážně. Druhý těhotenství už jsem tušila že se nám po roce snažení se konečně povedlo, bohužel v prosinci jsem měla samovolny potrat, a teď u třetího těhotenství už jsem si byla jistá :slight_smile: kromě únavy, které se zhoršuje jsem nic nepocitivala. Další příznaky se přidalo až když jsem měla těhotenství potvrzené od lékaře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
101
1.5.20 13:42

@Tinamarie
Tak děkuji, mám alespoň trochu malou naději :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
101
1.5.20 14:57

@Tinamarie
Po kolika dnech od meskane ms jste měla tt pozitivní?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47
1.5.20 16:04

@Markeetinka
Test jsem dělala až po 14 dnů zmeškani

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...