Těhotná i přes to, že krvácím?

14.1.20 20:13

Krvácení můžu být i přes to tehu?

Ahoj holky, nevím jestli tu téma je, ale zakládám nové.. Snažíme se 3 měsíc o mimčo, doma už jedno máme.. Ale k otázce, poslední menstruace byla 12.12. Pohlavní styk byl pak někdy kolem 20-23 nevím přesně, chaos s Vánoci atd.. Další pak 1,2.1. Cyklus mám 32 dní někdy i 28 dní.. 14 dní zpět mě začali bolet prsa, týden na to nevolnosti bolest v podbřišku.. Bazální teplota do včera 37 dnes sem neměřila, včera ráno však ms přišla ale jiná než obvykle, slabší, normálně mi nestačí tampon na 2 hodiny a včera byl za dvě hodiny jen trochu špinavý, chápeme se.. Dnes ráno ale ms zesílila ale furt ne tolik jako jindy ty první dny, udělala sem si test abych se jen ujistila že tehu nejsem, ale duch tam je ale vážně duch, který je vidět spíš v negativu.. Prsa bolet nepřestali jako jindy s nástupem ms, nevolnosti taky trvají.. Moje otázka zní, je možnost že sem těhotná i když krvácím nebo to zase nevyšlo? Děkuji za odpovědi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

339
14.1.20 20:19

@Nikotynka01 Tři měsíce jsou nic, kamarádka se snaží 10 let. Počkejte a udělejte si test za týden, buďte trpělivá, tady vám nikdo neřekne. Je to 50/50. Upřímně nechápu proč si někdo dělá test před nebo během MS a pak pláče, když to s MS odejde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2155
14.1.20 20:20

Pokud jsi dostala ms, tehotna nebudes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.20 20:51
@Safrik píše:

Toto není pravda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.20 21:01

@alena1995 protože, jak píši, stále mám příznaky.. Dnes se mi udělalo zle tak, že sem málem zvracela. To mi k ms nesedí..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.20 21:14

Tak možný jsou všechny varianty. Ale jestli byl pohlavní styk kolem 1.-2.1., a v tu dobu byla ovulace, tak na testu by asi nebyl jen duch ( pokud vůbec tam je ), takže spíš těhotná nejsi ( ns, negativní test ). Zkus test třeba za 1 - 2 týdny. Ale moc bych se k tomu neupinala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.20 22:36
@Safrik píše:

S tím si dovolím nesouhlasit.
Kamarádka měla 5 měsíců normální menstruaci a když se jí bříško pořád a pořád zvětšovalo, že už to nebylo možné, zašla na gyndu a dozvěděla se, že už je v 6.měsíci. :pankac:
Miminko v bříšku je zdravé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.1.20 06:07

@Sůvička80 ale pokud bych byla oplodnena 1 nebo 2.1 tak je to 14 dní od oplodneni ne, tudíž by teprve někdy kolem 8-10 bylo vajíčko Uhnizdene.. Takže hcg by nemuselo být tak vysoké.. Nevím, sama svému tělu přestávám rozumnět. U syna sem měla 4 den vynechání na testu už + tak nevím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.1.20 06:08

@Kačulka7 měla kamarádka ms klasickou? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.1.20 09:03

Holky tak sem udělala další test a čárka mi přijde silnější. Nechápu to.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.1.20 09:08

@Nikotynka01 no ta druha slba carka, ktera ma znacit tehotenstvi se mi zda teda hrozne moc daleko a jinde nez by mela byt :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.1.20 09:09

@Slunicko112233 ale proč tam Teda je? Já nevím je to baby top test, nikdy sem ho nedělala :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.1.20 09:13

@Nikotynka01 s temito testy taky nemam zkusenost, ale u kazdeho testu vzdy ta carka byla bliz :think:.. No ja jsem mela hodnekrat falesne pozitivni test, tak to klidne muze byt vada testu.. zkus vydrzet 2 dny nejlepe, nebo zkus dalsi zitra rano.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.1.20 09:16

@Slunicko112233 zkusím za dva dny, snad vydržím.. Ale je to divné.. Navíc včera chlap sedí já stojím a kouká mi na břicho a říká, ty jsi nějaká kulatá, večer ležíme, říkám jdu čůrat a on ty si těhotná, říkám jak si na to přišel a on chodíš furt čůrat.. Tak já už nevím :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.1.20 10:00
@Nikotynka01 píše:
@Kačulka7 měla kamarádka ms klasickou? :)

Měla, měla. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama