Krvácení na konci těhotenství

180
30.4.20 15:14

Krvaceni na konci tehotenstvi

Dobry den, dnes jsem byla poprve v am. porodniho salu a po vysetreni me mudr rekl, ze muzu trochu spinit at se toho nelekam.Ale,ze je jinak vse v pohode. Prisla jsem domu a zacala jsem spinit teda docela dost. A mam bolesti v podbrisku.Jak kdybych dostala menstruaci. Chtela jsem se zeptat jestli jste to taky nektera mela? Jsem z toho cela uplne spatna, protoze se me to stalo poprve, ze bych spinila ci tak neco.Tak nevim jestli mam jet na pohotovost nebo pockat, jestli to prestane. Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

144
30.4.20 15:19

Ahooj, ja v 35tt spinila dost, spis jako takova slabsi ms, radsi jsem jela do porodnice, tam me vysetrili a rekli, ze je to dobry, ze se to po vysetrenich stava, jak je ten spodek prekrvenej.. pak jsem spinila jeste dalsi den a dobry

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6278
30.4.20 15:19

@lola123 pokud se ti neco nezda, zkus zavolat na gyndu a uvidis, co ti reknou ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9402
30.4.20 15:21

@lola123 a v kterém si týdnu, pokud by se ti něco nezdálo, raději jeď na pohotovost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.4.20 15:33

Ja tohle nikdy neměla. ja jen slabě spinila když mě vysetrovali při příjezdu do porodnice(měla jsem kontrakce)…a dali mi hned vložku tak jsem myslela kdo ví kolik toho bude když se ve mě „hrabali“ ale na vložce jen 3-4kapky hnědé. Nic víc :nevim:.
A nejsou ty ms pravidelné? Tím by se mohl rozjíždět porod. V každém případě kdyby si začla hodně krvácet tak lehni na zada…podloz si nohy a volej rychlou. Radši bych tam zavolala.

• Nahlásit
  • Citovat
1533
30.4.20 15:42

Neudělal ti Hamiltona? Potom většinou ženy spini. Jinak špinění po vyšetření je běžný, pokud by se ti to nezdálo zavolej do porodnice. Určitě by to neměla být jasná krev.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
180
30.4.20 16:11

@mackA159 nedelaj.Ne je to takova tmava krev.Az uplne hneda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama