Krvácení na začátku těhotenství – jedná se o potrat?

avi
115
6.2.04 13:58

krvácení na začátku těhotenství

Minulý pátek (31 DC) jsem měla pozitivní TT.Ale ve středu jsem začala krvácet,tak jsem včera byla u doktorky, udělala mě ultrazvuk, ale nic neviděla. Odebrala mě krev a dnes mi řekla,že mám hcg 70,3.Takže mám brát Duphaston a kys.listovou a v pondělí zase přijít.Dnes je 38 DC.Teplotu mám pořád vysokou.Mám hrozný strach,že jsem potratila.Máte s tímto někdo nějakou zkušenost?Díky za odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22
6.2.04 14:51

Ahoj, odpovidam na tvuj dotaz. Krvacela jsem na zacatku tehotenstvi take a to v dusledku 2 hematomu, ktere jsem mela v deloze. Take jsem brala Duphaston - je dobry a po trech mesicich krvaceni ustalo a hematomy se vstrebaly. Nyni jsem 24 tt a vse vypada dobre. Musis se setrit, byt v klidu. Pokud je to zdrave tehotenstvi, tak vydrzi. Hlavne pak se poradit v 16 tydnu o odberu plodove vody. Pro krvaceni je riziko potratu.

Mej se Jana

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
288
6.2.04 15:01

Ahoj Avi,

Potrat to byt nemusi, ja jsem prvni mesic tehotenstvi mela normalni MS a potom jeste asi deset dni v tahu hodne krvacela (bylo to jakesi odchlipnuti placenty, dostala jsem na to Utrogestan).

Na ultrazvuku tehotenstvi jeste takhle brzo videt neni a kdyz jsi mela pozitivni test, melo by to vyjit!!!

Drzim pesticky!

Dita

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
avi
115
6.2.04 15:58

Díky za povzbuzení.V pondělí dám vědět,jak jsem dopadla.Hezký víkend všem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.3.12 09:22

Ahojky po nedostavení ms jsem si udělala testy dva pozitivní krásně,ale ze začatku jsem začala špinit lehce dnes už krvácet :( je to definitivní konec?moc jsem se tešila.krev mi brali v páteka bohužel vím až v pondělí na zazraky neveřím,tím krvcením je asi konec nebylo to moc ano málo..

• Citovat
  • Nahlásit
31600
4.3.12 09:45

A krvácíš o síle ms nebo jen jednorázové zakrvácení a pak zase jen špinění? Může to být tak, že to embryo z nějakého důvodu zabalilo a odejde s ms, ono je to tak lepší, než aby se to pak stalo později, příroda si tak poradí s těmi, které mají nějaký problém.
Ale konec to být nemusí, můžeš klidně krvácet a těhotenství se udrží. Takhle brzo ti o tom, co se děje vypoví asi jen opakovaný odběr na hcg, zda roste jak má, nebo roste minimálně, stagnuje, nebo dokonce klesá.
Držím palce, já teď několikrát zakrvácela jednorázově, ale jen trochu, jinak furt špiním, druhá čárka zesílila, tak doufám, že je vše v pořádku :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.3.12 09:51

no ráno jsem vstala a otřela se a měla jsem krev ted zatím nic tak nevím uvidím,alevubec neveřím že by mimi zustalo.testiky nemám.počkám do zitřka.děkuju.

• Citovat
  • Nahlásit
Run
20725
4.3.12 10:03

Ahoj, já první měsíc krvácela skoro normálně - takže jsem nevěřila, že jsem těhotná, ale byla jsem… Až když se mě Dr. zeptala, jestli to bylo jako obvykle nebo slabší mi došlo, že to asi slabší bylo, ale trvalo to několik dní a bylo to fakt jako MS a ne jako špinění… Takže držím palce :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31600
4.3.12 10:05
Anonymní píše:
no ráno jsem vstala a otřela se a měla jsem krev ted zatím nic tak nevím uvidím,alevubec neveřím že by mimi zustalo.testiky nemám.počkám do zitřka.děkuju.

Tak pokud to bylo jednorázové, tak bych ještě flintu do obilí neházela, takto jsem už zakrvácela dvakrát a pak jsem dělala test a čárka krásně silná :nevim: Já bych nevěřila, kdyby bylo masivní krvácení a padali kusy sliznice, ale jednorázově na utření vůbec nic neznamená

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.3.12 10:15

ale nebylo to ěpinění ale spíš krev hnedá,dám určo vědět no..a držím moc palce i tobě.já stále citím jako bych měla dostat nebo mám ms,,ty ne ?? bolest v křiži trochu břicho.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.3.12 10:18

zkouším pit citron slyšela jsem že to staví krev tak nevím :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
31600
4.3.12 10:24

Mi furt někde píchá, bolí, pne, to je normální. No céčko zpevňuje cévní stěny, takže pak ty drobné cévky tak snadno nepraskají, ale teda nevím, kolik bys toho musela vypít :lol:
dík, taky držím, holt člověk musí čekat a čekat, co bude. Já dneska špiním úplně jemňounce, červená tekla v pátek, možná to souviselo s fyzickou námahou, vláčela jsem autosedačku s mladším, pohoštění na karneval, tak ai to je tím :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.3.12 10:30

já se citím jen jako na ms množna se mi motá hlava.jsem moc zvedava jak to dopadne,vypiju kledně celou citronku:-)

• Citovat
  • Nahlásit
31600
4.3.12 10:35

Někdy se předepisuje ascorutin, utrogestan nebo duphaston, ale ono je to spíš takové placebo, když se udrží, tak se udrží, když ne, tak by ho neudržely žádné prášky ;) Je to vopruz, nejistota, no co se dá dělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.3.12 11:14

Glaysf a to krvacení bylo jako by po kapkách?promin že se tak ptam,já to tak mám a spíš tmavě červené.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat