Krvácení několik měsíců po porodu

92
10.7.20 17:20

Krvácení několik měsíců po porodu

Ahoj holky! Na konci března se mi narodilo miminko. Cele sestinedeli jsem krvacela klasicke ocistky, několik tydnu před porodem jsem aplikovala Injekce proti srážení krve z důvodu nemoci. Po sestinedeli jsem krvacela ještě týden, u lékaře na kontrole mi bylo řečeno ze tam je ještě sraženina a ještě chvíli krvacet budu. Pak jsem měla chvíli klid asi týden a zase nanovo. Tak jsem si říkala ze hold MS mít budu i když kojim, malá docela bojkotovala, mlicko nechtěla ale vydržely jsme a kojim dal. Jenže to ji bylo nějakých 9tydnu. Nyní má 3 a půl měsíce a já krvacim pořad, sice ne moc - jedna dvě intimky na den, ale už mě to nebaví. Snad jen tři dny během té doby jsem nekrvacela. Kojim stále. Nestalo se to nějaké z vás nebo nějaké známe? K doktorovi se mi upřímně moc nechce, samozřejmě ze se ale když bude nutné objednam. Vždy už chci volat ale jeden den to je silnější a druhy zase slabší a furt dokola. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17582
10.7.20 17:29

Jako fakt? Ty krvacis nekolik měsíců v kuse a nechces jit k doktoru?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
257
10.7.20 17:38

Mně se po týdnu očistky vrátily myslím si z častých horkých sprch, které si dávám kvůli zatvrdlymu mliku. Nevim jestli je to možné, ale neděláš taky něco takového „podporujícího“ očistky? Ale k doktorovi bych šla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2990
10.7.20 17:50

To máš teda výdrž, mě by to fakt obtěžovala a k doktorovi bych už naklusala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12889
10.7.20 17:55

Davno už bych byla u doktora

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.7.20 18:01

Špinila jsem skoro 3 měsíce po porodu. Na kontrole po šestinedělí říkal, že tam něco málo zůstalo, tak asi proto špiním. Prý kdyby to do 2 měsíců nepřestalo, ať přijdu na vyčištění dělohy. Porodní asistentka mi poradila pít kontryhel, tak jsem si každý den uvařila velký hrnek. Přešlo to pak asi za 3 týdny. Ale třeba to u tebe je něco jiného, píšeš, že měla léky. Raději bych šla k doktorovi.

• Nahlásit
  • Citovat
92
10.7.20 19:32
@Tarlin píše:
Mně se po týdnu očistky vrátily myslím si z častých horkých sprch, které si dávám kvůli zatvrdlymu mliku. Nevim jestli je to možné, ale neděláš taky něco takového „podporujícího“ očistky? Ale k doktorovi bych šla.

No já se sprchuju jen horkou vodou protože to mám rada :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
92
10.7.20 19:33
@Anonymní píše: Špinila jsem skoro 3 měsíce po porodu. Na kontrole po šestinedělí říkal, že tam něco málo zůstalo, tak asi proto špiním. Prý kdyby to do 2 měsíců nepřestalo, ať přijdu na vyčištění dělohy. Porodní asistentka mi poradila pít kontryhel, tak jsem si každý den uvařila velký hrnek. Přešlo to pak asi za 3 týdny. Ale třeba to u tebe je něco jiného, píšeš, že měla léky. Raději bych šla k doktorovi.

Super zkusim teda ten kontryhel..
Ono jako mám třeba i dva dny klid a pak spineni a tak. teď byl taky klid, měli jsme sex a zase spineni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama