Krvácení po 14 dnech -myomy zkušenosti

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
5.7.22 14:17

Krvácení po 14 dnech -myomy zkušenosti

Ahoj holky. Prosím o radu a asi uklidnění.
Mám endometriozu, adenomyozu(zvětšenou dělohu)úplně pokroucene vejcovody a vaječníky, 4 myomy. Je mi 40 let a měla bych jít na kompletní vybrání všeho. Problém je. Ze nechci, protože krom spineni, silne MS nějakých bolesti, už jsem si zvykla. Ale k věci. Včera jsem po 17 dnech začala krvacet. Jako při klasické MS. Jela jsem na gynekologii. Ale tam mi rekli jen, ze to je děsně nepřehledné. Ze to není MS. Ze to bude asi od myomu, ze kdyby se to zhoršilo, tak pohotovost. Já se děsně bojím rakoviny. Ted jsem ještě googlila a to neměla dělat. Chodím do specializovaného endocentra k odborníkovi. Ale termín objednání jsem včera dostala až na 30.7 s tím, ze tam ani nebude on. Ale jiný lékař.
Zajímalo by mě, zda vám toto dělají myomy nebo zda někdy krvacite po 14 dnech? Děkuji moc.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15381
5.7.22 14:28
@Anonymní píše:
Mám endometriozu, adenomyozu(zvětšenou dělohu)úplně pokroucene vejcovody a vaječníky, 4 myomy. Je mi 40 let a měla bych jít na kompletní vybrání všeho. Problém je. Ze nechci, protože krom spineni, silne MS nějakých bolesti, už jsem si zvykla.Ale k věci. Včera jsem po 17 dnech začala krvacet. Jako při klasické MS. Jela jsem na gynekologii. Ale tam mi rekli jen, ze to je děsně nepřehledné. Ze to není MS. Ze to bude asi od myomu, ze kdyby se to zhoršilo, tak pohotovost. Já se děsně bojím rakoviny. Ted jsem ještě googlila a to neměla dělat. Chodím do specializovaného endocentra k odborníkovi. Ale termín objednání jsem včera dostala až na 30.7 s tím, ze tam ani nebude on. Ale jiný lékař.
Zajímalo by mě, zda vám toto dělají myomy nebo zda někdy krvacite po 14 dnech? Děkuji moc.

Nějak nechápu, proč nechceš, když máš takové problémy a operace by vše vyřešila. Stejně se tomu bohužel nevyhneš :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6695
5.7.22 14:50
@Anonymní píše:
Mám endometriozu, adenomyozu(zvětšenou dělohu)úplně pokroucene vejcovody a vaječníky, 4 myomy. Je mi 40 let a měla bych jít na kompletní vybrání všeho. Problém je. Ze nechci, protože krom spineni, silne MS nějakých bolesti, už jsem si zvykla. Ale k věci. Včera jsem po 17 dnech začala krvacet. Jako při klasické MS. Jela jsem na gynekologii. Ale tam mi rekli jen, ze to je děsně nepřehledné. Ze to není MS. Ze to bude asi od myomu, ze kdyby se to zhoršilo, tak pohotovost. Já se děsně bojím rakoviny. Ted jsem ještě googlila a to neměla dělat. Chodím do specializovaného endocentra k odborníkovi. Ale termín objednání jsem včera dostala až na 30.7 s tím, ze tam ani nebude on. Ale jiný lékař.
Zajímalo by mě, zda vám toto dělají myomy nebo zda někdy krvacite po 14 dnech? Děkuji moc.

To je prave casty problem u myomu, to krvaceni mimo cyklus. Rakoviny bych se nebala, myomy byvaji nezhoubne, casto se prave jen sleduji, ja je mam uz pres 10 let, ale mne nic nedelaji.Res to s doktory, podle me i ta endometrioza ti muze delat problemy, zvazila bych nazory treba od vic doktoru a pak se rozhodla. Rakoviny se fakt neboj :hug:.Casto se to i resi operacemi, kdyz myomy delaji problemy-bolesti a krvaceni…ale ty toho mas vic, takze pokud by mi vic doktoru reklo ze s tim nic nejde delat, tak bych na to vybrani sla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.7.22 15:47

@Dakota J Moc děkuji. Za uklidnění.
Asi mi nic nezbyde, než jít. Ale chtěla jsem ještě par let vydržet.

• Citovat
  • Nahlásit
6695
6.7.22 02:24
@Anonymní píše:
@Dakota J Moc děkuji. Za uklidnění.
Asi mi nic nezbyde, než jít. Ale chtěla jsem ještě par let vydržet.

Jak rikam, uvidis co ti reknou, ty mas vic problemu, takze nedokazu odhadnout co je pro tebe nejlepsi, myomy jsou nezhoubne, zalezi i jak ti rychle rostou a taky to krvaceni byva casto, proto se to pak resi, ja treba o nich ani nevim, vim to z preventivnich prohlidek, ale jeden cas jsem se o to dost zajimala a mela je i kamaradka.Tak jdes k odbornikovi, tak uvidis co ti reknou, drzim palce, ale nemej nervy, kdyby to bylo hodne zavazne, tak te tak dlouho cekat nenechaji. Prave s myomy me casto odkladali, ze nejsem zadny vazny pripad, tak ze si muzu na vysetreni cekat.To fakt neni rakovina :hug:,nekdy je lepsi moc necist, to ma pak clovek akorat strach. :hug:.Kolikrat jde myom vyresit i laparoskopicky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
6.7.22 19:52

Ano, měla jsem několik myomů a dělaly mi přesně tohle. Nakonec fakt masivní krvácení každých 16 dní. Já blbka odmítala operaci, protože mám malé děti a hlavně jsem se bála rakoviny (máme v rodině). K doktorovi mě to dostalo až v den, kdy jsem málem vykrvácela, fakt to bylo děsný. V necelých 40 mi vzali dělohu a jsem šťastná-žádné krvácení, žádná anémie, snížené riziko rakoviny vaječníků, přítom žádné jizvy (laparoskopicky), lepší sex (žádný strach z otěhotnění, hurá) a protože beru věci typu sarapis, žádné zdravotní problémy. Pokud je to krvácení z myomu, tak si s tím nezahrávej a nezavírej před tím oči, protože i když je „jen“ nezhoubný, může to být pěkný průšvih. Držím palce :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat