krvácení po 14 dnech po menstruaci po revizi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Martinap
Ukecaná baba ;) 1111 příspěvků 23.11.08 09:50
krvácení po 14 dnech po menstruaci po revizi

Ahoj, můžete mi prosím někdo poradit. 1.10. jsem byla na revizi, 9.11. jsem dostala menstruaci a teď 22.11.jsem začala znova krvácet. Stalo se vám to někomu? Je to tou revizí, že je to třeba ještě rozházený nebo bych to měla nějak řešit s doktorem. Nechci něco zanedbat ale zase nechci nějak plašit. Dík Martina

Reakce:
Shari
Závislačka 2704 příspěvků 23.11.08 10:18

Ahoj,

asi ti moc neporadím - jen moje zkušenost je úplně stejná - první MS po revizi jsme dostala už po čtyřech týdnech a pak jsem po dalších dvou týdnech jeden den krvácela :? , ale jen jeden den. Dr. jsem nevolala, chystám se pro propouštěcí zprávu, tak jsem se na to chtěla zeptat rovnou v Motole.

Kathula
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.08 10:30

Marti ja dostala prvni ms po kyretazi - brezen 08 - asi po 5 ti tydnech. Tyden normalni ms, pak to jakoby na den skoncilo, a pak jsem zase slabe krvacela, tak to slo asi 3 - 4 tydny. Bylo to teda jenom slabe krvaceni, ale uz to dost lezlo na nervy. U dr. jsem ale nebyla. Pak to skoncilo a 1 - 2 tydny na to jsem zas dostala normalni ms. Prvni 4 dny uplne normalni, 5 a 6 den to bylo tak silne, ze jsem volala do nemocnice, rikali ale, ze je to normalni. Po dalsich 3 dnech to skoncilo. Pak si sice ms chodila od 30 - 40 dni, ale krvaceni bylo jak melo, nanejvys tyden a dost, mezi cyklama uz taky ne. 3 mesici po kyretazi jsme se zas zacli snazit, a 3 mesice na to jsme se dockali. A zatim se mimik drzi tak jak ma. Tak drzim palecky at to priste vyjde :wink:

Martinap
Ukecaná baba ;) 1111 příspěvků 24.11.08 10:14

Holky díky! Kathulo, ty jsi se začala snažit i když jsi to měla takhle nepravidelně? Ja se právě děsim toho, ze se takhle oddaáí další snažení :-(

Kathula
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.08 18:21

Marti, ja kdyz jsem vy:,–(ila HA, tak to bylo prvni 2 mesice dost ruzne, pak se to ustalilo na 33-35 dni, tak jsme se zacli snazit, do 4 mesicu to klaplo, ale bohuzel nedopadlo.No a pak to bylo s ms jeste horsi, takze moc neslo pocitat, kdy by mela byt ovu, takze jsme se snazili od 10 dc po asi 30 dc obden, no a do 3 mesicu to klaplo a probiha to tak jak ma, vse v poradku. Takze v nepravidelne ms moc problem nebude, hlavne ze chodi, jen se musite jinak a asi vic dni v mesici snazit. Ale to vyjde. Urcite, a tentokrat to dobre dopadne :wink:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >