Krvácení po análním sexu

Anonymní
4.5.14 07:43

Krvácení po análním sexu

Dobré ráno. Chtěla bych s zeptat, jestli se někomu stalo, že by krvácel po análním sexu? Nebylo to nepřípravou, sex byl příjemný, včetně orgasmu. Jednou to trochu zabolelo, když jsem už moc divočila, následně zase vše OK. Ihned po sexu následovala koupel, sperma bylo do růžova. Nic nebolelo, všecho v pořádku. Druhý den ‚po velké‘ na toaleťáku krev, jasná, nesražená, čerstvá. Bez bolesti, bez problému. Ovšem dnes to stejné. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá stejnou zkušenost, a jestli to odešlo samo (pokud ano tak kdy) a jak probíhá vyšetření, pokud jste byly? Zítra se objednám k obvoďačce, na pohotovost se mi s tím nechce, už tak to bude potupa jako hrom. Kam doktor pošle a co tam budou dělat? Může to být i něco horšího než jen poranění následkem sexu? Předtím žádné krvácení nebylo, možná tak při zácpě, ale podstatně méně krve než teď :oops: Omlouvám se za podrobný popis problému a zároveň žádám o zachování anonymity, domnívám se, že z pochopitelných důvodů :!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Run
20725
4.5.14 07:48

Asi jsi se natrhla. Jasná krev bývá z trhlinky nebo i z hemeroidu. Ta „velká“ to zase asi narušila, proto to teče znovu. Sliznice se hojí dobře a rychle. Ovšem nevím, jak velká to byla divočina a ani nevím, jak moc se tam dá něco poškodit. Spíš bych ale řekla, že to bude ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.14 07:49

Stačí i mini trhlinka a krvácí to dost. Takže bych počkala ještě aspoň den nebo dva a pak se objednat k lékaři. Ještě je dobrý se namazat např. kalciovou mastí.

• Citovat
  • Nahlásit
14314
4.5.14 09:34

Zakwzi jak ste divocili, ci len s oartnwrom, alebo i pomucky..pravdepodobne to nic neni, moze to byt trhlinky, prasknuty vnutorny hemac ale samozrejme i poranenie rekta..doktor Ta vysetri per rectum-tzn. pichne ti prst do zadku, max. rektoskopia- zavedie ti kovovu trubku a bude kontrolovat sluznice(jukni na googlu nech to tu nevypisujem)..
Ak trpis na hemoroidy, daj si cipek Spofax alebo Dobexil(ak nekojis a nejsi tehotna),inak by som to nemazala a nechala byt..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
286
4.5.14 09:54

To se mi stalo take, je to vcelku normalní, ja to mela jednou i dva dny…Je to přesne kvuli trhlim cevkam. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18224
4.5.14 09:57

K doktorov bych nespěchala. Pravděpodobně to bude prasklinka. Vyvaruj se tvrdé stolici, hodně pij. Věřím, že to za pár dní bude ok. Ono to vždy při stolici trochu praskne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.14 10:00

Stalo se nám to taky, 2 dny po sobě ze mě při velké luchlo krve jak při porodu :mrgreen: pak to odeznělo. Já osobně bych kvůli tomuhle k dr. nešla, ale nevím, jak se ty osobně cítíš :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
7313
4.5.14 20:54

Teeda 8o 8o Neodsuzuju lidi, ale tohle je nechutný :poblion: :poblion: Nejspíš jde o prasklinu nebo hemoroid, za pár dní to přejde. Ale dobře ti tak - k souloži příroda zařídila jinou díru, tak se teď nediv 8o ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.14 21:20
@Anonymní píše:
Stalo se nám to taky, 2 dny po sobě ze mě při velké luchlo krve jak při porodu :mrgreen: pak to odeznělo. Já osobně bych kvůli tomuhle k dr. nešla, ale nevím, jak se ty osobně cítíš :nevim:

Já se cítím fajn, jen jsem se prostě lekla, aby to nebyla třeba rakovina nebo něco takovýho špatnýho :oops: Ale to by asi nezačalo takhle hned, že :oops:

@Petule030 píše:
Teeda 8o 8o Neodsuzuju lidi, ale tohle je nechutný :poblion: :poblion: Nejspíš jde o prasklinu nebo hemoroid, za pár dní to přejde. Ale dobře ti tak - k souloži příroda zařídila jinou díru, tak se teď nediv 8o ;)

Neboj, tělních otvorů používám jako většina víc, používat k souloži pouze vaginu mi přijde velmi krátkozraké a nudné. Víc se k tomu vyjadřovat nehodlám a blicího smajlíka si příště taky odpusť :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
810
5.5.14 06:39

Petulo tohle je diskuze o análním sexu, tak nachápu, co to tady píšeš za nesmysli. Navíc to tak dělá skoro každý. Jo a tebe pokud by to nepřecházelo, udělej si lázeň dubové kůry na pár minut si do toho sedni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.14 11:08
@Dalibor7 píše:
Petulo tohle je diskuze o análním sexu, tak nachápu, co to tady píšeš za nesmysli. Navíc to tak dělá skoro každý. Jo a tebe pokud by to nepřecházelo, udělej si lázeň dubové kůry na pár minut si do toho sedni.

Díky za zastání i radu, už to vypadá, že je to ok  :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.9.15 14:12

Hemeroid:-(

Oživuji diskusi, snad mi poradíte. Mám za sebou tvrdší anální sex a bohužel mi vylezl asi hemeroid. Od soulože to jsou čtyři dny a druhým dnem používám mastičku Procto-glyvenol. Je to lepší, ale pořád ho tam mám a trochu to svědí.

Máte s tím některá zkušenosti? Jak dlouho zkoušet samoléčbu. Šly byste k praktickému doktorovi nebo na gyndu, kdyby to nepřešlo? Děkuji za radu

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat